bugün

entry'ler (357)

game of thrones

2.sezon 9.bölüm itibariyle yardıran dizi.

29 nisan 2012 fenerbahçe beşiktaş maçı

(bkz: aglama terim)

28 nisan 2012 trabzonspor galatasaray maçı

hiçbir fenerbahçelinin trabzonu falan desteklemediği maçtır.el yordamıyla gerdeğe girmek diğer takımlara has özelliktir.fenerbahçe hep kendi göbeğini kendi kesmiştir ve yine yapabilirse kendi yapacaktır.

tanım:galatasarayın zorlanmadan 3 puan alacağı maçtır.

fenerbahçe nin cas taki uefa davasını geri çekmesi

yok efendim etik kurulu raporunda şike sabitmiş,yok efendim şike ortaya çıkınca uefa bizi süründüreceği için davayı kazanması kesinmiş.bi bitmediniz amına koyim ya.üstüne basarak söylüyorum,bu dava şike davası değildi,usüllere uygun organizasyondan men ettin etmedin davasıydı.yani 5654785174 maçta şike yaptığın sabit olsun bu tarihte,bu dava sürecini etkilemezdi.çünkü takımın men edildiği sırada ortada herhangi bir hüküm yoktu sadece gazete haberleri vardı.

sonuç olarak bu davanın çekilmesinin tek sebebi fenerbahçenin istediğini uefadan almayı garantilemesidir.önümüzdeki günlerde öğreneceğiz zaten

1 nisan 2012 trabzonspor fenerbahçe maçı

fenerbahçenin golünün ofsayt olmadığı maç.yeni ofsayt kuralında ya topa dokunmalısın ya da topun atıldığı yönde rakibi veya kaleciyi etkilemelisin.pozisyonda sow ilk bakışta sanki topa hareketleniyor sonra duruyor gibi ama dikkatli izlendiğinde sow daha pas atılmadan o yöne bir koşu yapıyor,yani topa koşmuyor,koştuğu yere top geliyor,top ona doğru gelince duruyor.iyi yorumlamak lazım.hakemde bu yönde yorumladı ve doğru yaptı.

uğur meleke

koyu galatasaray taraftarıdır.maalesef tüm yazılarında bu yönünü ortaya koymakta ama hala bazı ergenler tarafından tarafsız olarak addedilmektedir.bugun yazdığı yazının içeriğine ve anlatmak istediğine bir fenerbahçeli olarak imzamı atarım ama fenerbahçe gibi büyük bir camianın milli marşı haline gelmiş bir tezahüratı kullanarak hem başbakana hem fenerbahçe ye laf sokması,tarafsız olduğu söylenen ama yazdığı tüm yazılarda fenerbahçeyi peşinen suçlu göstermesi kendisini haklı iken haksız duruma düşürmektedir.dikkat ederseniz yazıda fenerbahçenin suçsuz olabilme ihtimali %1 bile değil.tanıdık geldi mi?

(bkz: fenerbahçenin cas davası)
(bkz: ilhan helvacı)
(bkz: lütfi arıboğan)
(bkz: pierre cornu)

28 mart 2012 ac milan fc barcelona maçı

şehzade mustafanın muhteşem golüyle hanedansporun öne geçtiği maçtır.

25 mart 2012 galatasaray trabzonspor maçı

alanzinhonun penaltı pozisyonu için eli havada penaltı doğru diyenler için gelsin :

şimdi arkadaşım evde koridora çık bi son sürat koş,sonrada yere doğru aynı şekilde hızını kesmeden kay,sen eğer elini arkaya alabiliyosan buralarda harcanıyosun demektir.git dünya atletizm şampiyonasına cimnastik branşında katıl da göğsümüz kabarsın.kaldı ki o pozisyonda bir diğer trajik durum ,top adamın eline direk gelmiyor,kendi ayağından sekerek geliyor.neresinden bakarsan bak hakem etkilendiği için uydurdu o pozisyonu.

selçuk dereli

dün oynanan * maçtan sonra hakem kararları ile ilgili yazdığı yazıyı görünce faal hakemliği bittikten sonra tekrar selcuk dereli senin annen nereli dedirtmeyi başarmıştır.

