bugün

her okula lazım olan gerektiğinde gotik takılan gençlerle gerektiği gibi anlaşabileceği düşünülen aslında diğer öğretmenlerde hiçbir farkı olmayan öğretici varlık.
(bkz: sizin bedene kim giriyor)
(bkz: yok böyle bir şey)
öğrencilerin "oo hocam converse giymişsiniz ya da hocam ayakkabınız çok güzelmiş" demesine neden olabilecek, öğrencinin kendini daha yakın hissedebileceği gibi maddi külfetinden dolayı daha da uzak hissedebileceği öğretmendir. giymesi gereken klasik kıyafetin altına uydurabildiği sürece sevimli olabilecek öğretmen türüdür.
odtü sosyoloji'de converse giyen öğretim görevlisi içinse (bkz: erdoğan yıldırım)
hiç çıkarmaz ayağından güzel pabuçlarını.
convers ini sadece hafta sonlarıyla sınırlandırmayan ögretmendir...
sözkonusu converse'ler boksör botu olmalıdır. idareler ona karışamaz çünkü.*ayakkabılarıysa ancak beden eğitimi dersi öğretmenleri giyebilir. *
(bkz: kedi ciğer ikilisi)
bunun öncesi vardı gerçi tam hatırlayamıyorum ama sanırım hastanede converse giyen doktor gibi bir şeydi.*
(bkz: okulda konserve yiyen öğretmen)
öğrencileriyle fazla haşır neşir olmuş, sizden buyuk olabilirim ama benim ruhum genç diyebilcek potansiyeli bilinçaltında barındıran öğretmen modeli.
aramızda bunlardan 1 adet mevcuttur: (bkz: pitiless)
seneye ogretmen olursam kesin olacagim tiptir.
rahatına düşkün öğretmendir. giyersin converslerini çekersin üstüne spor bi etek ya da idarenin dikkatini çekmiyecek türden spor bi pantolon ohh mis konumunda dersine girersin. * * * * * *
(bkz: 2_sleepy)
tanım: küçük çocuklara iyi örnek olan öğretmen modeli. **
ben de sizdenim mesajı vererek aramıza sızmaya çalışan bir casustur.
zengin hoca....
helal olsun, tarzını göstermeyi biliyor dersin. aferimdir.
beden eğitimi öğretmeni olma ihtimali yüksektir.
(bkz: oğul zengingönül)
hala öğrencilik ten kurtulamamış bir öğretmendir.
(bkz: hocam converse yapmışız)
hayalimi süsleyen öğretmen.
bursa anadolu lisesi tarih öğretmeni nehir yılmaz'ın bir kaç çift converse i var ve giyer onları.
Tam tarzım olan biri. Öyle biri ile tanışmak isteyen 18-22 arası genç çok!
staj yaptığı okulda converse giyen öğretmen adayının ileride dahil olması muhtemel olan öğretmen tipi.
(bkz: freedriver)