entry'ler (554)

sözlük yazarlarının itirafları

bugün hatunun biri özel numaradan aradı. bir şeyler zırvaladı konuyu nerede oturuyosuna falan getirdi. ben de kuul şekilde laflar ederek kapattım. şimdi pişmanım. neden her bu tarz olayı dolandırıcı, organ mafyasının oyunu gibi düşünüyorsam. kafamı sikeyim.

kol kıllarını almayan bayanlar

yaz gelince ortaya çıkmak üzere kaybolmuş kızlardır.

hoşlanılan kızın fotoğrafını 50 kişinin beğenmesi

kızın fotoğrafını bir metrobüs dolusu insan beğenmiş ne ellisinden bahsediyosun. off nabıcaz be kamil.

sözlük yazarlarının favori süper kahramanları

anamdır.
belki kanatları yok ama evi çekip çevirendir.
görsel

en duygusuz burç

yaraktır afedersin.

japonya merkez 5 cm herkes

boyu önemli olsaydı olimpiyatlar kuzey yarım küreye hiç çıkmazdı.

en yakışıklı erkeği kenan imirzalıoğlu olan ülke

magazin programlarıyla gününü geçiren ev kızı söylemi.

daniel brands

nadal a karşı kök söktüren raket. almanların ispanyollara bir darbe de tenis de vurabileceğinin sinyallerini vermekte an itibariyle.

yazarların siksen yapamazdım dedikleri meslekler

(bkz: anketörlük)

aykut kocamandaki negatif enerji

pozitif iyonlarla birleşse stadı aydınlatır.

behzat ç

geçen haftadan bu yana zaten çıkardıkları fragmanla iple çektiğim bölümdü ama bu kadar muhteşem olabileceğini düşünmemiştim açıkcası. herkes söylemiş zaten her ayrıntısında ruh halimizi aldı götürdü bu bölüm.
(bkz: senin yakaladığın fare kadar benim kedi s*kmişliğim var)

ekşi sözlük vs uludağ sözlük vs inci sözlük

ekşi sözlük ve inci sözlük tarzı olan yerlerdir. uludağ sözlük böyle karışık bir yerdir*

behzat ç

yeni giren adli tıpçı eleman ve tıbbi dalavereler güzeldi bu bölümde ancak izlediğim en kısa bölümdü herhalde ya da bana mı öyle geldi, sanki reklam izliyormuşum da arada dizi araları oluyormuş gibiydi. izleyicileri kaale almamaya başladılar ya da ben artık ayar oluyorum bazı şeylere.

sevgiliye eski sevgilinin adıyla hitap etmek

ikisinin de adı aynıysa hiç bir zaman sorun olmayacak durum.

yaran trafik polisi anonsları

ümraniyede bir iki sen öncesinde ufak bir sürtme nedeniyle arabadan inip trafiği katleden adama arkalardan şöyle ananons gelmişti.
-devam et lan ayı neye bakıyosun.

780 bin dolara bekaretini sattı

satın alan adam o kadar parayla yedi sülalesini elden geçirebilir.

yaran zaytung haberleri

Hastaların büyük ilgi gösterdiği Uluslararası Hemoroid Konferansında Prof. Dr. Erdal Keçici'nin konuşması ayakta alkışlandı...

the picture of dorian gray

okuduğum en güzel ingilizce hikaye kitabı.

biri emziğini versin şunun

daha ötesinde bir tepki olarak. http://galeri.uludagsozlu...ksin-%C5%9Funu_110874.gif

kesilecek olan kurbanlığa acımak

özellikle gidip kurban pazarından en sevimli danayı alan baba takımı yüzünden daha yüksek hissedilen duygu.