bugün

entry'ler (1011)

erkeklerin çabuk gaza gelmesi

efendim kızlar iltifat duymak ister ama inanıp inanmama olaylarını kendi içlerine bırakılrar bilemezsiniz inanırlar mı inanmazlar mı hissettirmizler ama erkeklere bir iltifat etmeye gör hemen inanır garibim .
ben seni böyle seviyorum.
(hafif kayan bir ağızla) hmm öyle mi demek .
tarih öncesinde bile bu böyledir.
kadın: bence sen şu mamutu avlarsın.
erkek: avlarım dimi
doğamızda var galiba gaza gelmek.

cristiano ronaldo nun imaj erkek kuaförüne gitmesi

efendim Cristiano Ronaldo'daki saç stili sokakta görmeye alışık olduğumuz tarz adı altında ortandan dikme ve enseyi uzatma modu olan apaçi stayla olduğu için ronaldo 'nun bundan farksız olduğunu düşünürsek imaj erkek kuaförüne gittiğini düşünebiliriz.

yaşlanmak

aradığı T-short ü bulunca nasıl da sevinmişti mağzada hemen aceleyle denedi biraz düşündükten sonra gülümseyerek '' çok güzel'' dedi arkadaşı sonra tezcanlı haftlardır o T-short ü arayan arkadaş onun için çok anlam ifade ettiğini onca zamandır aradığını söylüyordu . T-shortle farklılaşma çabasına girişmişti artık kurtarılamazdı onca T-shortle farklılaşan vardı ki sıradanlaştığından haberi bile yoktu bende o sırada T-short lere bakarken çok klasik bir T-short görüp aklımdan şunlar geçiyordu şimdi çok farklı T-short alacağım marjinal olacağım 25 yaşlarıma geldiğimde T-short yakalı konuma gelicek ayağıma timberland ayakkabı çoktan geçmiş olucak farkında olmadan sonrasında 30 lu yaşlarıma doğru yaklaştığımda o T-short e bir cep eklenecek içine sigarave çakmak koymaktan genişlemiş pantolan ketene dönecek ve ya canvas sonra yaşlanmaya başlayacağım T-short yavaş yavaş hükmünü kaybedecek ve pantolon içine sokulacak kemer aşırı derece sıkılacak ve timberland ayakkabım yine farkında olmadan sırf rahatlığı için tercih edilmiş hayvan kadar bir spor ayakkabıya dönüşecek ( erkekte ayakkabı çok önemlidir akımının öncülerinden biri olarak bu halime acıyacağım ) sonra günler geçtikçe T-short folloşlaşacak ve pantolon beli seviyem göbek seviyesini aşmış nerdeyse ğögüsüme kadar çekmiş elimdeki çift okeye seviniyor olacaktım sonra birden irkildim ve daha sonra içimden batmaması vay be zamanında ne T-shortlere ne anlamlar yüklemiştim dememek için kasaya doğru koşarak gittim belki de ayrıntıya çok takılıyordum ama umursamadım ....

kadınların seksi bulduğu erkek

(bkz: adonis kası)

kutu kolanın sonunda kalan içilemeyen kısmı

ne kadar uğraş tepene dik ve ya pipetle kas hangi sistemi geliştirirsen geliştir o son kalan kısmı asla içemezsin tahminen 4-5 damla kadar bir şeydir . ulaşılması zordur hatta imkansızdır.

kişinin hayatında iz bırakan filmler

(bkz: karanlıkta uyananlar)
(bkz: yahşi batı)
(bkz: vavien)
(bkz: bisiklet hırsızları)

inci sözlük sanal devrimdir

kendilerini sanal ortamın fight clubuna benzetiyorum neden mi bize internette olduğumuzu hatırlattılar . ekşisözlüğün o kibirli biz herşeyi biliriz aynı zamanda ciddiyiz bilmeyen yazmasın tavrına bir tepkiydi ne bu gereksiz ciddiyet dedi ve internette olduğumuz hatırlattı . internette sürekli yazan isyan eden ekşisözlük ve diğer sözlüklere tepki olarak aslında sandalyede kıçınızı büyütüyorsunuz tepki verip , isyan ettiğinizi sanıyorsunuz ama yaptığınız isyan mastürbasyonudur . ruhsal rahatlamadır reelde pısırık sözlükte canavarsınız dedi ama onların içinden bazıları dedi ki uyanın ve sanalda yaptıkları oluşumu çeşitli hackleme , tv radyo programlarını tii ye alarak sanal alemin mastürbasyon hayatına son vermişler ve milli olmuşlardır.

