bugün

...ve sonra altıncı nesil önde koşuyor ben kovalıyordum. hepsi de benden korkuyordu ipnelerin. gelin la buraya öyle bkz verip kaçmak var mı len! diye koşoturuyordum. hızlı da koşuyordu veletler. yetişemiyordum. derken arkamı döndüm. evet bu olmuştu. beşinci nesil görünümlü altıncı nesil yazar'lar etrafımı sarmıştı. oğlum yapmayın etmeyin sonuçta etiketimiz aynı dedim ama durmadılar sonra sonra....
sozlukte cok zaman gecirmenin advers etkilerinden biri.

hayirdir diyelim ama pek hayir yok bu iste.

- eger ruyanizda arkadaslarinizla "altinci nesil degil mi, hepsi gerizekali" seklinde konusuyorsaniz, yakin zamanda altinci nesil bir yazar, tum karakter bozukluklarinizi ve zayifliklarinizi ifsa eden bir nickalti doseyecek size.

- eger ruyanizda altinci nesil bir yazar tarafindan yazilan bir entry'i okuyup begendiginiz halde "ibne altinci nesil" deyip eksi oylamissaniz, ki hayvanlik, bir zirve esnasinda tacize ugrayacaksiniz.

- eger ruyanizda altinci nesil yazarlari liseli ciks bebeler olarak tahayyul etmisseniz, sakalli, biyikli, kendinden kazakli altinci nesil tarafindan plajda guneslendiginiz bir esnada rahatsiz edileceksiniz. (denize terlikle giriyorum, dikkat edin)

- eger ruyanizda altinci nesil'e non-stop cemkirip, el kadar altinci nesil kizlara sevimli nickaltlari yaziyorsaniz, cukunuz kuruyup dusecek.*
-sağınıza hafifçe tükürüp yatağınıza dönünüz.
-uyumadan evvel hazmı zor yiyecekler tüketmeyiniz.
gereksiz konularla kafayi fazla zorladiginizin kanitidir.
uyurken üstünüz açık kalmıştır.
daha yeni yazar olan birinin sevinçten yazar olduğu akşam poposunun açık kalmasındandır.
sözlüğü hayatınıza çok katmışsınızdır. ileri asosyallik belirtilerinden biridir. en yakın akıl hastahanesine başvurmanız, önerilir.
-abi dün rüyamda altıncı nesil gördüm.
-o ne abi?
-abi işte, yuvarlak, meme kıvamında yumuşak, dilimi dokundurdum paslı demir tadında, kokladım kokusu yok. ben de anlamadım.
-bsg çay koy, hadi aga. bir de ünlü düşmesi çalış.
(bkz: wet dreams)
(bkz: gündüz niyetine olsun)

(bkz: otur bi soluklan yeğenim)
ak sakallı dede görmekle birebir eylemdir.
birinci nesil için korkulu ruya olabilir. nereye baksan altıncı nesil. tükürseler boğarlar allah muhafaza.
- anneee! rüyamda altıncı nesili gördüm.
+ sus yavrum, kıçın açık yatmışsın.
- buubaa rüyamdaa altıncı nesil gördüm..
- o ne oluyo laa
- altıncı nesil buuba, sözlüğün kalitesini düşürüüyolaa. sözlükten soğutuyolaa.
- sigerüün altıncını da sözlkünü de sigtiür git iş bull laa. bütün gün makinenin başında pook vaar!! deyyuz.
bi rivayete göre bu rüyayı gören bir yazar ertesi gün sebepsiz yere silik oldu. sözlüğe altıncı nesil olarak geri dönüş yaptı.

bi diğerinin ise soru işareti tıklanınca dördüncü nesil omasına rağmen, altıncı nesil olarak gözüktüğü söylenir.

bi yazar ise bu rüyanın hemen ardından; kulaklarının sivrilip ayak parmaklarının büyüdüğünü söylemiş, el parmaklarının sırtına naklinden dolayı entry giremez olmuştur...
yakın zamanda iyi bir haber alacağına işarettir.
"kimisine ancak rüyada görmek nasip olur." diye koca bir nesli tutup kaldırmak istersin uykusundan ama neslinin içinde öyle 6'lar var ki rüyada görsen görmemezlikten gelirsin.
hesabını hemen dondurarak kendini açık havaya atması, karı kıza vermesi gereken kişidir.
(bkz: hayırdır inşallah hayırdır inşallah)
ışığa kavuşacağınızın habercisidir. pamuğuda hazır edin lütfen. *
Rüyada Altıncı nesil görmek, hele altıncı nesil çaylak görmek ecelinizin yaklaştığına delalettir.
altıncı nesil yazar görmek, ilim ve hikmet sahibi oluncağına, ayar üstüne ayar verileceğine işarettir.
altıncı nesil troll görürseniz dünyada izzet ve ikbaliniz artar.
altıncı nesil dinci gören devlet büyüklerine yakin olur.
altıncı nesil faşist gören korku ve kedere ugrar.
altıncı nesil moderatör görenin , mertebesi artar, mutlu olur. yazarsa gammaz, gammazsa moderatör, moderatörse... dur lan bu zallmış zaten. naber lan? neyse, moderatör öyle bi rüya görmez.
altıncı nesil ülkücü görmek, kaderinin yükselecegine ve hayatinin mutlu ve zenginlik içinde geçecegine işarettir.

kendisini altıncı nesil'e ayar verirken gören kimsenin muradı olmaz. hayra erişmez.

kendini altıncı nesil olarak görmek, uzun bir yolculuga çikacagina ve o yolculukta bir çok fayda ve hayir görecegine delildir.(bir kaç testten geçerse kesinleşir)

Altıncı neslin gözdesi olmak, isinde basarili olacagina, rütbesinin artacagina, para varliginin ziyadelesecegine isarettir.

Gökten bir ses duymak hayra alamettir. (sallayacak bir şey kalmadığından, bu yönde çalışmalarımız devam ediyor. şimdilik bununla idare edin.)

kaymak: http://www.islamiruyatabirleri.com
(bkz: get a life)
hayra yorulası rüyadır.
(bkz: anan seni kadir gecesi doğurmuş)
rüyayı görenlerin kimliği hakkında bilgi verilmemiş olan başlık. bayan yazar ise bir aşkın başlayacağına delalet eder, bunu bir rüya uzmanı profesör altıncı nesil söyledi. düşünsenize erkek fakir altıncı nesil yazar kız ise zengin birinci nesil yazar. ve olaylar çığrından çıkar.

(bkz: sana rüyanda biri kabarıyor)

yaban gülü gibisin
dağda kırda bayırda
seni görmem imkansız imkansız imkansız
rüyaaalarım olmasa