bugün

ilk başta facebooktan bulup sonra burası kastı msn var mı ile devam edip buluşalım ile biten durumdur.

tabi otobüste numara vermeye çalışan erkekler de vardır onlardan hiç bahsetmiyorum bile.
Azmin zaferi öyküleri kitabına girebilecek başarı türlerindendir.
(bkz: bir çöpçatanlık müessesi olarak iett)
kızın ineceği durakla sizin ineceğiniz durağın yakınlığına göre doğru orantılı değişen bir olaydır...
(bkz: şans)
(bkz: otobüste kestigi kızla sevgili olmayı başarmak)

kimin kestiği kızla sevgili oluyoruz?
bi saniye anlam karmaşasıyla koparım beni kimse tutamaz.

gizli özne var dostum.

yinede (bkz: kesmek başarmanın yarısıdır)
uzun yolculukta iki, şehir içi yolculuğunda üç kez başıma gelmiş hadisedir. sadece medeni cesaret ister.
(bkz: bu soru 150 yıldır çözülemedi evlat)

kampüs içi otobüsler dışında gerçekleştirilmesi zordur. belediye otobüslerinde çok zordur, halk otobüslerinde de zordur.
boynuzu baştan kabullenmek demektir. otobüste bakıştığı erkeklerle sevgili olmayı adet edinmiş olabilir.
kesilen kızda sizi kesiyorsa ve gözlerinin içinde baktığınızda senden hoşlandım anlamını görebiliyorsanız hiçde zor olmayan eylemdir.
otobüs 500ES se her türlü mümkün olan olaydır. zaten bi süre sonra bırak sevgiliyi herkes akraba oluyor.
eğer ki bu kız okulda, sınıfta, kursta bu ve bu gibi yerlerde tanıdık bir simaysa ve sizi de görmüşse daha önce çok rahat yapılabilecek aktivite. yalnız ilk intiba önemlidir.
bilindik bir kızsa işin peşine düşülürse olması muhtemel olaydır.
(bkz: allahim sana geliyorum)
- siz hayatta neyi başardınız.
- otobüste kestiğim kızla sevgili olmayı başardım.
- tamam biz sizi ararız.
malesef bu işi kolaylaştırmak için bir web sitesi mevcuttur.

http://www.otobustegordum.com/
uzun zamandır uğraştığım iştir. ramak kaldı.

aslında çok zor olan durumdur. ama

(bkz: azimle işeyen duvarı deler)
keserken hayati organlara zarar vermemiş, kız kan kaybından ölmeden kanamayı durdurmuş, suçu başkasının üzerine atmış ve kız iyileştikten sonra sevgilisi ve kahramanı olmuş kişinin eylemidir.

(bkz: güney kore aksiyon filmi)
otobüste ayarttığı kızla sevgili olmayı kendine yedirebilen midesizin evet başarısı. madalyasını kızın bir önceki durakta kesiştiği çocuk takıyomuş.
(bkz: başlığın durumla uyuşma hali)
iş üzerinde bulunduğum durumdur.finish e ramak kaldı.
dış görünüşe önem veren kızlardan birine denk gelmeyle başlayan ve ilerleyen eylemdir...
maymun gibi kızı kessem,
ben de götürürüm malı..

bu iş kesene ve
kesilene göre değişir.
(bkz: god bless you)
(bkz: i have a dream)
(bkz: imagine all the people)
(bkz: a dream come true)