bugün

ilahi sinyaller aldığını iddia eden ilginç insan ahsen unakıtan ın son ilginçliği.

http://w9.gazetevatan.com...en_dondu_/226486/9/Manset

bişey dicem şimdi ama neyse...
ilginç bir söylemdir.

--spoiler--
Önce her zamanki gibi Rabbime şükrediyorum. Bakan Türk milletine hizmet aşkı dolu bir insan. Hacettepe'ye grip nedeniyle başvurmuştuk. Damarlarının tıkalı olduğunu öğrenince kabullenemedim. Bakan, by pass gerekiyorsa bu olacak, ben sadece sana ait değil bundan sonra milletinde Unakıtan'ıyım ben dedi. Kemal Bey hastalığının tedavisi için Rabbime sordum. Nerede ameliyat olması daha iyi olur?' diye. içime bir his doğdu, ABD'deki Cleveland diye... gösterdi. Rabbime şükürler olsun
--spoiler--

aklıma uykusuz'un 2-3 hafta önceki olayı geldi, yine ahsen hanım, eşi için, "rabbime, bu kadar güzel bir insan yarattığı için teşekkür ediyorum" demişti. esas bomba uykusuz'dan gelmişti. kemal unakıtan'ın resmini koyarak guzel dediği de bu .

(bkz: yorumsuz)

p.s : spoiler anlaşılabileceği gibi benim yazmadığım bişey, burada vatan gazetesine de yuh diyorum, onlar nasıl düşük, nasıl imla hatalı cümleler lan öyle?
yukarıdan haber alan mübarek insanın sözü tabi kocası daha mübarektir. ülkenin kaynaklarını kendi ailesinin hesabına kullanmakta başarılıdır. ne mutlu onun gibileri destekleyen onlara oy veren kerizlere.
(bkz: ben soruyorum okmeydanı ssk diyor)
(bkz: cleveland cavaliers)
rabbime sordum lebron james dedi..
yok artık hakkını ise sonraya sakladı rabbim..
işte bu yüzden ateistlere hak veriyorum, bu kafa yapan tavırlar yüzünden.
bunların tanrısıyla, benimki bir olamaz.
ahsen unakıtan incisi.

ben bilmem beyim bilir , bugün itibariyle, ben bilmem rab bilir oldu. *
dangalak ve saçma sapan bir açıklamadır. kemal unakıtanın aklı varsa dangalak karının ağzına iki tane çakması gerekir. özellikle at gözlüklülerin yok ülkenin kaynaklarını çalarken filan diye her zamanki saçma geyiklerine başlamasını engellemek için.
ülke insanına her türlü hakareti aşağılamayı mübah gören adamın karısının söylediği söz. kemal unakıtan zor durumdaki halka istediği şekilde davranıyor istediği sözü söylüyor birde karısına mı engel olacak tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş. bir karı koca ancak birbirime bu kadar benzeyebilir. onlarında böyle kızları olur onları zengin edenler düşünsün. bizde geyik yapmaya devam edelim anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az.

(bkz: zeynep unakitan/#4034265)
kemal unakıtan'ı "ben niye bu hatunu cleveland da bırakıp gelmedim lan" diye düşürten sözdür.

hayır rabbimiz tüm kullarına eşit davranmıyor eğer böyle bir şey var ise.

onbinlerce vatandaş ssk'larda, devlet hastaneleri'nde tedavi oluyor.

demek rabbimiz parası olana ayrı davranıyor. vay bubam vay.
kadının kendiyle çelişen ifadesi. halbuki az önce eşi, bakan,

- allah kimseyi oralara, abd ye muhtaç etmesin demişti.
LeBron James'in 2003 Nba Draftına katılmadan önceki gece heyecandan uyuyamaması ve ettiği dualar sonucu; 27 Haziran 2003 tarihinde "1. sırada seçilmeyi bekliyor muydunuz ?" sorusuna verdiği cevap olsa gerek.

O kadar da Kötü değil ama be.
nba 2009 playoff serisinin kesin cevabını en güvenilir kaynaktan alan kimse beyanatı.
akla yatkındır. cleveland'da bu sene kadro süper.
(bkz: lebron a sordum haberler iyi)
112 yi aradım ancak 1 saat sonra gelebilirim dedi.
" rabbime teşekkür ediyorum, "veri sipeşşıl" bir eşim olduğu için" saçmalamasından sonraki ahsen unakıtan'ın ikinci saçmalamasıdır.

allah üçüncüsünden korusun.
(bkz: tanrı ahsen cleveland üçlemesi)*
vay anasını sayın seyirciler dedirten durum. ayrıca bu inciden sonra unakıtan ailesine "ah sen cinayet sebebisin" adlı şarkıyı gönderir ve de rablarına sorsunlar da önümüzdeki günlerde hangi markalara yatırım yapabiliriz bir öğrensinler veya "one minute" rabbim yanına geliyorum...
oh my god şeklinde yorum yapılabilen olaydır.
sapıklıktan başka bişey değildir. böle giderse rab turkiye için eşşeğin amını tersten gördünüz dedirticek.
rabbime sordum "sıvı yumurta işine girin" dedi! ve ardından ekledi: "one minute sözünün patentini alın ve ticari marka yapın" dedi.
ahsen unakıtan'ın fal baksa köşeyi döneceğini gösteren ifadesi. hoş köşeyi dönme ihtiyacı var mı orası da ayrı mesele.

-ahsen hanım rabbinize bi sorar mısınız ne diyor benim için?
+hmmm rabbime sordum sana kısmet var dedi.
-hay allah rabbinizden razı olsun ahsen hanım.
+aynı şey zaten hahayt şaşkın seni.
-bana pek öyle gelmemişti ya neyse...
tanrının sosyal ayrımcılık yaptığını düşünmeme neden olan ahsen unakıtan açıklamasıdır. biz soruyoruz ama hala bir cevap veren olmadı.
(bkz: cleveland diyor)
işte böyle bir aileden, oyların yarısını alarak iktidara gelen partinin maliye bakanı çıkıyor. Açıkça ve defalarca halk ile alay ediliyor ve oyları düşeceğine artıyor. Oy veren yarının içinden olmamama rağmen insanlığımdan utanmaya başladım. Gelecekte bizle çok alay edecekler.