bugün

entry'ler (909)

kedi köpek maması şirketlerinin trolleri

Amariganın oyunu bunlar’dan hallice bir sav. Hayvandüşmanları’nın bir numaralı savı, bütün hayvanseverleri suçlamaya çalışan, mantıksız önerme. Ben aracı bir kurum olmadan mahallemdeki sokak hayvanlarına yetebildiğim kadar yetmeye çalışıyorum, hayvan katliamının da son nefesime kadar karşısındayım, bir çok hayvansever de benim gibi. Biz miyiz rantçı, lobici?

havrita com

Kapatılması yetmez, bu uygulamayı savunan, üyeliği bulunan, giriş yapan, hayvanları ve hayvanları besleyenleri hedef gösteren herkes YARGILANMALIDIR. Bir katliam yaşandı ve yaşanıyor, hayvan zehirlemeyi, öldürmeyi, asmayı türlü şekillerde katletmeyi normalleştirmeye çalıştınız. Hukuk devletiysek hesap vereceksiniz, yok öyle tası tarağı dükkanı kapatıp sıyrılmaya çalışmak.

havrita com

Cani bir grup tarafından kurulmuş insanlık dışı uygulama. Hayvanları hedef gösteren kurucu ve kullanıcıların Hepsi yargılanmalıdır, hayvanlar yasayla korunmaktadır, iyilik her zaman galip gelecek, kötülüğünüz sizden katbekat çıkacaktır.

damdaki deli

Ah Hakan’ım, yine düştün aklıma. Hatırlanmak mı istedin bilmiyorum, seni de bir Ağustosta kaybetmiştik, anımsadım. Tam 12 yıl olmuş, unutmadık, ışıklarla olasın…

ak partiye oy verecek yazarlar

Üzdünüz.

damdaki deli

(bkz: ben bu yazıyı sana yazdım/#5302497)

Hakan, yine özledim.

büyük istanbul depremi yaklaşıyor hazır olun

sahilde yaşama sevdam yüzünden aklımı çıkarandır.

blockchain

Here comes the future.

damdaki deli

görsel

Güzel insan, yine düştün aklıma.

damdaki deli

Hakan. Vefat ettiğinden beri sözlüğe girmedim. Bu gece sırf seni özlediğim için hatırlamadığım şifremi bulup geldim. Seni çok özledim. Hakan... 8 yıl...

damdaki deli

Yıllar sonra sözlüğe girip özlediğimdir.
Ah Hakan...

jazz sevmeyen insan

billie holiday dinlesin sever lan.

seven years in tibet

filmin çıkış noktası kahramanın kendi içine yaptığı bir yolculuktur. filmde asıl vurgulanan, doğu ve batı kültürünün bazı noktalarda taban tabana zıt oluşudur. ilginçtir, izlenesidir. brad pitt başroldedir.

the color purple

steven spielberg'in yönetmenliğinde, güzel kurgusu olan izlenesi bir film.

1930'larda amerika'nın kırsal kesiminde zenci bir kadının ilginç hayat öyküsünü anlatır.

the jazz singer

içinde sesli diyaloğun geçtiği ilk film. ayrıca warner kardeşlerden biri de başrol oynamıştır. bir başka warner ise film vizyona giremeden ölmüştür. kuşak çatışmasını konu alır. sessiz filmlerin vazgeçilmezi olan abartılı mimikleriyle izlemesi zevkli filmlerden biridir.

damdaki deli

geçenlerde rüyama geldin ya, gerçek gibiydin hakan... Tekerlekli sandalyenle karşıma geçip elini omzuma attın, ölmediğini, sadece insanlardan sıkıldığın için bunu yaptığını söyledin ya, uyandığımda mutluydum. Rüya olduğunu idrak edene kadar...
Özledim seni.

damdaki deli

bir avuç ergenin hayatının bir döneminin içine etmesini izlemiş yazar. izlemiş diyorum, o kadar sabır ve iyilik abidesiydi işte bu herif. beyni kıvamını alamamış, arkasından timsah gözyaşı döken bir avuç ergenin anlayamayacağı kadar iyi.

damdaki deli

kanındaki mikrop yüzünden 5 6 gündür diyalizdeymiş, böbrekleri sonunda pes etmiş... Haber bizzat babasına ulaşan bi arkadaşımız tarafından doğrulanmıştır.

Her ölüm erken ölümdür, ama mahkum olduğu tekerlekli sandalyesinden bana binlerce kez hayata bağlılığın en açık kanıtı olan seninki, bambaşka bir vakitsizlikti hakan. birlikte güldük, eğlendik, ilişkilere hayata dair bi çok şey paylaştık. ve sen gerçekten hayatına her şeye rağmen o denli azimle bağlanan bir avuç insandan biriydin.

mekanın cennet olsun hakanım...

damdaki deli

Şaka olmasını dilediğim ölüm haberiyle beni delirten yazar. gerçek olmadığını umuyor, şimdilik taziye entrylerimizi kendimize saklamamızı rica ediyoruz... ailesine mesaj attık arkadaşlar.

üniversite öğrencilerinin yiyip içip seks yapması

duyduğum en büyük yalan. allah sizi inandırsın yemek için bile ayrıca vakit ayıramıyoruz, bir yandan sevişiriken bir yandan burnumuzdan kamışla alıyoruz besini.