bugün

entry'ler (1364)

yazarların artık yeter dediği şeyler

okul. 7+ oynadım sanki amk.

başak burcu kadını

oğlak burcu erkeği için yaratılan ve fakat yine oğlak burcu erkeği için ufak bir bug'ı bulunan hatun tipi.

kalıcı bir birliktelik için seksi biraz daha fazla sevmeliler. yani sevmiyor değiller aslında, sevdiği bir erkekle birlikteyken benim diyen kadından daha dişi oluyor fakat her zaman o ayarda değil maalesef. işte oğlak burcu erkeği de doyumsuz olunca biraz...

enee

eski versiyonun tasarımcısı olarak yeni sözlük tasarımına uyarlanmasına kendi çapımda sevindiğim theme. zall izin verecek mi bilinmez lakin yeni tasarımda da yazarların theme editleme durumu olacaksa kendi çapımda ayar çekmek isterim.

oğlak burcu kadını

kimse bahsetmemiş; iyi sevişir. çok iyi sevişir. çok çok iyi.

en yakındaki kitabın 56 sayfasının 5 cümlesi

kırk, kırk beş yaşlarındaydı sanırım, ama çok güzeldi.

(bkz: çavdar tarlasında çocuklar)

sözlükçülerin kokusunu merak etmek

(bkz: bvlgari)

eski sevgiliyi unutmanın en kolay yolu

(bkz: yeni sevgili)

net.

ayrı olunan sevgilinin sikimde değilsin tribi

(bkz: ayrı olunan sevgili)

aslan burcu kadını

24 yaşındaki ortalama bir aslan burcu kadınının ortalama eski sevgili sayısı 48'dir.

10 kısa süreli - 1 uzun süreli - 37+ kısa süreli periyodunda ilişki yaşarlar.

kendileriyle baş etmesi oldukça güç olan aslan burcu kadını hayatı boyunca sadece 1 kişiyi sevebilmiştir ve ondan sonrakiler o boşluğu doldurmak için dir. bir yerde seçiciliğini de kaybeden aslan burcu kadını, her gelene hoşgeldin deyip kısa bir süre sonra eyvallahla gönderir.

biraz kendine gelmesi lazım.

başak burcu kadını

24 yaşındaki ortalama bir başak burcu kadınının eski sevgili sayısı ortalama 12'dir.

1 uzun süreli - 1o kısa süreli - 1+ uzun süreli periyodunda ilişki yaşarlar.

ardarda gelen kısa süreli ilişkiler dönemini kendisinin gözünün açılma evresi olarak değerlendirebileceğimiz başak burcu kadını, son aşamada kendisiyle mükemmel bir uyum içerisinde olacak oğlak burcu erkeğini bulup mutlu mesut yaşar.

akıllı kadın.

balık burcu kadını

24 yaşındaki ortalama bir balık burcu kadınının eski sevgili sayısı 3'tür.

1 kısa süreli - 1 uzun süreli - 1 uzun süreli periyodunda ilişki yaşarlar.

iç dünyası oldukça hassas olan balık burcu kadını, görece burçlara göre en seçici kadındır ve az ama öz olmasını tercih eder. hisleri oldukça kuvvetli olduğu için genelde yanılmazlar.

double respect.

yay burcu kadını

24 yaşındaki ortalama bir yay burcu kadınının ortalama eski sevgili sayısı 38'dir.

5 kısa süreli - 1 uzun süreli - 32+ kısa süreli periyodunda ilişki yaşarlar.

sorsan sadece bir kere aşık olmuşlardır. ondan sıkıldım, bunu da deniyeyim, bunun gözünün üzerinde kaş var, şu olsun dersen bir daha aşık olabilir misin allasen?

terazi burcu kadını

24 yaşındaki ortalama bir terazi burcu kadınının ortalama eski sevgili sayısı 45'tir.

1 uzun süreli - 10 kısa süreli - 1 uzun süreli - 10 kısa süreli - 1 uzun süreli - 10+ kısa süreli periyodunda ilişki yaşarlar.

sorsan hep dengesizler onu bulur ve doğru olanı arar. 45 diyorum lan, herkes dengesiz bir sen misin normal?

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

10da canım.

erkeğin ağlaması

terkeden kadına karşı yapılmışsa, kadının geri döneceği varsa da o ihtimali ortadan kaldıracak aksiyondur.mal mısınız olm? o dakikadan sonra o kadın seni erkek diye yanında taşır mı?

ağlayacaksanız da gizli gizli ağlayın.

eksik bir şey

(bkz: çok sakat var)

ölüm korkusu

aslında bombok bir hayatı olanlarda rastlanır.

yazarların en sevdiği yerli diziler

(bkz: anketimde gül oya)

yıllar önce buna benzer bir entry girdiydim de bayağı şükela aldıydı. sürümden kazanmak niyetindeyim evet.

kavgadan kaçma yöntemleri

- abi, abim.

bir kadını çıldırtmanın yolları

kıvrak bir dil. her anlamda.