entry'ler (367)

samsunlu kızların izmirli kızlardan güzel olması

izmir in kızları boy olarak uzundur yüz olarak güzelini hiç görmedim boy bir güzellik ölçüsüyse güzeldirler fakat devede de boy vardır o zaman izmir in kızları devedir genellemesi yapılabilir. samsunun kızları yüzde yüz güzeldir deve değillerdir süslüdür bakımlıdır havalıdır modayıda yakından takip eder , gerek fizik olarak gerek yüz güzelliği ve ve gerek huy güzelliği olarak izmir in kızlarını havada karada geçer. izmir in kizlarının çok beğenilmesinin baş nedenide kıyafetlerinin küçüçük kendilerinin büyük olması giydikleri parcaların biryerleri kapatmaması herşeyin ortada olaması denebilir açık giyinmek güzellik ölçüsü müdür? erkekler için evettir. fakat ona güzellik denmiyor.

gururun verdiği dayanılmaz ağırlık

bazen olması gereken ağırlık, tekrar üzülmemek adına.. Ne üzüntülerin ağırlığını taşıyoruz bizler ama zamanla o üzüntülerle ve onların dayanılması güç ağırlıklarıyla yaşamaya alışıyoruz, gururun verdiği ağırlıkla yaşamayada alışıyoruz zamanla siz ona oda size alışıyor.

sözlük yazarlarının itirafları

bundan aylar aylar aylar önce yani uzun uzun zamandır kimselere eksi oy vermiyordum fazlamı iyim ne bilmiyorum, fakat nedendir bilmiyorum an itibariyle aynı başlık altındaki bir kaç entry eksi oyu bastım arkadaşlar kusura bakın.

erkeklerin saç uzatma nedenleri

kış geliyor üşücek olmalarından kaynaklı olsa gerek bir tür tedbir. mevsimsel olaylar yazın bunalır kestirirler kışın ısınmak için uzatılar.

ben bu yazıyı sana yazdım

ben bırak sana burda uzun uzadıya bir şeyler yazmayı, tenezzül edip senide içinde barındıran cümleler bile kurmam bunu söylemek istedim.

erkekler sever kadınlar terk eder

yanlış.

kadın daha çok sever en azından gerçekçi bir sevgiyle sever , erkek doyumsuzdur hep daha fazlası olsun ister, bir kız arkadaşı varsa yetinmeyip bir tanede yedekte cepte olsun dursun ister böyle bir durumda kadın terk etmekle en güzeli yapar.

kadınlar terbiyesiz erkekleri sever

erkeklerin büyük çoğunluğu terbiyesiz olduğu için böyle bir genellemede bulunulması normal bir durum fakat bu durumu bayanlardan kaynaklıymış gibi göstermek yanlıştır, erkeklerin büyük çogunluğu terbiyeli olsun birde o zaman durum değerlendirilmesi yapılmasın.

insanlara yuksekten bakan insan

insanlara yüksekten bakarken , bir gün çat diye yere yapışması kuvvetle muhtemel olan insandır aksilik o ki aşşağıda onu tutabilicek tek bir insan bile yoktur. sevimsiz insanlardır, popoları tavan yapmıştır merak edilmektedir popoları burun hizasına ne zaman inicektir ,diğer insanlardan farklı olmadığını ne zaman anlayacaktır.

sözlük yazarlarının cinayetleri

uzun uzun yıllar önce..
iki küçük ördek yavrusu vardı benimdi şu hani çarşıda pazarda satılıyorya ordan almıştık, aslında onların çok yaşamadığını biliyordum ama sayemde hiç yaşamaları münkün olmadı, onlara ev yapmıştım kartondan, kapısı penceresi bahçesi bile vardı çok lükstü, evin içinde iki gün boyunca uyudular gecemi gündüzmü anlamadılar tabi sonra bir baktım terlemişler saç kurutma makinesiyle kuruturken tüylerini onlar kurudu susuzluktan öldüler sanmayinki su veremedim o lüks eve bir tesisat döşemediğim kalmıştı, çok ağlamıştm pişmanım evet ama sonuç olarak çoçuktum bana büyük tecrübe oldu.

birde hayal olarak hatırlıyordum ama büyüklerim gerçek olduğunu hatırlattı geçmişte katilmişim.. daha 4-5 yaslarındayen kuzenimle daha yeni doğmuş tüyleri bile olmayan kuş yavrularını yuvalarından alıp ameliyat ederdik keserdik doktorculuk oynardık sayısını bile hatırlamıyorum işlediğim cinayetlerin nasıl yapabilmişim hiç bilmiyorum şuan sinek bile öldüremiyorum..

pişmanım..

tarih boyunca söylenmiş ilginç ve güzel sözler

sonunu düşünen kahraman olamaz. polat alemdar.

facebook ta etiketleme modası

illet olunan saçma moda.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

..iki satırlık adamları musallat ettik ömrümüze
Bundandır böyle dibe vuruşumuz,
Damla sakız hayallerimize yakamoz vursa
Bari öyle canlansa da hayat bulsa.. (( ferhat göçer--vur kadehi ustam))
Üzeni unutur unutulur gider
Gönül avunur yeni bi kalp sever
Her insan kaderini kendisi çizer
Aşk için unutulur değer
Acısı geçer gider
Ne yağmurlar ondan korkutur beni
Aşkın yoktur ezberi
Acıyı sever.. (( özgün--aşk acıyı sever ))

araba kullanırken burnunu karıştıran insan

iğrenç insandır, tabiatı pistir, yüzde yüz erkekdir.

peynir yemeyen insan

saglık açısından en güzelini yapan insandır. peynir vücutta asit yapmakta ve iltihaplanmaya sebep olmaktadır çokta yararlı bişe değildir.

sivrisinek öldürürken araya giren hayvansever

şiddete karşı olandırda kendısı, sivrisineğin nasibini yediğinide iddia edecektır. 'bırakın öldürmeyin hayvancağızı o da nasibini yiyoo'.

selam almayan insan kırması

incilerinin döküleceğini sanan insandır.

kadınların erkeklerde aradıkları en önemli özellik

genelleme yaparsak ve hepsinin odun olduğunu düşünürsek, yontulmamış kalas olanından değilde yontulmuş olanından olması arananan bir özelliktir.

uludağ sözlük ten soğuma nedenleri

mallık derecesinde saftirik, karaktersiz, yeni ergenliğe girmiş varlık barındırması, acılan başlıkların basitliği, seviyesizliği, bilgiden çok geyiklerin sol framede fink atması ınsanın entry yazmaktan çok kusasının gelmesine sebep olmaktadır vs vs.

seviyorum

artık 3 günlük ilişkilerde bile söylenebilen özelliğini yitirmiş kelime makbul olan sevmiyorumdur.:)

keşke

söylemeyi sevmediğim ve söylemediğim kelime, herkes hata yapar ve bu hatalar kişiye tecrubeler kazandırır zaman geri gelmeyeceğine göre ahlanıp vahlanmak keşkelerle zaman kaybetmek yerine yola devam etmek en akıllacısıdır.