edit:2 akıllı olsun beyler.

inci sözlük

kendilerini sanal ortamın fight clubuna benzetiyorum neden mi bize internette olduğumuzu hatırlattılar . ekşisözlüğün o kibirli biz herşeyi biliriz aynı zamanda ciddiyiz bilmeyen yazmasın tavrına bir tepkiydi ne bu gereksiz ciddiyet dedi ve internette olduğumuz hatırlattı . aslında internette sürekli yazan isyan eden ekşisözlük ve diğer sözlüklere tepki olarak aslında sandalyede kıçınızı büyütüyorsunuz tepki verip , isyan ettiğinizi sanıyorsunuz ama yaptığınız isyan mastürbasyonudur . ruhsal rahatlamadır reelde pısırık sözlükte canavarsınız dedi ama onların içinden bazıları dedi ki uyanın ve sanalda yaptıkları oluşumu çeşitli hackleme , tv radyo programlarını tii ye alarak sanal alemin mastürbasyon hayatına son vermişler ve milli olmuşlardır.

yıldız teknik üniversitesi makine mühendisliği

(bkz: akışkanlar mekaniği)
(bkz: termodinamik)
(bkz: mukavemet)
(bkz: ısı transferi)
(bkz: mak el 1)
(bkz: mak el 2)
(bkz: hard core)

sınavın ortasında okuyom ben yaa demek

efendim ya dertleneip ya da gaza gelip sarf edilebilir kişinin bıktığını gösterir. kopya çeken öğrenciye hoca oğlum napıyorsun sen diye soru yönelttiğinde alınacak cevap :
okuyom ben yaa

4 yıllık üniversite bitirmeyi maharet zannetmek

sanı kısmı fazla olan eylem. bölümden bölüme yanlışlığı daha fazla da anlaşılacak önermedir.
(bkz: akışkanlar mekaniği)
(bkz: termodinamik)
(bkz: mukavemet)
(bkz: ısı transferi)
(bkz: mak el 1)
(bkz: mak el 2)
(bkz: hard core)
(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)

lost

(bkz: richard)
(bkz: 6 sezon)
(bkz: neden saçların beyazlamış arkadaş)

kızı uzaktan kesip yanından geçerken bakmamak

efendim kişinin durduk yere poposunu kaldırmayayım diye düşünen erkek ve ya kız eylemi ama ne kadar uzaktan kesersen kes anlaşılıyor baktığın sonrasında yapılan ben bakmıyom yea tripleri nedir hiç anlamam.

(bkz: bakmıyom ben yaaea)
(bkz: okuyom ben yeaa)

vapurda kestiği kızla sevgili olmayı başaran erkek

ilk versiyonu için
(bkz: otobüste kestigi kızla sevgili olmayı başarmak)

vapurda kestiği kızla sevgili olmayı başaran erkek

efendim vapurdan vapura değişebilecek eylem . yani yolculuk süresine göre ama beşiktaş-kadıköy vapurunda sık sık bulunan erkek tipidir. tabi kızın kaşarlığı ile doğru orantılı olarak ortaya çıkan erkek tipidir.

asıl sınav olan öbür taraftaki sınavın ertelenmesi

efendim bazı gudiklerin durup durup asıl sınav öbür taraftaki azizim lafına verilecek cevaptır.
+hayat zor be abi sanki bir sınav ..
-asıl sınav öbür taraftaki olum
+ertelenmiş abi o
-+=?&^+!%/&/
+ ya öyle kalırsın

artiz mi ne artizi artiz ne arar la bazarda

beyaz ve ya okanın programa çıkarması sonrasında bitecek olan furyadır.

cennette kızlar teklif ediyormuş

evet kitapta anlatıldığına göre bu çıkma teklif etme işini huriler yapacak.

monitore hapsirmak

(bkz: kontrolsüz güç)

sevgiliye face deki tüm erkekleri sil diyen erkek

(bkz: özgüven eksikliği)