bugün

öncelikli görevleri hesap vermektir.
rahatça parasını yiyebileceği bir koca bulabilmek en büyük hayali olan kızdır bu. (bkz: yetiştirilme tarzı)
Bunun daha çok bir erkek söylemesi lazım. Bir kız hesabı ben de ödeyim der, erkeğin biraz da onurunu düşünür, biz de buna maçoluğumuzu kabartarak yok ben öderim deriz. Budur yani. Olayı öyle çevirirsen sen eğer ne ben öderim hesabı ne de seni sevgilim yaparım.

Ondan sonra bütün erkekler bizi yatağa atmaya çalışıyor diye gezip durursunuz. Sen böyle götlük yaparsan biz de o göte yumulmayı biliriz.

(bkz: nokta)
"vermez oğlum bu" kızdır.
aşık değildir.
''sen şöyle otur,biblo gibi dur,mini eteğini de giy,hatta obje ol'' diyen erkeğin tam aradığı kızdır.
lara gofretin süt kardeşinin kirvesidir..
(bkz: lara gofret)
büyük alman usulü yöntemiyle henüz tanışmamış şaşkın dişidir.
"Koşarak uzaklaşmalı" denilen tiplerdendir.

Koşarak uzaklaşılmalıdır.
eğer ki bunu söyleyen kız öğrenciyse veya erkek arkadaşı öğrenciyse; o kız, erkeğin değil erkeğin babasının sevgilisidir veya kendini metres olarak görüyordur.
(bkz: doğru söyleyeni dokuz köyde sikerler).
eğer paranız ikinize yetecek kadar değilse direk kızın yüzüne söylemelisiniz. alman usulü yapacağak tağam mı ?
" allah belasını versin onun. Ulan manitayla buluşucam diye bir ay açlıktan ölüyorum. oğlum bi kere param yok dedim açık açık kredi kartları yanındaydı napıcaz canmımmm demez mi. ayar oldum. " diye iç döktüren durum.
alman değildir. ama bu o kızı almana engel değil. ahahahah (bkz: kelime oyunu yaptığını sanmak)
yüzsüz kızdır.
parası olmayan kızdır.
(bkz: fakir kız)
erkeğin iliğini kemiğini sömüren kızdır.bir de ben kıza hesap ödetmem diyen erkek vardır.bu iki saçma düşünce nerden kimin götünden çıkmış bilinmez fakat ortada bir sevgi varsa para konusunun konuşulması bile gereksizdir.hadi git şimdi.
ayrımcılık olmasın, kadın- erkek eşit deyip sonra da " centilmenlik " ayağına hesap ödemeyeyim diyen kızdır. kızların her daim misafir muamelesi görmesi gerektiğini düşünür ve bu durumdan utanacağına hoşlanır. kendi kendini ezebilitesi yüksektir ileride.
haksız olan kızdır. hayat müşterek denilesidir.
ödetmedim...ödettirmedim...ödettirmem...
'bu hayatta kimin üstüne uzansam' sorusuna kitlenmiş olan kadın türüdür.

bunlarda keriz radarı vardır ayrıca. *
en yakın bim'e götürülmek suretiyle kafası yerdeki kolilerin arasına sıkıştırılmalı, ardından maksimum 3 tl harcanarak alınan 20-25 parça gofret vs. ile nefes alamayacak şekilde üzeri kaplanmalıdır.

çıkarken isteğe göre üzümlü lila stars satın alarak yiye yiye gidebilirsiniz.
hesap ödememeli derken sanırım para olarak ödememeliyi kasteden kızdır. elbette erkekler bunun karşılığını alırlar hizmet olarak.
yani burada kadınlar ücreti ödenmiş işçiler mi oluyor, herkes kendi hesabını ödesin o zaman elli lira verdi diye kadın kimsenin malı olamaz.
o yaşına kadar sevgilisi olmamış ve olmayacak kızdır.
güncel Önemli Başlıklar