bugün

entry'ler (545)

fethullah gülen

2007 yılında ben bu adama sallarken sözlükteki şakirtler beni linç etmeye çalışmıştı. şimdi bakıyorum da cidden ibneymiş bu fetoşgiller.

türkiye nin milliyetçi bir lidere ihtiyacı var

Atatürk milliyetcisi bir lidere ihtiyacımız varken hepsinin içerde olması acı verici.

laikliği bacak arası olarak görmek

Laikliği bacak arası olarak gören şakirtlerin görüşüdür. (bkz: angut)

şakirtlerin kemalistlerden daha kültürlü olması

cemaatciler kemalistlere göre tabiki zekidir. Bunca yıldır kemalistlerin aklına gelmeyecek şifreleri bulan adam tabiki kemalistten daha zeki olur. adamlar bunu hile olarak görmüyorki, adamlara bu tür üçkağıtlar amaç için yapılmış mubah olarak gösteriliyor. kendileride düşünme yanlısı olmadığından itaat kültürüne dahl olduklarından sorgulamıyorlar tabi.
kemalist çocuk mod medyanı bilmezken, fetoist çocuk sadece mod medyanı bilerek sınavlardan full çekiyor. zekiliğe bak. (bkz: hey maşallah)

ygs de hile hurda yok diyen insan

(bkz: şakirt)

türbanlı kızların genel özellikleri

süpriz yumurta gibidirler. içinden ne çıkacağını bilmeden alırsınız.

kemalist kızları gitisin rus kızları gelsin

kemalistlerin savunduğu düşüncenin ana sahibi olmasaydı bu olayın tam tersı olacak rus erkekleri kemalist olayanların neneleriniyle anneleriyle olacaktı. ama gel görki bu düşünce bile onların hoşuna gitmiş. hala kendi atalarının namusunu savunan kişiye dil uzatanların söylemi.

kemalistler ile benim oyum bir mi

hayatında bir tane bile kitap okumamış, kulaktan dolma bilglerie bir düşünceye körü körüne bağlanmış, önder dediği kişinin her sözüne güvenmiş, şeyh hanımızını verin dese vermiş kişiyle tabiki br kemailstin oyu bir olmaz. her kemalistin değil tabiki ama okumuş bilgili araştırmış bir kemalistin tuvalette bünyesinden çıkardığı şeyde bile bu tip insanlardan daha çok bilgi vardır.

alex de souza ile futbolcu kıyaslama takıntısı

kıyaslanan futbolcular iyidir ama yinede bir alex değillerdir

izmirli babaların kürt damat aradığı gerçeği

izmirdeki insanların, türklüğünü unutup kürt olduğunu söyleyen kişilere nasıl baktığını bilmeyen kişi söylemi.

türk halkının yüzde 60 ı aptaldır

son duruma göre %46,66si aptaldır.

izmir

hakkında atılıp tutulan şehir. sadece izmirdemi hayvanlara tecavüz ediliyor? sadece izmirdemi ağaç kesiliyor lan! bu düşüncelere sahip insanlar nasıl bir beyinsizlikle hareket ediyorlar. izmiri sevmeyen çoktur çünkü liderleri gavur demiştir buraya. lider demiş bir kere adam düşünmüş sen niye düşünesinki karala gitsin. birazda izmirdeki menemen olayınıda yazın bari. seversiniz genç insanları katletmeyi.

doc dr c sinan sagiroglu

istanbul belediye başkanının - ki kendisi laik olmayan münin bir insandır - orman katliamı yaptığından bir haber olan bilgili yazar.

izmir de köpeğe tecavüz edilmesi

(bkz: mümin şehir konyada domuz katkılı ekmek üretilmesi)
http://www.xing.com/net/c...k%C4%B1-maddesi-11302655/

alkollüyken ve zina yaparken ölen insan

(bkz: imam nikahıyla evlenen insan)

fethullah gülen vs mustafa kemal atatürk

bu başlık burda açılıyorsa eğer. Atatürkün suçudur bu! istiklal mahkemelerinde asmadınkı 100.000 kişiyi toplum temizlensin. fettullah kim atatürk kim. birisi ağlayarak mürid toplamaya çalışan şarlatan, birisi ülkesi için canını ortaya koymuş bir kahraman.

dispatcher

şimdilerde bir kesmin önderi olan bir insan zamanında din dersime girmişti. "3 kere üst üste cuma namazına gitmeyen insanın kalbi mühürlenir" demişti. o yüzden kalbi mühürlenmiş yazar. duymaz işitmez. cahil. allaha havale edlmiş kişi *
(bkz: anne ben bugün tevekkül edildim)

şeyh

aklı olmayan insanların önderi.

dispatcher

küçük beyinlilere karşı ne yapacağını bilemeyen savunmasız kalan, onlardan ayar yiyen yazar. *

sumela

kendindeki minik beyinle harikalar yaratan kişi.