şarkı sözleri ile size mesaj vermeye kalkan kadındır.
hala size dönmek isteyen kadındır, kamuoyu yoklaması yapmaktadır.
(bkz: tek başına)
reha muhtar'a söylemiş nilüfer'dir evet.. nilüfer de o ilişkiden sonra soğuttu kendinden..
iki eliyle omuzlarınızdan tutup sizi silkelemekte olan kadındır. biraz daha cevap vermezseniz tokat atar, tükürür ve hatta ısırır. söz konusu şarkıyı fazla dinlemiştir. görünce kaçılmalıdır.
evinde ütüsünü yaparken şarkı söyleyen kadındır.
aranılan aşkın öznesi olamamış kadındır.
eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı veya yahudi züğürtleyince eski defterleri karıştırırmış sözlerinden birine muhatap olmasını dilediğim kadındır.
ayten alpmandır.
cevabının hayır olmasını dilediği sorudur. hatta "hayır senden başkasını hiç sevmedim" diyerek ego tatmini yapılması da istenir.
kendisini bulunmaz hint kumaşı sanan kadındır. buldum hatta evleniyorum cevabı verilesidir.
şarkıcı kadındır.
tekrir sanatını bilen,uygulayan edebi kadındır.
Romantik kadındır, karşısındaki kişiye sitem etmesine rağmen onu affetmeyeceğini de anlatır.
-söyle, buldun mu aradığın aşkı? söyle.
-...
- söyle!
- buflmdumdım
- anlamadım. söyle!

- yenge. az önce 2 dişi çekildi. zorlama şimdi adamı.
anlaşarak! ayrıldığı, aslında terkedildiği sevdiği erkeği asla unutmayan ve unutmayacak olan kadındır. bir ince sitemdir hiç bir köşesi olmayan kesmeyen kanatmayan, kanayan.
"yoksa yalnız mısın sen yine!" diye devam ettirecek, ve erkeği aşağılayacakmış gibin bunu söyliyecek kadındır.
hala aşık olan kadındır. adamı hayatından def etmiştir fakat hala kalbi, ruhu, bedeni adamda kalmıştır.
bitmiş olan ilişkiyi tekrar başlatma hevesinde olan kadındır.
(bkz: nilüfer)
(bkz: bulursan ekime bulmazsan s*kime kadar)
Bu kadın aşk'a "boşveeeeeeeeeeer" diyen ve aradığını bulamayan kadındır.
--spoiler--
Söyle buldun mu aradığın aşkı
Söyle yoksa yalnız mısın sen yine
Benim gibi boynu bükük
Gözü yaşlı bir başına
--spoiler--
Moral bozmaya hazir bekler boyleleri.
'-hee buldum yatağın altındaymış' denilesi kadındır.