bugün

(bkz: sahibin değildim sadece sevgilindim) * * * * *
eğer bu duygu doğru yolu bulabilirse allah a kulluk halini alır. kendisi için hazırlanmış raya oturmuş olur. zira başka sonsuz yoktur.
(bkz: sadece senin olmak)
çok güzel bir hisdir. ama hayatın sana ne getireceğini bilmeden soylenen bir sozdur nitekim senin hayatını adadıgın kişi belkide senin gibi düşünmüyordur yada hayat senin bu isteğini kabul etmeyecek kadar vicdan duygularını yitirmiştir....
ait olunacak kişi sizi sonsuza kadar hak ediyorsa hiç bir sorun teşkil etmeyecektir.
becerebilindigi takdirde mükemmel birşeydir ancak son derece zordur. hat safhada tutkulu, saf, güçlü bir aşk ve sevgi gerektirir.
sevişen iki çift..

-sonsuza kadar senin olmak istiyorum mahmutcan.
+birazdan orgazm olcan o zaman hatırlıycan mı bakalım bunları?
hiç bir realitesi olmayan bir hayal kurmaktır.
aşıkken istenen, aşk bitince unutulan eylemdir.
olması imkansız önerme
bir alt modeli
(bkz: evlenmek)
özgürlüğüne bile bile ket vurmaktır. belki de hayatını zehir edecek bir insana neden böyle bir cümle kurulsun ki? zamanla herkes ve herşey değişir kuralına göre sizi çok mutlu eden biri belli bir zaman sonra tabiri caizse ağzınıza sıçabilir bu durumda da etmiş olduğunuz laflar size kdv ile geri dönebilir. sözüm senedimdir diyen insanların kurmaması gereken bir cümledir bu.
(bkz: aşkın e hali)
imkansızlığı içinde barındıran şeydir.
içinde cevabı barındıran soru gibi..
en yumuşak ifade ile birine ait olmak, seni sen olmaktan çıkaracağı için, ait olmak isteyeceğin kişi seni istemez, isteyemez.
düşünsenize öncelikli hedefi sana ait olmaktan ibaret bir insanın ne çekiciliği kalır ki!
oradadır ve sana ait olmak için çırpınıyordur. hep orada olacak sanırsınız ve değersizleşir.
sonsuza dek birine ait olmayı istediğini hissettirdiğin an,ilişkiye sorumlulukların ve taahütlerin gölgesi düşer.
ve böylece ne varacak bir yer kalır elinde, ne varmaya çalışan sen..
önemli olan sonuna dek kendin olmayı sürdürerek olabildiğince biri ile olmayı becerebilmektir.
Ne zaman ki o an ile yetinmeyi becerirsin, sonsuz artık daha yakndır sana..
çok beklemeden, çok taahüt etmeden, ona ait olmadan ve ait kılmadan yaşanırsa duygular, her şey çok daha güzel olacaktır. ama mükemmel değil..
(bkz: sadece aitliğe ait olmak)
rahmetli yavuz çetin in "onun sarkısı" isimli eserinde anlattı guzel duygu
birinin tapusu altına girmeyi kimse seçmeyeceği için; herkesin yine kendisine ait olmayı istemesidir.

bahsedilmek istenen sonsuza kadar birlikte olmak ise; bunun için sadece aşk yeterli değildir. sevgi, emek, vefa, değer, koruma, sığınma gibi, bir çok duygunun elbirliği yapması gerekir. yoksa verilen sözler unutulur ya da başkasıyla birlikte olmayı istemek üzere devredilir.

(bkz: ve sonsuza kadar mutlu yaşadılar)
atma recep din kardesiyiz dedirten durum. herkes birine , birseye ait olmak ister. aidiyet hissi son derece normal ve gerekli bir seydir.
sonsuza dek sevildiğini bil yeter *
insan nefsi doyumsuz olduğu için mümkün olmayan, olmayacak istek.
anlık, gelip geçici bir istektir. insan kendinden bile sıkılıyorken zaman zaman, el kızına-oğluna nasıl katlansın ya... el insaf...
(bkz: çok şey istemek)
duygularımızı anlayan, düşüncelerimizi rahatça paylaşabileceğimiz kişinin bir gün aniden hayatımıza girmesiyle aklımıza yerleşen istek. aradaki aşkın, heyecanın, tutkunun bitmeyeceğine inanmakla başlar.
(bkz: sadece senin olmak)
tek eşliliği sevmektir.ama imkansızdır.
kendimize sahip olamazken, başkasına ait olmak istemek resmen birine sırt dayamaktır. (yok bu kadar gaddar değilim, ben de istedim olmadı ondan bok atıyorum).