bugün

entry'ler (203)

sözlükçülerin an itibarıyla sinirini bozan şeyler

başlık ve entry'lerin hitap etmemesi *

hastası olunan sözler

CARPE DIEM ( ANI YAKALA)

bu devirde hala saz çalarak müzik yapan sanatçı

(bkz: tolga çandar)
(bkz: cengiz özkan) *

vizelere survivor adasında girmek

nihat doğan'a katlanmak vizelere katlanmaktan yeğdir.

bir ulaşım aracı olarak halay

muzipliği ilke edinmiş gençlerin efenim mutfak tuvalet vesaire yerlere halayı alet etmesidir.

fizy ye neler oluyor

tüm gün boyunca nereli olduguna anlam veremediğim "du yu la mi" "du yu du yu" diye bi şarkıyı soyleyen pis bıyıklı bir abiyle kızlarının videosunu yayınlamıştır. hayırdır inşallah.

garanti olsun diye ikiz kardeşle çıkmak

bu ikizler tek yumurta ikizi mi hacı?

vizeleri olan yazarın bulunmaması gereken 3 yer

alkolü bol ev
alkolü bol kitap evi
bar.

feminist sevgiliye dikiş makinası hediye etmek

madem feministsin madem eşit hersey kendi paranı aha bununla kazan demekle eşdeğerdir.

saadet partisi nin yeni genel başkanı

genel bir kanıyı aniden yıkan bir gelişmedir. SP'nin başına fatih erbakan beklenirken ani bir gelişmeyle mustafa kamalak'ın gelmesidir.

6 mart 2011 büyük alevi mitingi

mitingin ne chp ile ne de akp ile baglantısı vardır.
günümüz insaninin ırk dil cinsiyet mezhebi siyasi birer imge haline getirmesinden kaynaklı yanlı bir toplanma konusu haline getirdiği bu miting halkın hakkını ozgür bir biçimde dile getirmesi ve hiç bir siyasi ideolojik kuruma bağlı olarak gerçeklestirmemesinden kaynaklanan karalama yersizdir.
karalamaya çalışan o insanlar varsın gitsin cumhuriyet mitinginde taraf olarak ya da karşıt olarak fikirlerini beyan etsinler.

sözlük yazarlarının ilk cep telefonları

kime ne amk ilk cep telefonu modelim *

tek başına sokaklarda sabaha kadar dolaşmak

melankolik bir ruh halinden mutevellit yapılabilecek guzel bir durumdur.rahatlatır, o'dur *

kürtlerin sorunu yanlış yerden ele alması

(bkz: bilip bilmeden yorum yapmak)

soğudum diyerek terk eden hatun

(bkz: ben senin soğumama ihtimalini sevdim)

vize haftası yaklaştıkça yapılan saçmalıklar

Uzun bir elisabeth döneminden sonra ozellikle vize haftası sevgili yapılması.

saçma bulunup izlenen diziler

Beşinci boyut Nam-i diğer Salih Abi * *

israil markalarını boykot ediyoruz

yıllardır sürdürülen, klasik haline gelmiş her yıl geleneksel israil boykot günleri haline gelecek olan bu çağrıların bir sonraki yıl tekrar karşınıza çıkması ilginç bir durumdur.dunya uretim sisteminde çok buyuk bir paya sahip olan israilin boykot edilebilmesi ya da boykottan bir sonuç alınması çok zordur.bitafamızı temizlediğimiz tuvalet kağıtları bile israil ürünü çıkıyor.buyrun gerisini siz düşünün.

üniversitedeki simitçinin polis olması

sınıf arkadaşının(!) sivil polis olma durumuyla karşılaştırılsa Türkiye universite şartlarında şaşılmayacak bir durumdur. *

dizilerdeki üniversite gençliği

vize olmuyor final olmuyor. Universite hayatının yanlış aksettirlmesine yol açan bu diziler; izleyen grubunu olusturan lise öğrencisi gençlerimizin tercihlerini farklı yapmasına yol açabiliyor.