bugün

bir zamanlar çok iyi işler yapan, türk indie rock grubuydu...
onur özdemir'in egosuna kurban gitmiş grup.
dağıldıklarını öğrendiğim grup, umarım doğru değildir.
dağılmış grup. onur özdemir mahvetmiştir bu caanım grubu.
an itibariyle dağıldığını hikiliks adlı üyeden öğrendiğim güzel grup! şok oldum! ne severdim oysa!
bu defa, denek hayatım, kor bir ay... gibi ne şahane şarkıları vardı!!!
kuruluş tarihi çok eskilere dayanan ancak daha yeni dağılan ayrıca sanılanın ve yazılanın aksine, onur özdemir in egosuna değil , onun yeteneğine kendisini kurban etmiş güzelim gruptur. iyi de yapmışlardır. çok geçmez onur bizdeki sakin boşluğunu giderir.
Onur Özdemir çok düzgün ve kimseyi üzemeyecek karakterde bir insandır.
(#10952772)
türkiye'deki en iyi yeni gruptu. dağıldıklarını yeni öğrendim, üzdü.
dağılmışlar.

(bkz: hoş değil)
s.o.s adlı grupta yeniden ortaya çıkmışlardır kendileri.
ancak ilk konserleri hakkında çok kötü eleştiriler var. sezen aksu çaldıkları bile söyleniyor.
bu yeni grupta eski sakin grubunun vokali bulunmakta ve "arslonga " adlı yine bir indie grubunun vokali bir araya geldiler.
hayat isimli albümüyle müzikseverlere müzik ziyafeti çekmiş süpersonik grup.ikinci albümlerini bekliyoruz en kısa zamanda.
görmekten çokda hoşlanılmayan amca oğlu. Genelde ismiyle tezat içerisindedir bu insanlar.
eksik şarkısıyla, ilk yarasıyla içe işleyen grup*.
gençliğimin en helecanlı zamanlarında, damarımda kan deli deli akarken kocamaaaannn hatalar ve dönüşümsüz günahlara karşı kendi kendime verdiğim telkin. telkinlerle üzerime üzerime gelen bir ruh hali.
fizy moodlarından bir tanesi.
dağılmasının nedeni ilerde manga gibi popüler bi grup olmalarından korkmalarıymış.
bir kez daha tebrik ettim bu grubu ama şarkılarını da özlemiyor değilim.
albüm dışı şarkılarını harıl harıl aradığım açık ara türkiye'nin en iyisi.
Şarkılarını dinledikçe "siz neden dağıldınız abi yaaa" diyerek sitem ettiğim süper grup. (du)
can sıkıntısına bire bir olan leziz gruptur efendim. evet lezizdir, çünkü insanı kendine getiriyor. tabi duygusal olanlarını dinlemediğiniz sürece. birkaç öneri için buyurunuz:
laleler beyaz
edepsiz komedya
boşverenzi
küçük prens *
özleten gruptur. tez vakitte tekrar toplanmalıdırlar.
--spoiler--
seninle başlayıp seninle biten günün hatrına tekrar gülelim mi?
--spoiler--
kirmizi oda düsle
yerde uzanmis
duvarda isimsiz yildiz
nasil yaslanmis
niye tanidik olsun ki
bunca fazlalik
ne yaratmaz ki istese
korku basimda
vs. vs..

ilk etapta kirmizi boyali bir odada kafasi güzelken yerde uzanan ancak kendisini gökte, gökyüzünü yerde sanan bir kardesimizin yazdigini düsündüren sözleri hafife almamak gerek. yazarimiz burda biyik altindan gülüp "gercekten kafam güzeldi be abi" dese de aldiris etmeden, odanin üstünde miyim yoksa bunca fazlaligi ve "esya" dan ibaret olmaligi ile o mu benim üstümde diye sorarken kendimizce tanrilastirdigimiz ve yillarca duvarimizda asili kalmis (bu haliyle en mahrem herseyimize taniklik etmis)sevgili iks sahsa da bir selam cakarken bir de uyanmisiz ki günes gögsümüzde... sence kirmizi oda degil de ne!
sakin diyince kirmizi oda derim! lost highway, kirmizi oda ve kirmizi sarap!
türkiye için çok iyi olan bir gruptu. bizi müzikten mahrum bıraktınız, beter olun.
son yıllarda ülkemizde çıkmış en iyi müzik grubuydu. ayrıldıkları haberleri üzdü.
sevgilim olsa ayrılsa bu kadar üzülürüm.
neden ayrıldınız neden neden neden.