entry'ler (60)

facali ve yarali yurek

kendisinin videosuna ulaştım.

http://www.youtube.com/watch?v=cBPICLlEomc

peri masalindaki adi karakter

bir lafına bakarım laf mı diye , bir söyleyene bakarım adam mı diye, sonra tekrar sola bakarım araba geliyor mu diye!

peri masalindaki adi karakter

dünyada kaç tane fettah can cd'si satıldı çok merak ediyorum. bir kere kafadan 5 yazalım: anneye, babaya, bir tane en yakın arkadaşa, bir tane fettah can kendi evi için, bir tane de arabası için.

o zaman fettah can cd'si dünyada 6 tane satmış diyebiliriz.

kıdemli üstçavuşluğumla gurur duydum, hiç çekinmedim.

askerliğini yapmış atanmış bekar öğretmen

gelsin beni s.ksin amk.

sigara paketindeki iktidarsiz

selam'ün gavlen!

sensational author.

(bkz: bazı memelerin gereğinden fazla bıngıldak olması)

(#13213798)

edit: dili değiştirdim.

derin mavi

4. nesil ibik yazar.

(#13213798)

kumdan kaledeki kolpa prens

te amk. sen sildirmişsin hesabı, ben de sana mesaj atmıştım halbüsem. okuyorsan; maç bugün 18:45'te, 20:00'de sanıp mal gibi kalma sonra.

görüşürüz akşama.

rapper ninja

amına koyayım adam gidiyor, bir "nereye?" demiyorsunuz.

bekle lan, ben de geliyorum.

emre çolak

bir fenerlinin gelip "zamanı gelince" ve "şişirilmiş" içeren 10 entry girmesini şimdiden sağladığı için bile değerlidir.

başbakanın top oynarken omzunun çıkması

ata binerken düşer, kilitli arabanın içinde bayılır, top oynarken kolu kırılır...

başbakanın mı var, derdin var kuzum.

patronun çağırıp seninle buraya kadarmış demesi

+ gel bakalım.. ooouvv seninle nah buraya kadar.
- hehe sandin haci? bir de alttan ölçersan şaşarsin.
+ abartmayalım. hadi bakalım testlere devam.

iç ses:
hay penis ölçer işine giren aklıma sıçam? girdim, neden kalite kontrolcü olarak adebayor'u aldım? bunlar cevap bekleyen sorular hep.

dünyanın en inanılmaz konuşmasını yap

+ baba, telefon faturam yaklaşık 5 lira gelmiş.
- heheyt be yavrum, işte bu dünyanın en inanılmaz konuşması oldu.
+ 80 tl verebilirsen, harçlığımdan kes. kalanını abimden alırım.
- işte bu da hiç olmayacak biriydi.
+ belime mi, kafama mı?
- beline.
+ ıslak mı, meşe mi?
- ıslak meşe.

aşk ı memnu

previously on aşk-ı kuşku...

"beşir arabayı skecek" dedik, arabayı bile sken yine behlül oldu. bir yaklaşık sonuçtu. dizide bir şey skilecekse, bunu behlül skiyor. anlamış olduk.
"2.5 altı seks olur" dedik, bihter adnan'ı yaladı, o kadar. bunu tutturduk.

bu bölümde sürpriz oynamayı terchi ediyorum. behlül, süleyman efendi ile düzeyli bir birlikteliğe yelken açacak. bu sırada, onları gören beşir, kendi omzuna dokundurduğu küçük ve tatlı öpücüklerle kendini tahrik edecek. bu sırada beşir'in mastürbasyonunu izleyeceğiz. sarsılarak gelecek.

adnan ve bihter, aralarında gizli bir anlaşmayla, basın toplantısı yapıp "'bıyıklı adam seksi' 90'ların ilk yarısında bittği için, bundan sonra sadece öpüşelim, insanları irrite etmeyelim. buradan orta yaşlı ve bıyıklı insanlara sesleniyoruz: skişi sokuşu bırakın" minvalinde deklarasyonda bulunacaklar. bu sırada muhabirlerin arasında bir ibik hazır bulunacak. tabi ki katilin horozu olacak bu.

