bugün

entry'ler (1347)

ciilek282

(#700615)

bu entryi bkzlamayı unutan bifincankahve için hatırlatma yapan yazardır. hacı nasıl unutursun sen bu entryi yahu. bak olmadı şimdi. ben daha neler neler yazdım sen bilmiyorsun. ben buldukça gönderirim sana kanka tamam? *

bifincancay

pulp fiction hakkındaki entrylerimle kafayı bozmuş yazardır. şaka bir yana güldürdü meret beni. sen çok yaşa emi. *

kozalak

sözlükten uzak kalmasın, yine yazsın dediğim yazardır. zaten adam gibin yazan yok, sende gitme bari. * * *

ünlülerin kişisel iletileri

ünlülerin olası kişisel iletileridir.

BANU ALKAN: "NEREMi NEREMi??"

bit

istanbul gelmeyen bitlensin zirvesine gitmediğim için; şuan başımda zıplayan böcek. *

qmarbaz

yedinci nesil yazar-mış; daha yeni gördük. e hoşgelmiş sefalar getirmiş de, o nick ne oğlum. itici ama akıllıca. bol hedeli hödölü günler diliyorum kendisine.

türbanlı şoförleri durdurmayan polisler

(bkz: başlık sıçanları uçurmayan moderatörler)

borcu

ölüm yakamızdan düşmüyor; allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

transacoustic

gözyaşlarınızı biriktirir ama bir türlü ağlatmaz. müziği içinizde hissedersiniz. anathema nın judgement adlı albümünün mükemmel parçasıdır. aynı albümdeki one last goodbye ve deep adlı parçaları da dinlenilesidir.

puldüşü

özlediğim, çok özlediğim, binlerce kez daha "özlediğim" yazabileceğim kadar çok özlediğim yazar. *

edit: o da beni özlemiş. * *

sevgili leb deyince lebiyi yapıştıran sevgili

-aşkım leb...

+le.

-ne bu şimdi aşkım?

+bi.

-!!!

+iki işi bir arada yapamıyorum hayati. söyledim, şimdi de yapıştırıcam bekle!

-....

ailem beni internetten indirmiş

kimilerininse yüklemesi tamamlanamamıştır;

%79 yükleniyor... *

seri eksi oy veren ibne yalanı

(bkz: aha buldum galiba)

(bkz: atın bunu zindana)

kız çocuklarını diri diri toprağa gömen zihniyet

(bkz: yazar burda ibnelerden bahsediyor)

herbokamoydonoz

(bkz: welcome to hell)

sıçtıktan sonra söylenecek sözler

(bkz: asıl şimdi sıçtık)

mutsuzluk

uzun zamandır uğramayandır. ya da ara sıra yokluyorda ben açmıyorum kapıyı. *

puldüşü

insan hayatta birşeylere bağlanmak, bazı insanları yanında görmek ister ya, hani sevgilinle kavga ettiğinde dayanacak bir omuz arasın, onun omuzunda ağlamak istersin, seni "baba"dan sonra hiç bırakmayacak erkek olmasını dilersin. işte o böyle biri!

insan olmanın bütün vasıflarını taşıyan, her insanın "keşke" diyebileceği kadar iyi bir insan. can, boğazdaki düğüm, başını yaslayabileceğin bir omuz, seni hep sevgiyle saracak sıcak bir kucak, "abi" kelimesinin dolu dolu söylenmesinin yakıştığı tek insan.

18 yıldır beklenen, bundan sonra dolu dolu günler geçireceğimiz dünyalar iyisi yazar.

seviyorum seni armut. *

çirkin olduğunu açıkça söyleyen kadın

(bkz: benim lan bu)

(bkz: ne oldum ben şimdi)

seri eksi oy veren ibne iş başında

(bkz: bir bulursam var ya)