bugün

yeni bir uuserımız,yeni yazarımızdır.aramıza hoşgeldi.biraz geç oldu ama güç olmadı.
yaratıcı bir nicke sahip , iyi niyetli 2. nesil sempatik bir yazar.ayrıca galatasaraylıdır.* *
sözlüğe çok fayda sağlayacak yazardır. *
acaba mı? acaba dediğim yazardır *
hoşsohbet sözlük yazarlarından biridir kendisi.**
iyi ki doğdun demek istediğimiz yazar. * *
tam da bugün* doğan yazardır.*
dogumgününü kutlayan herkese çok çok çok teşekkür eden yazar.
doğum günü kutlu olasıca en sevdiğim çok bi sevdiğim hep sevdiğim yazardır.
dogumgününün yarısını geçirdiği halde hala inatla evde oturan, dışarı çıkmak yerine ben ankarayı özledim, orada olmak istiyorum diye sabahtan beri mızmızlanan, hiç çekilmeyen yazardır.
bence de iyiki doğmuş hatta iyiki yazar olmuş yazardır.
önümüzdeki bir kaç gün uyku sorunu çekecegini düşündüğüm yazar arkadaşım.*
son günlerde durgun görünen, bir an önce eski neşesine kavuşmasını dilediğim yazar.
evini özlemiş yazar*
sozlukteki yaratici nick sahiplerinden (bkz: too sleepy)
ee..artık uyansın da nete gelsin dediğim yazardır.
karganın geç kaldığını belirtmek istediğim, artık çoktan başının bağlandığını daha çok belirtmek istediğim yazardır. *
kargaya yeni bir kaybetme üzüntüsü yaşatmaktan dolayı büyük bir hüzün içerisine büründüğüm, ammavelakin düğün hazırlıklarına bile çoktan başladığımızı da ayrıca belirtmek istediğim yazardır.*
devedikeni ile birlikte düğün hazırlıklarını yaptığımız yazardır.
gelsin de bir kuşun kanadının kırılması, gagasının bükülmesi ve tüylerinin dökülmesi üzüntüden nasıl gerçekleşecek görelim dediğim yazardır.
duygusal sömürgelere maruz kalan, ama bunlar karşısında yenilmeyecek, kararlarında her zaman doğruları seçebilecek kadar olgun ve mantıklı bir yazardır. bir gagadan ne hayır gelir şu dünyada onu da gayet iyi biliyordur. sahil diyorum, kumsal diyorum, jet diyorum, yakamozlar diyorum, sosyete diyorummmm.
(#443045)
pasta ve clooney ile hilton unutulmasın dediğim olaydır.
işte benim annem dediğim yazardır.gözlerimi çipil çipil yapmış yazardır.kanımca doğru yolda olan yazardır.**
evet evet evet, dediğim, bazı kuş cinslerinin ikinci mağlubiyeti kös kös yaşadıkları, eh artık hemen jetimi gönderip seni ve kızını bir solukta aldıracağım dediğim yazardır.
bir hayvanatla* evlenmektense bir nebatat* ile daha mutlu olacağının kararına varmış yüce kişiliktir kendisi.