6 mart 2012 arsenal ac milan maçı

(bkz: yalçın ne maç oluyo be)

spartacus vengeance

4.bölüm itibariyle agron un madenlere geri gelip crixus u kurtaracağını düşünüyorum.arenada dövüşen ise gannicus tur ve karşısına doctore yi çıkartacaklardır.yanlız sanılanın aksine doctore vay efendim sen benim karıma hallendin ha pezevenk modunda gannicusu sikebilir dikkat!

askerlikte ilk gece

afedersin de amına koyiyim ben o gecenin dedirten gecedir.

moussa sow

fenerbahçe kulübü yöneticisi ömer temelli tarafından az önce twitter da lille kulübüyle anlaşıldığı haberi verilmiştir.

fenerbahçe

bazı hukukçu ve futbol uleması yazarlar tarafından taraftarının başkanını neden hala savunduğu anlaşılamayan takımmış.enteresan gerçekten,biz de bu über tipler tarafından savunması bile alınmamış ilk günden beri suçlu ilan edilip neden karalandığını anlayamıyoruz bir türlü.acaba hangisi daha normal?

fenerbahçe

yönetimi tarafından taraftarı kandırılan kulübüm.bugun bir gerçeği öğrendim bankacı olmamdan mütevellit.fenerbahçe kulubu banka kredilerinden dolayı 1.061.933 TL tahakkuka düşmüş.bu ne demektir izah edeyim.kulubun bankalardan kullandığı rotatif kredilerin dönem sonlarında faizini ödeyemediği anlamına gelir.yani o tutar kadar faiz ödenmesi gerekirken ödenememiş.ayrıca bankalarda toplam 126 milyon TL limit mevcut ve tamamı dolu.bu bilgiler merkez bankasının bankalarla entegre memzuç ekranından alınabilir.kısacası kredilerinin faizini bile ödeyemez durumdaki kulübüm kalkıp bize moussa sow u alıyoruz almak üzereyiz falan demesin.bizleri uyutup transfer döneminin sonlarına doğru oyuncu bulamadık transfer yapmıyoruz deyip hüsrana uğratacaklar.herkes şimdiden hazırlıklı olsun bienvenu ve semihli maçlara..

mert aydın

kendisi 3 ocak 2012 galatasaray ibb spor maçı nda webo nun kırmızı kart pozisyonu için ''bu harekete kırmızı kart vermeyen hakemin lisansını yırtarım'' gibi bir yorum yaparak tarafsızlığını(!) ortaya koymuştur.söz konusu pozisyon için neredeyse tüm hakem hocaları kırmızı kart değil derken ve pozisyonda gerçekten kırmızı kartla alakalı değilken bu yorumu yapmakta beis görmemektedir.sözlükteki bazı gerizekalı fanatik yazarlar hala tarafsız kaliteli yazar diyerek götlerini parmaklamaya devam edebilirler tabi.bu arada mert aydın denen arkadaş kontrolsüz hareketin futbolda kırmızı kartla cezalandırıldığını da söyleyerek mavi ekran vermeme sebep olmuştur sabah sabah.sırf pozisyondaki kartın doğru olduğunu savunmak için evrensel kuralları katledebilecek kadar galatsaraylıdır bu arkadaş..

mert aydın

taraflılık konusunda aşmış bir spor yorumcusu.bu sabah yaptığı yorumları ağzım açık dinletti bana.galatasaraylı olduğu biliniyordu da onların evcil köpeği olduğunu bu sabah öğrenmiş olduk.bence 26 ocaktaki kongreye galatasaray yönetici olarak bu arkadaşı yollasın.

manuel fernandes

selçuk şahin topçuysa bu adam nedir sorusunu sordurtan topçunun tillahı.bu adamın muhteşem tekniği ve oyun zekası insana kendi takımını unutturuyor.izlemelere doyamıyorum beşiktaşı seyretme sebebi.

not:metrissporluyum.

not2:fizik olarak yeterli değil diyen arkadaşlar,o da yeterli hale gelirse real madrid in orta sahası xabi alonso ,sami khedira,manuel fernandes olarak kurulur ve barca yı yenmeye biraz daha yaklaşırlar.

343 dönem kısa dönem ve yedek subay adayları

zamanında bendenizi;

acemi birliği:39.mknz.piyade.tugay komutanlığı hatay/iskenderun

usta birliği :2.hudut alayı 3.hudut taburu 9.hudut blk.komutanlığı hatay/yayladağı 'na göndermiş sonuçlardır.aynı yere gideceklere bir mesaj kadar uzaltayım torunlar.

umut sarıkaya tipi mutsuzluk

sokak kapısı ile evin kapısının anahtarının aynı tipte olması,iki kapıdan birini açarken soktuğun anahtarın hep diğerinin anahtarı olması.