bugün

dünyanın en talihsiz köpeklerinden birisi. bir çizgi karakter.
http://www.youtube.com/watch?v=9KYu80D-Dcg&feature=related
çok şeker bi' yaratık yaa çok da kadersiz.
ıyy ıyy ıyy... *
kendisine bilmeden ilk özel mesajını attığım ve bu sayede mutlu ettiğimi belirten şeker insan.
forum yazarı. (#6888017)
haddim olmadığı halde yapmış bulunduğum bir kendisine ait hatayı bildirme teşebbüsünü, korkularımı yersiz bırakacak şekilde anlayışla karşılayıp teşekkür edebilme erdemini gösterebilmiş anlayışlı ve kibar yazar. bir hukukçu, meslektaş adayı.
hemen bu entrymin üstündeki (bkz: #6945389) nolu entryden öğrendiğim kadarıyla aynı mesleğin neferleri olacakmışız. sözlüğe hoşgelmiş, tanışmak da kısmet olur diye umuyorum.
(#6949756) ile dj erciş kılıklı bir sözlük yazarına muhteşem bir ayar vermiş yazar.
(#6961585) no lu entry si ile bana "ulan bu kadar iyi düşünülür." dedirten yazardır.
işgüzar yazar. sanıyor ki türkçe'yi sadece kendisi biliyor, diğer herkes mal. hayır içinde lakinle işbu geçen entry yazınca dil bilimcisi mi oluyorsunuz anlamıyorum ki. sanki mahkeme celbi gönderiyor adam. devlet dairesi mi burası? * ben burda yapabiliteyi komedik olsun, entry çok resmi olmasın diye yazıyorum ama onu görüp vay türkçe'den anlamaz cahil vay diye kapıp benim başlığa getirmesi daha komedik, hatta dramatik. lakin işbu işgüzar yazar daha anlamlı şeyleri haddizatında kendine sorun filhakika edinmeli fevkaladenin fevkinde.

(bkz: fizibilite)
(#6969666)
(#6969577)
(#6969564)
(#6969534)
(#6969534)
(#6969446)
(#6969772)

adam tespit yapıyor tutamıyoruz. bu arada altıncı nesil bir sözlük yazarı 200 falan entry si mevcut. (bkz: hele bir otur soluklan yiğidim) demeye gerek yok soluklanası biri değil. böyle bir bünyeye bir entry den hareketle bir yargıya varmanın gereksizliğini anlatmak bile gereksiz. şöyle ki; benim için yapabileceği tanım şu olabilir. zigonsehpa : zigon yazar o kadar sığ. hatta sığlıktan çok öte. gel de sen karar ver nasıl bir şey olduğuna.

edit: bana söyleyemedi ama duyumlarıma göre kanaat ve tahminleri doğrultusunda yazıyormuş bunları.
kompleksi olmayan yedinci nesil yazarlarında insan olduğunu unutmayan sayın yazarımdır. *
(bkz: #6969425)şahsımın yaşını sözlük cemaatine deşifre etmiş, ipliğimi pazara çıkarmış sözlükçü. oysa ben yaşımı, uzun zaman önceki bir entryde 88/2 tertip olduğumu yazarak şifrelemiştim.
silik olmus yazar.