bugün

entry'ler (1439)

erkek olmak mı daha zor kız olmak mı

Kadın olmak en zorudur. Şu başlıkta bile kız kadın ayrımı yapılıyor ya valla helal olsun. Beyniniz çürümüş gidin kesin çürüyen kısmı. Etrafinizdakilere bulaştırmayın.

hiç arkadaşı olmayan insan

Yalnizligi seven, gercek dostluk denen kavramin bu ahir zamanda bitmiş olduğunu anlamış insandır. Sığınağı kendisidir, inandığı şeylerdir. Birinin sahte tesellisine, yalan sevgisine ihtiyacı yoktur. Hâlinden memnundur ve mutludur.

perşembe akşamı okunan arapça vızıltı

Hıristiyanlar, yabancı ırka mensup hakiki ateistler bile sizin kadar saygısız degil. Bu başlık ne kadar boş beleş olduğunuzu kanıtlar nitelikte. Ilgi sarhoşluğu içinde ne yazacağını şaşırmış arkadaş.
Beyin denen nimetten pay alamamış arkadaşın serzenisidir.

ucaolimbera

Uzun bir aradan sonra entry girmiş yazardır. Işte o benim. Tekrardan hosbulduk.

en kötü kargo firmaları

Bana kalırsa aras kargodur.onun harici hicbir kargo şirketiyle isim olmadi gerci ama bu bana yetti. 1 haftada teslim ettiler burnumun dibindeki kargoyu.

anksiyete

Kabus gibi bir hastalıktır.dilinizde lokoplaki denen beyaz ufacık bir nokta çıkar ve kafayı yersiniz.doktor doktor gezip kanser olduğunuza inanırsınız.hep bu böyle kesin soyle olacak diye felaket senaryoları üretirsiniz.
Devamlı kuşkular,evraklar esir alır benliğinizi. Bu anksiyeteye ıyi gelen bir şey yok mu?üstesinden gelebilen yok mu?
Arkadaş kafayı yiyecegim evhamdan.

öldükten sonra ne oluyor

Kabre konuşuyorsun.munker ve nekir adlı melekler geliyor yanina.sonrasi hesap.ektigini biçiyorsun yani.bu kadar.

boyu 1 70 üstü olup kızım diye dolaşan mutant

Hafif kilosu dahi olsa kazulet derler efendim buzdolabı derler.
Boylu poslu endamlı kizlardir.

sözlük kızlarının şu an dinlediği şarkılar

ilkan günüç ft Harun erkezen-yeter ki onursuz olmasın aşk.

olay

Toniğini alkol içermediği için beğenmediğim fakat yüz temizleme jeline bayıldığım kozmetik markasıdır.toniği cildi germiyor pek fazla.gözeneklerin sıkışması olayı pek mevcut değil gibi.

bu saatte yapılacak en mantıklı sey

Uyumaktır.

yazarların şu anki oda sıcaklıkları

Hissettiğim sıcaklıktır.sanırım 0 ve altı.

gecenin şarkısı

Rafet el roman - senden sonra.

bordo ruj

Mat bordo ise favorimdir.özel gecelerin vazgeçilmez unsurudur.

mat ruj

Parlamayan,klasik renklerde olan rujdur.

turuncu ruj

Çeşitleri olan rujdur.her tene,her zevke hitaben.

pembe ruj

Bana hiç gitmeyen rujdur.sirk palyaçosuna dönüyorum sürdüğümde.

kırmızı ruj

Düğünlerde favorim olan rujdur.esmere de yakışır beyaza da.

pazar gecesi bünyeye gelen mutsuzluk hali

Sarılıp yatacağım,derdimi anlatacağım,sabah erkenden kahvaltısını hazırlayıp sonra işe yollayacağım adam yok artık.belki ondandır bu hüzün,bu mutsuzluk dediğim haldir.
bir an önce bitmesi istenendir.

yalanı yakalamak

Yalan söyleyene bir daha güvenemeyecek olmak acıtır insanı.
hayal kırıklığıdır.