vaudeville for vendetta

halk komiseri gibi düşünüyorum... ben de kendisi gibi, biraz mala bağladığım, biraz gerzek olduğum için çok uzun yazılarını gafam almıyor. alsa da hemen unutuyorum.

ben de daha kısa ve net cümleleri severim. misal: "nohut." veya "meşe."

işte ben bunlara gülerim.

tanım: tarayıcısı tek sözlüke izin verdiği için, ekşi sözlükte yazıp, uludağ'dan vazgeçen yazar.

o kadar dedim, paint'le girme sözlüğe diye.

akif928

hoşgeldin dostum. tahmin ediyorum ki güzel bir insansın. nick altına ilk entry'yi senin girmen ve nick seçimindeki yaratıcılığın bu tahminimi güçlendiriyor.

hayatta başarılar diliyorum. kendine iyi bak.

sözlük sayende çok şey kazanacak. bundan eminim.

aşk ı memnu

aşk-ı kuşku'da son dönem trendlerini açıklamak isterim. geçen haftalarda ne dedik? dizinin canlanması için fantezi katılmalı, en olmadı adnanla behlül seviştirilmeli dedik. belki uç bir istekti, toplumumuz buna hazır değildi fakat yine de güzel olarak nitelendireceğimiz gelişmeler oldu. bihter, behlül'ü yaladı. izlemeyenler, izleyenlere sorsunlar. baya bildiğin yaladı adamı.

neyse, bu hafta alt oynuyorum. 2,5 altı sevişme olur. geçen haftalardaki yalama şoku vs.. gibi sebeplerden ötürü ben 1 yiyiş olur, onda da beşir arabayı sker diyorum. ki o araba bende olsa her gün yalardım. behlül'ün kendisini skmediğine dua edeceğine, daha karı kıza sarkıyor pis herif. behlül evde olacak, ben 10 tane don giyerdim gtüme, duvar kenarından seyirtirdim.

son olarak adnan'a bir kaç sözüm olacak. birader, senin evinde behlül gibi bir adam yaşıyor. sen karı olarak ne demeye baş edemeyeceğin bir hatun getiriyorsun eve? belli ki behlül onu kütür kütür kütürdetecek. belli ki yiyecek onu. al dul bi kadın, hem sevaba da geçersin. yoksa bihter ölçeğine göre 3 adnan aldatması yaşarsın böyle.

edit: bizimkiler'deki katilin horozu, bu hafta yıllık izninin bir bölümünü kullandığı için yer alamadı.

edit: arabayı da behlül skti. beşir, sen en sonunda ya matmazele ya de elizabete.

babayı dövmek

anlatmak istediğim babayı dövmek, osbir çekmek manasına gelen değil. he oldu olacak, osbirin bütün inceliklerini, püf noktalarını ve bilmediğimiz bütün yönlerini anlatayım da adım sapığa çıksın sözlükte. zaten "aşk'ı memnu geliştirme raporu" yüzünden nick altıma dadandılar. neyse. bildiğin gerçek anlamda dövmekten bahsediyorum.

ben babamı dövmem, dövemem. hem anaya babaya el kalkmaz bizde, hem de gücüm yetmez. çünkü babamın bayramda, o tıfıl boyuna rağmen kurbanlık danayı kündeye getirmesini bu gözler gördü. bu gözler gördü, dananın üstüne çıkan babamın manyakça ışıldayan gözlerini. bu gözler gördü, tek hamlede çekiçle çiviyi dibine kadar soktuğunu, dübelsiz... funda arar'a şarkı sözü olsun bu satırlarda. ayrıca babam da hepsi olmasa bile çoğu isteğimi yerine getirmiş biridir, niye döveyim lan ben adamı?

