bugün

entry'ler (372)

iz bırakan kitap cümleleri

batı hafiflemek, doğu ağırlaşmak için kaldırır kadehini.

hakan günday - zargana

hobi edinmek isteyenlere hobi tavsiyeleri

benim de puzzle yapmak tavsiyesiyle gireceğim başlıktır. gerçekten meditasyon etkisi olduğunu söyleyebilirim. nereden bulaştım nasıl hayatıma girdi hatırlamıyorum ama gerçekten iş yerinde, dışarıdaki sosyal hayatımda yaşadığım sıkıntılar üzerime geldikçe kendime sürekli "akşam olsa da eve gidip odama kapanıp puzzle ıma dalsam" diyerek güç buluyorum resmen. güzel bir müzik ve buz gibi bira eşliğinde siz de bu şekilde arınma seansı gerçekleştirebilirsiniz. maliyet olarak da çok zorlamaz.

önemli not: kedisi olanlara mutlaka ve mutlaka puzzle halısı satın almasını tavsiye ederim *

jeepli turbanli

ülke olarak o kadar kutuplaşmışız ki; bu başlığın açılması, bu başlık için entry girilmesi bile bana göre kutuplaşmamızın en güzel örneklerinden birisidir, yazık.

zeki insanlar yalnızdır

evet. sahteciliği hisseden ve bundan iğrenen insanlar oldukları için yalnızdırlar.

kalabalık asansörde yaşanan sessizlik gerginliği

telefon kilidini açıp kapatmayla yırtabileceğiniz gerginliktir ayrıca.

ülkücü olmak için gereken tek şey

(bkz: çay)

seksi bir kadın olmanın şartları

(bkz: mimik)

üniversite kazanan kızlara tavsiyeler

lütfen kezban olmayın.

league of legends

bu oyunu ve oynayan veletleri ve de yarattıkları ortamı gördükçe dota 2 oyuncusu olduğum için bir kere daha şükrediyorum yemin ederim.

göğüslerine isim veren kız

(bkz: şirinler)

cem adrian

her insanın (evet her insanın) en azından bir kere sahne performansına şahit olmasını istediğim ve bunu sadece ben cem adrian hayranı olduğum için değil sadece ve sadece kendi sağlıkları için yapmalarını istediğim benim için eşi benzeri olmayan ve olmayacak sanatçıdır. bir sanatçı konseri boyunca gözleri kapalı olmasına rağmen seyirciyle bu kadar büsbütün olabiliyorsa ve farklı olup gündem yaratmak yerine farklı olup sadece kendisi olmayı tercih ediyorsa ve bunu gündem için yapmıyorsa bütün bu sebepler bile dinlenmese bile en azından ona saygıyı hakettirir.

sevgiliye uygulanabilecek alternatif işkenceler

mutfakta koşuştura koşuştura sana yemek hazırlarken facebookta video izleyip kahkahalar atmaktır. **

facebookta kızların her fotoğrafını beğenen insan

bu insan değişik bir insandır. fotoğraflarını beğendiği her kızın profilinde adı profil sahibinden çok geçer. mevzisine giren kızın paylaştığı her fotoğrafı beğenir. profil sahibi kız, annesinin fotoğrafını koysa da beğenir, babasını koysa da.* * *

beşiktaş şampi

(bkz: bi siktir git çay koy)

sözlükçülerin en iyi 3 yazar sıralaması

1- sebarstian
2- yok
3- yok

not: ilerleyen günlerde dolduralacaktır.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

yalnızlığınızdan sizi oyalayacak bütün eylemlerin bittiğinin farkına vardığında "e, şimdi ne yapmalı?" sorusunu kendinize sorduğunuz andır.

en iyi tehdit cumlesi

kız tarafına hitaben, dişler birbirine yapışık vaziyette ve yılan gibi tıslar şekilde, "elmasını keserim" veya "keserim elmasını" demek.

erkek tarafına hitaben, çok ciddi bir tonda olmak koşulu ile * "gırtlağını keserim" demek.

diego milito

football manager 2011' de tekniği 20 olmazsa oyunu bıraktıracak oyuncudur, bu sene gözüme girmiştir.

deprem olunca kapanmak

hem zaten düşmekte olan bir uçakta hiç ateist bulamazsın

atlas jet i sevme nedenleri

görsel
seviyoruz çünkü,

edit: 10 yıl sonra bu fotoğrafı eklemek için gelen edit.