bugün

2009-2010 sezonu itibarıyla fc twente takımında izlediğimiz ancak asıl sahibinin chelsea olduğunu öğrendiğimiz yetenekli kanat oyuncusu. genç yaşına rağmen* yüksek sürat ve top hakimiyetine sahip bu arkadaşımız önümüzdeki senelerde adından bir hayli söz ettireceğe benziyor.
19 ekim 1989 doğumlu slovakyalı genç yetenek...2 aralık 2009 fc twente fenerbahçe maçında gayet başarılı bir performans sergilemiş; türkiye liginde iş yapabilecek bir oyuncu görünümü çizmiştir... 2009-2010 sezonu için chelsea reserve takımından twente fc ye kiralanmıştır...
frank rijkaard'ın galatasaray futbol takımına alınmasını istediği futbolcu.
edi ile büdü: fenerbahçe futbol takımına transfer olmuştur.
galatasaray için transferi gündemde olan futbolcudur. yıldız adayıdır kendileri. kadıköy'deki fenerbahçe maçında gökhan gönül'ün belini sık sık kırmıştır.*
--spoiler--

--spoiler--
adı galatasaray'la anılmaya başlayan genç yıldız adayı, umarım kadromuza katabiliriz.
twente'yi adeta tek başına şampiyon yapan değerli bir futbolcu.

şayet kulübünde kalırsa şampiyonlar liginde oynaması garanti olacaktır, şampiyonlar liginde oynamak varken neden bir alt levelde vitrine çıksın ki?

ayrıca, dünya kupasında yıldızı iyice parlayacak, galatasaray için bir hayal olmaktan öteye geçemeyecektir...
iyi futbolcu olduğu kesin. ama tıpkı fenerbahçe'nin gündeminde olan balazs dzsudzsak'ta olduğu gibi hollanda liginde parlayanların türkiye gibi savunmaların sert ve kapalı olduğu liglerde başarılı olamayacağını düşünüyorum. tabi aksi örnekleride mevcut. hollandadan çıkıp başarılı olanlarda var. ama özellikle son yıllarda burada parlayan oyuncular avrupanın sert liglerinde kayboluyor. stoch daha genç ve geleceği olan bir oyuncu. umarım kaybolanlar arasında yer almaz.
Galatasaray'ımın en kötü 1 sene kiralayıp, opsiyonu ile alacağı slovaktır. Ha, halduncuğum şu anda ingiltere'de, taksitleri ayarlıyor o ayrı.

editto: nasıl da g*te kaçan bir entry olmuş bu yahu * , ne haldun kaldı ne stoch *
5 milyon euro karşılığında fenerbahçe'ye 4 yıllık sözleşme imzalamış genç futbolcu.
gelmesiyle beraber giovani'yi göndereceklerse ömür boyu affedemeyeceğim futbolcudur. ama bir mantık yürütelim. bu adam sol kanatta oynuyor, giovani sağ kanatta. stoch yani arda'nın yerinde oynayacak alınırsa. bu durumda ya tottenham giovani + 5 milyon euro'ya arda'yı alacak ya da giovani gidecek * *. 2. ihtimal * arda'nın mevkisinin değişeceğinin kanıtıdır. rijkaard eğer böyle yaparsa işimiz gene Allah'a kaldı.
an itibariyle ligtv nin son dakida haberiyle fenerbahçe ile anlaşmaya vardığı haberini verdiği oyuncu.

edit: aga niye eksiliyorsun ki? ben mi kaçırdım elimden menejeri ben miyimde karar verdim. yörü git işine bak. o kadar yalan haber içinden doğrusunu verdik saygı duy en azından!
kime gittiğinin belli olmadığı futbolcu. Kesin değilse yazmayın kardeşim. Heyecanlandırmayın.
an itibariyle ntv spor'un da fenerbahçe'de dediği futbolcudur.
ntvspor a göre 4 yıllığına fenerbahçe ile anlaşan futbolcu.
ntvspor un son dakika haberiyle fenerbahçe ile anlaştığını söylediği topçu.
artık fenerbahçe'nin futbolcusudur.

http://www.fenerbahce.org...detay.asp?ContentID=19904
fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzalamış futbolcudur. hayırlı olsun.
(bkz: galatasaray ister fenerbahçe alır)
almak isteyipte alamayanların bir an evvel nasıl bok atabilirim düşüncesi sardı eminim. olay bir yana birazdan arda ile vs düzenlenir. demedi demeyin. 4 yıllık imzayı çakmış futbolcudur.

(bkz: miroslav stoch vs arda turan)
benim için haldun üstünel efsanesinin bittiği transferin konusu olan adamdır. haftalardır yok ingiltere'de, yok bonservisi indiriyor, yok kahve içiyor haldoon. fenerbahçe iki günde aldı arkadaş. hayırlısı olsun. benim enayi takımım galatasaray'a da küpe olsun. inşallah da estirir ligde utanır alamayan herifler. transfer golünü atmıştır fenerbahçe.
şimdi karşılık olarak semih'i alırsınız komikler sizi.
türk basınının abartması ve football manager olmasa, hakkında hiçbir şey bilmeyeceğimiz topçunun biri.
(Fenerbahçeliyim)
sağ gösterip sol vuran topçu. daha iki saat önce ligtv.com haber yapmıştı stoch tercihini yaptı, rijkaard faktörüyle gs bi adım önde diye. nasıl habercisiniz lan. neyse fenerbahçe camiasına hayırlı olsun.
http://www.hurriyet.com.t...tbol/14987158.asp?gid=373
http://www.hurriyet.com.t...tbol/14984596.asp?gid=362

1 saat arayla yapılan iki haber. yorum yok...
hayırlı olsun transferidir. umarım iyi işler yapar ve faydalı olur. 21 yaşında olması şahanedir, şukeladır ve hatta şüüüükeladır.
akabinde ve detayında dünya kupası bitene kadar 2 adet iyi yabancı daha alınmasını bekliyorum şahsen. bir de aykut takımın başına gelsin, gider o dakka 2 kombine alırım.
twente maçında izlediğim kadarıyla kalietli bir topçudur. gol atamasa bile asist yapar. bir şekilde takımınna faydalı olmaya çalışır. yaralı bir transferdir. devamını bekliyoruz stocha da başarılar diliyoruz. stoklarla sınırlı değil kendisi.