bugün

entry'ler (391)

fenerbahçe

sisteminin 3'lü orta sahaya dönmesini düşündüğüm takımım. pareira'nın kafasındaki savunmadan hücuma hızlı geçiş oyununu eldeki oyuncular arasından en iyi meireles, ozan ve souza 3 lüsü ile oynayabileceğini düşünüyorum. bu 3 oyuncuda ayaklarından topu çok tutmadan tek pas oynayabilir ve gerektiğinde hızlı driplinglerle ileri doğru mesafe katedebilir. malesef diego ne kadar çabalasa da herkesin belirttiği gibi ayağından topu tutmayı ve çevresinde dönmeyi çok sevdiğinden diegolu bir orta saha ile hızlı bir geçiş oyunu oynamak pek mümkün değil. mehmet topal da keza hızlı bir geçiş oyunu oynayacak bir oyuncu değil. bu 3 lü orta sahanın önüne de şuan ki kadro baz alınarak aşağıdaki kadro uygun olacaktır.

volki

şener kjaer kadlec caner

souza raul

volkan ş ozan nani

rvp

atromitos

her sene mütemadiyen Fenerbahçe tarafından tokmaklanmaya alışmış paçozların fb karşısında medet umduğu takım. gidin biraz 4lenin gelin de kendinize gelin.
tanım: fenerbahçe'nin avrupa ligi ön elemesinde karşılaşacağı rakip.

5 ağustos 2015 shakhtar donetsk fenerbahçe maçı

fred'in oynaması gerçekten büyük skandal. fb eğer turu geçerse yapacağı iş şudur: Fredin kullandığı ilaçların birebirini bir oyuncuya kullandırtmalı ve o oyuncuyu kasten doping kontrolüne yollamalıdır. o zaman uefa nın ne mal olduğu ortaya çıkacaktır.

eloy

Poseidons's Creation gibi tarifi zor bir şarkıya sahip enfes progressive rock grubudur.

spotify

Söyle bir sorunum olan uygulama. premium üyeliğim var. Fakat nedense çevrimdışı dinlemek için yeni şarkı eşleştirmeye( kaydetmeye) çalıştığımda hiç bir şey olmuyor. dolayısıyla artık yeni çevrimdışı şarkı dinleyemiyorum. yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkürler.

mert fırat

yüzünü görmediğimiz bir yerin kalmadığı oyuncu. bir dur la

tom cruise

Oynadığı 10 filmden 7'si kalburüstü filmlerdir. Başarılı bir aktördür. sever sayarız.

izlenen en iyi 3 türk futbolcu

Yeni bir anket ile karşınızdayız. yazarların izlediği en iyi 3 yerli futbolcuyu yazmalarıdır. benim listem:
1- Hakan Şükür
2- emre Belözoğlu
3- Gökhan Gönül ( futbolu bıraktığında adı geçecek diye düşünüyorum.)

Oğuz, aykut,rıdvan,tanju.. jenerasyonunu çok izleme şansım olmadı... sadece Oğuzu ucundan yakaladım.

hasan sabbah

iyi araştırılıp filmi çekilmelidir.

13 mart 2015 olympiakos fenerbahçe ülker maçı

Zor maç. Emin olmamakla birlikte, Mantzaris ve Petway'in oynamayacağı söylenmekte. Şayet Mantzaris yoksa bizim için çok iyi olur. kendisinin oly'nin gizli kahramanlarından biri olduğunu düşünüyorum. sakallının gerisinde kaldığı için göz önünde değil. petway keza önemli.
Maça gelirsek, rövanşı almamız çok değerli olabilir. olası bir grup 1. ve ya 2. liği için şansımız yüksek olur. başarılar Fenerbahçem.

fifa 14

product key konusunda yardımcı olabilecek arkadaşları beklediğim oyundur. çok makbule geçer...

cristiano ronaldo dos santos aveiro

şahsıma itici gelmeyen, messi ile birlikte futbol tarihinin gördüğü en iyi oyunculardan biridir.

rock n coke 2015

muse ün gelmesi gereken festivaldir. coldplay falanda olur.

iş yerinde sıkılanlara zaman geçirme önerileri

iş yerinde yapacak iş olmayınca, çalışanların sıkıntısını bir nebze azaltabilecek tavsiyelerdir.

fifa 14

malum ortamlardan edindikten sonra origin sorununu çözemediğim oyundur. yardımcı olabilecek arkadaşlar bekleniyor...

derdini sikeyim butonu

uludağ sözlüğü bir numara yapacak butondur. dsb diye de bir kısaltması olur. mis gibi

miroslav stoch

Önümüzdeki sene uygulanacak yabancı kuralından sonra fenerbahçe kadrosunda yüksek ihitmal göreceğimiz futbolcudur.

canon eos 650d

yeni sahip olduğum fakat kartları görmeyen farklı kartlar denememe rağmen, ''karta erişilemiyor, kartı değiştirin ya da kamerayla format edin'' uyarısı aldığım makinedir.
yardım edebilecek arkadaşları bekliyorum...

the judge

Öncelikle filmi beğendim. dram dozajı hiç fena değildir. çok bahsedilmemiş ama filmi 2. kez izlemek zorunda kaldım. Ve Çağan ırmak'ın babam ve oğlum filminden kesinlikle etkilendiklerini fark ettim. Sadece senaryoda bazı değişklikler yapmışlar gibi geldi. şimdi başlayalım benzerliklere; (izlemeyenler okumasın AĞIR spoiler içrerir)
1) babam ve oğlumda sadık, the judge da hank, gençken babalarıyla yaşadıkları sorunlar vesilesiyle evlerini terk etmiş, ve uzun bir süre sonra evlerine yeniden dönmektedir.
2)sadık'ında hank'inde retarde bir kardeşi vardır.
3) judge da hank ve babasının aralarını düzeltmesi için arabuluculuğu buyuk abi üstlenmektedir. her ne kadar babam ve oğlumdaki kadar olmasada burdaki rol de annenindir.
4) babam ve oğlumda sadık hasta iken burada yargıç hastadır.
5) her ikiside sonunda ölüyor.
6) sadıkın karısı filmin sonunda ölüyor, hankinse karısıyla arası hiç iyi değil. ayrılma arifesindeler.
7) her iki filmde de baba ve oğulun hesaplaşması var. babam ve oğlumda ona bir oda ver sahnesi, judge da ise fırtınanın olduğu sahne örnek gösterilebilir.
8) her iki filminde can alıcı sahnesi mevcut. babam ve oğlumda ''gitme diyeydim'' sahnesi ise judge da bu sahne yargıcın hank'e geçmişte genç bir çocuğa neden hakkettiği cezayı değilde daha azını verdiğinin soruduğu yerde ki cevabıdır.''o çocukta seni gördüm''

metro last light

Şöyle enteresan bir bug a yakalandığım oyun. Bu nazilerin elinden bizi kurtaran elemanla kaçmaya başladıktan sonra, bir yerde sarmaşık yardımıyla karşıya atlmamız gerekiyor. cocuk bana sarmaşığı uzatıyor. bizimki zıplıyor. zıpladıktan sonra arkamı döndüğümde bizim eleman yok olmuş oluyor. ben kendim de devam edemiyorum. izlediğim gamethroughlarda da eleman benim gibi karşıya geçmiş oluyor ve yerde yatan ölü adamın yanında duran meşaleyi falan yakıyor. çözümünü bilen varsa, çok makbule geçer...