bugün

entry'ler (539)

unutamıyorum ki

Hoşçakalın

unutamıyorum ki

sevmek güzel şey, başlığın uçup gideceğini, bir takım insanların bana inanmayacaklarını belki takmayacaklarını bile bile yazıyorum gidişimi. O öldüğünden beri bertaraf haldeyim. O gittiğinden beri tam anlamıyla ben, ben değilim. Saçım uzadı sakalıma karıştı kalbim defalarca attı. Şimdi durma vakti. yarın onun doğum günü yanına gidip süpriz yapacağım.

unutamıyorum ki

saat 12 ye geliyor, ona gidiyorum. Sevgiliye..

unutamıyorum ki

intiharı düşünüyorum, yarın senin doğum günün.. Yarından sonra ben yokum Feyza umarım bunları okursun. Hoşkaçal prenses.

unutamıyorum ki

Herhangi bir olayı, kişiyi vs durumları unutamama ve bundan yakınmadır.. Dert yanmadır.

Unutamıyorum seni Feyza;
nasıl anlatsam bilmiyorum. Her an biraz daha, her an bir tutam daha enjekte aşkın damarlarıma. Yazım, imla ilgilendirmiyor artık; seni anlatacak, senden sonra konacak virgül yok. Seni niteleyecek sıfat yok.Sen olmadan cümlelerim öznesiz ve devrik. Tam 3 yıl oldu neredesin kaç zamandır? Gözlerin kime bakıyor, kim de aşkı umuyorsun. Hiç aklına geliyor muyum geceleri sadece bir kez geliyor muyum? Gözlerin ayrı bir dünyaydı, sözlerin cennetten bir gül kokusu. Hani bankta otururken, bana yan bakışın var ya her defasında bir kez daha aşık oldum sana. Adım, adım bağlandım sana..

Neredesin Feyza?

festo

şirketin Türkiye merkezinde çalışmak beni tekrar tekrar onurlandırdı.

mal adam

başlığıyla uludağ sözlükte bulunan incicileri tespit ettirmiştir.

audi a3 sedan

"audi tt" daha iyi olmadığını düşündüğüm arabadır.

21 yüzyılda henüz camilerini yıkamamış ülke

Akıllara:

" Dine düşmanlık neden islam üzerinden oluyor? "
sorusunu getirendir.

baba darbe sonrası hayat nasıldı

darbe sonrası zihniyetini yaşadığımız şu günlerde, şuan ki zamandan geçmişe yönelik cevaplar verilebilir.

Evladım, devletin işine gelmeyen bütün kitaplar yasaklanıp, toplanırlardı.

webcam açan kızın çirkin çıkması

kız: nasılım?
erkek: ıı canım evde maymun mu besliyorsun?
kız: yoo neden?
erkek: seni göremedimde..
kız: çevrımdışı.

sevgilinin resmine bakarken patronun yakalaması

daha daha kötüsü için:

(bkz: iş yerinde patronun bacaklarına bakarken yakalanmak)

mülk suresi

her ne kadar farklı dinlere mensup olsanız dahi, her ne kadar herhangi bir din hakkında farklı düşünceleriniz olsa dahi, bunları bu kadar adaletsiz ve bu kadar aşağılayıcı sözler ile deklare edilmemesi gerektiğini, hoşgörüyü, saygıyı, insanlığı anımsatması gerektirendir.

ufak bir kinaye: şakirt değilim fakat herşeyin yolu yordamı var. Yeri gelince özgürlükten haktan hukukdan bahs edersiniz daha sonra bu tarz entryler ile adalet sağlarsınız. Mükemmelsiniz.

aç karna kahve içmek

öğrencilik zamanlarından sonra iş hayatında başlayan, özellikle bililişimcilerin ertesi sabaha erken uyanması gerektiği zamanlarda bile bilgisayar başında sabahlamalarından sonra, sabah erkenden ofise gelip kahve makinasına yapışmasıdır.

(bkz: ben)

allah ın gaddar olması

Bu tarz entry girip ve kendini Allah ile bir tutarak, Allah'ın kendisine danışmasını bekleyen bir insanın, sabır etmek, dua edip yardım beklemek gibi eylemlere girip sonuca varamamasıdır.

5 cm den kısa penise sahip olan erkek

yazarların kan penisini kötü birşey sanmasına neden olandır. zira şöyle ki efenim;

"Et penisi" olarak tanımlanan penis, ereksiyon durumunda sarkık durumundaki uzunluğundan çok fazla uzun değildir. Buna karşılık "kan penisi" ereksiyon durumunda arkık durumundaki uzunluktan çok daha uzundur. Ereksiyon halinde, sarkık uzunluğunun azami 1,9 katı kadar uzunlaşan ve uzunluğu yaklaşık iki katına çıkan penis tipleri et penisi olarak tanımlanır. Ereksiyon halinde sarkık uzunluğunun iki katına çıkan (2 kattan büyük) penis tipleri ise kan penisi olarak tanımlanır.

Yani kan penisi, et penisine göre daha uzundur.

kızının bikini giymesine izin veren ebeveyn

Ne güzel söylemiş M.Akif

Kim demiş Avrupa insanı medeni?
Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

aşırı ilgiden penisi kalkan erkek

parasıda ödenmiş, muamelede iyi ise; önüne geçilemeyecek hadisedir.

birde bunun aşk boyutu vardır, isyerek yapılandır. O bizi aşar.

anıtkabir in önünde fatiha okuyan türbanlı kadın

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün huzurunda; onun, orada rahat rahat dua edebilmesini sağlayan atası için dua ediyor. Hayatımız boyunca ne kadar dua etsek hakkını ödeyemeyeceğimiz bir insandır. Tekrar saygı ile anıyorum.

oha artık o da nesi gelsin artık lionel messi

aldıkları futbolculara rağmen verim göremediğim takımın taraftarlarının sıçmış olduğu beste.

Allah'tan birileri para harcayarak bir yere varılamayacağını anladı da artık harcamıyor o kadar. Ee zamanla diğer takımlarda anlayacak, önce bir pişsinler. Neyse azizim 18:00 i vurdu yine zımbırtı evime ocağıma döneyim.