bugün

entry'ler (1062)

bilal erdoğan ı gözaltına alacak polis

Şu anda dolandırılmayı protesto eden kadıköy halkını plastik mermiye boğmakla meşguldür. Malı götürdüler diye biz gaz yiyoruz hacı? E erdoğanı neden almadınız? Haklısınız. Evet.

sağ twix sol twix efsane fark

Sağ twixin fabrikası ümraniyede sol twixinki beşiktaşta. Bunu da başkası söylesin.

üniversitede devamsızlık hakkının sınırsız olması

Konuşanları tahtaya yazmayacak ve öğretmenim ödev vardı demeyeceksek, olması gerekendir.

w3place

Teknolojik haberlerin yerleşkesi olan bir siteymiş bir de teknolojikli püf noktalar veriyorlar aralarda fakat asıl güzel olan; keyifli yazıp haberleri keyifli hale getirmeleri sanırım. Şöyle de bir adresleri varmış http://www.w3place.com

ideal sevgili

Dönüp baktığımda ne kadar ideal bi sevgili olduğumu görüyorum. Dondurma ve cips dışında kimseden bi talebim olmadı. Ne şekermişim be.

twitter fenomenleri

(bkz: ohadiyorum)

sözlük yazarlarının itirafları

şu an sevgilimi, unuttuğum adamı özleyerek aldatıyorum.

can bonomo

- seni duyamıyorum, efendim can bonomo dedin?

günü en iyi anlatan şarkı

en ileri durma meczup seni de üzerler,
kimileri var ki meczup derini yüzerler,
kafana da takma meczup yoluna bakarlar,
hiç oralı olma meczup seni de yakarlar.

tanıyın abinizi (bkz: can bonomo)

can bonomo

sevindim anasını satıyım. doğru olan buydu. hem gerektiği gibi kazanamasada rezil olmayacak tanınmamış biri (süper starlar yollayan tek ülkeydik) hem de bizden biri, genç. can bonomo'yu severim velhasıl.

sözlük yazarlarının sahip oldukları

yarın için 3 vizeye sahibim. 1i güldürür 1i ağlatır öbürüne süpriz oynamayı planlıyorum. ha bu kadar değil birde 1029302 tane kağıttan oluşan ders notuna ve vize öncesinde bitirmem gereken 21 filme, buna bağlı 985320893 kamera açısına sahibim. evet bugün 21 film izleyeceğim. yakşamlar.

ayrılmak istiyorum diyen sevgiliye gitme demek

- ayrılmak istiyorum kazım.
* gitme necla.
- necla mı? o kim?
* lan? sen miydin mahmut.
- evet abi. ayrılmak istiyorum, bu el benden iş çıkmaz, sen tek oyna.
* sana gitme demeyeceğim mahmut, bu el de battık...

camera obscura

1 saat içinde yapmam gereken en sikindirik ödev. parası neyse verip teknosa dan falan alayım diyorum olmaz diyorlar mk.
velhasıl ödevi olan falan olursa diye söylüyorum, en iyi ayakkabı kutusuyla oluyor.

pek tanınmayan yazarlara tavsiyeler

En buyuk hayaliniz uludag sozlukte taninmak olsun. Once hedef belirleyin sonrada gunde 10 entry girin. (Bkz: ybsg)

ne yicez lan

- ne yicez lan?
+ bunu mu demek istediniz ne yiyeceğiz lan
- google lan sen var ya neyse bişey demiyorum...
+ bunu mu dem..
- lan sus! seni bile yerim farkederse kuran çarpsın.

Yine yalan söyledim. Evet seni seviyorum dedim.

kaan sezyum

Su an kucuk ciftlikte olan sahneye cikip harika cumleler kuran herif. "Hukumete bize insan gibi davranmalari gerektigini hatirlattik" dedi. O kadar.

Ayrılalım diyecek bir cesareti asla bulamayacagım biliyorum. Bunu dolaylı yoldan soylemek icin bizim hikayemizi içeren bir kısa film çekip izlettim. Ama o bunu okulda sıkça bolumum gereği yaptığım icin ciddiye bile almadı. Sevgimin bittiğini soyleyemedikce acı çekiyorum. Napıcam anasınısatayım ya. Sevmiyorsamda gidip konusayım mı sizce lan?

beyazatlinick

Kendiside olmasa napardim bilemiyorum. Nikah tazeler gibi arada bir neslimi tazeliyor falan nickaltimda. Sagolsun cok duygulandim ya..

bayanların çok bulunduğu bölümler

Makına muhedıslıgıdır.