neyse, ama bizim ilkokulda ali ihsan vardı. alihsan veya alihsandır, ne dersen de, hafiften salak, ama buna rağmen de şımarıktı. okulun hemen dibindeki apartmanda otururlardı. daha okuldan çıkmasıyla dayak yemesi bir olurdu herifin. biz de tabi eve dönüş yolunda şahit oluyorduk. hala dünyanın "ortada hiç bir şey yokken en çabuk dayak yeme rekorunu" elinde bulunduruyor: 0.78 sn.

geçenlerde sokakta babasını dövüyordu. sopayla. hayat dedim, ne garip.

babama gittim sarıldım: "iyi ki seni dövmüyorum baba, yoksa vicdanım çok sızlardı" dedim.

depikledi.

aşk ı memnu

galiba bugün, bu dizi istediğim kıvama gelecek.

(#6118966)
(#6175362)

bihter, adnan'ın behlül'ün makinesini yağladığını öğrenip, nihal'i intihar etmesi hususunda ikna edecek. bu nasıl manyaklık demeyin? elaman, yengesini götürüyor manyaklık olmuyor, bihter kendini değil nihal'i inthar edince mi manyaklık oluyor. ya bırakın allasen.

ayrıca, şimdi behlül ile nihal eski manita. nihal, bihter'in üvey kızı diyebiliriz. adnan da behlül'ün emmisi. gel de çık işin içinden mını skem. sonra neden bilim ve teknoloj olarak geriyiz. ee guburuna sıçam, bütün bilim insanları şu problemle uğraşıyor.

ben bari cevabı verem: bihter, nihal'in hem anası, hem yengesi hem de öz be öz görümcesi. adnan'ı eşitliğin soluna atıp, behlül'le seviştirirsek ne çıkıyor? tabiki bizimkiler dizisindeki katilin horozu. (teorim illa ki bu noktaya bağlanacaktı)

derin mavi

(#6182411)

efendi demiş ki, popüler kültür eleştirisi yapıyormuşum da, bilmem ne de, bıdı bıdı, anaam ne çene var herifte ya.

bir kere, ben her zaman popüler kültürden yana olmuşumdur. mustafa sandal hayranı olmam, konserlerine gitmem, posterlerini odama asmam bunun en güzel örneği. gelip görebilirsin. ha keza bir yıldız tilbe.

tanımıyorsun etmiyorsun konuşuyorsun, özel mseajla tehditler yağdırıyorsun, en olmadı dükkandan çırağı gönderip nah çektirtiyorsun. bırakacaksın bu işleri.

geçeceksin. o kadar.

freddy daifur

ısrarla yanlış anlaşılıyorum. ben öyle bir seks vakası arzulamıyorum. adnan ile behlül sevişir, sevişmez. bu onların tasarrufu. ha diyorum ki, sevişirse bunlar olur, sevişmezse bunlar olur.

dün misal behlül, bihter'in korunup korunmadığını sordu; korunmuyorsa çok pis yarrra yediklerini, zira ebesinin .mı gibi paso yiyiştikleri için her an oğlu olabileceğini, bu oğlunun da aslında amcaoğlu olduğunu ve babayla yapılacak emmoğlu muhabettinin doğacak çocuğun gelişimine zarar vereceğini makul bir dille anlattı.

peki bu bihter karısı ne yaptı? yaladı. bildiğin yaladı adamı. lan adam sana bişey anlatıyor. oğlumla amcaoğlu olmak istemiyorum diyor, karı gidiyor adamı yalıyor.

güzel şeyler, kabul. ama yok kulağını em, yok dudağını yala, burnuna üfle. bunlarla iki bilemedin üç bölüm gider.

sansasyonel bir şey olması lazım. mesela adnan, beşir ve behlül bambaşka maceralara yelken açabilir.