bugün

entry'ler (545)

ea sports fc 24

berbat ötesi ea sports oyunu. senelerdir fifa oynarım. sevdiğimden değil alternatifi olmadığından. yalnızca da kariyer oynarım. yine öyle yaptım. oyuncu kariyeri açıp oynamaya başladım. 18-19 yaşında bir genç olarak kariyerimin ilk sezonunda açık ara farkla as roma için serie a da asist kralı oldum. iyi miktarda da gol attım. 8,6 sezon rating ortalamasıyla sezonu kapattım. menajerime manchester unıted a gitmek istediğimi söyledim. şartların biri dışında hepsini fazlasıyla sağladım. ama beni almadılar. sebebi 4 adet şık gol atmamış olmammış. başkada hiçbir takımdan teklif almadım. bu amk oyununda emeği geçen herkesi tek tek selamlıyorum. be yrk kafalılar oyunu tsubasa ya çevirmişsiniz. 18 yaşındaki adam serie a da asist kralı olup harika bir ratingle sezonu tamamlıyor, bırak transfer teklifi almayı mevcut takımı bile performansını beğenmediğini söyleyip kiralık gönderiyor. kendi takımımında kiralık gönderme sebebi 2 adet röveşata golü atmamış olmam. leş bir oyun. ama her yıl alıyorum benim kerizliğim seneye yine alırım. yok mu ulan şunlara rakip çıkacak bir firma.

hissedilen yaş

29 yaşındayım. Vücudum değil ama ruhum çok yorgun dostlar çok. 45 ten aşağı hissetmiyorum.

sözlük yazarlarının hastalıkları

okb. yaklaşık 10 yıldır cebelleştiğim illet.

kadinlarda kisa boy kactir

boy ortalamasının altında kalan insanlar kısadır. global değerleri bilmiyorum ancak türkiye erkek boy ortalması 1.73 kadın boy ortalaması 1.61 dir. bu değerlerin altı kısadır zannımca. şeklinde cevap verilebilen soru.

liseliler bilmez

winamp, nero, ıcq hey gidi günler

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

alp parıltısı. yakışıklı bi adam

kuba motor

motorize apaçilerin sokaklarımızı şenlendirmek için en fazla tercih ettiği markadır.

kızların olgun erkek sevdası

yaptığım gözlemlere göre güçlü bir baba figüründen yoksun büyüyen kızlarda daha yüksek oranda ortaya çıkan karşı cins tercihidir.

jahrein

hakkında objektif bir entry yazabilecek kadar uzun bir süredir takip ediyorum kendisini. twitch türkiyenin tartışmasız en iyi yayıncısıdır nezdimde. bilgili, zeki, hoş sohbet, yerine göre troll, ton ton bir yayıncı. izleyin izlettirin efenim.

elraenn

muhabbeti sohbeti güzel twitch yayıncısı. bir süredir ara ara takip ediyorum, temiz, düzgün bir adam. umarım göründüğü gibidir.

erkek olunan an

erken yaşta ailenden birini mezara koyduğun andır, üstünü toprakla örtmelerini izleyip ağlamamaya çalışılan her saniye sana yıllar katar.

meriçlerin genel özellikleri

benim güzel ismim. umut sarıkaya abimiz tarafından çokca yerilmiş, ezilmiş olsa da sevdiğim isimdir. kendimde dahil tanıdığım tüm meriçler naif, düşünceli, sırdaş bazende olabildiğince çılgın ve cüretkar kimselerdi. evet

en sevimli hayvan

köpek ve at. mükemmel değiller mi ya.

çinliler her şeyi yiyor bıdı bıdısı

çin sınırları dahilinde 2 kez bulunmuş biri olarak gördüğüm yedikleri şeyler çoğu uzak doğu ülkesinde tüketilen şeylerden çokta farklı değil. tüketilme ve servis biçimleri farklılık gösteriyor olabilir ama uzak doğu yemek kültürlerinin hepsi hemen hemen aynı. baştan sona iğrenç.

günde 1 adet sigara içmek

bir kereden birşey olmaz.

pubg lite

Battle Royale oyunlarına pek ısınamamış biri olarak bu oyun beni cezbetti şu aralar. Bikaç gündür oynadığım, Eksikleri olsada oynanabilitesi olan Pubg steam versiyonunun küçük kardeşi oyundur. Oynanış mekanikleri benim gibi cod, cs1.6, cs go gibi oyunlara alışmış birine göre biraz zorlayıcı olabiliyor.
Edit: hırs yapıp bokunu çıkarmadan birlikte oynamak isteyenler yeşillendirsin a dostlar.

rüyada ölmüş yakınını görmek

Henüz 5 ay önce 31 yaşında kaybedilen kanından, canından bi parça olan abiyse görülen kişi tarifi mümkün olmayan keder, mutluluk ve özlem silsilesine sokar rüyada insanı. Bağıra çağıra ağlarsın ona sarılıp. Çok özledim dersin lan nerdesin sen koydun gittin bi başıma bu kancık dünyada beni dersiniz. Ama onu ne kadar sevdiğinizi ve ne kadar özlediğinizi de söylersiniz sağ iken hiç söyleyemediğiniz kadar gür ve yüksek sesle. Yüzüne baktığınızda ise sadece gülümsediğinizi görürsünüz tatlı tatlı. Annemize babamıza iyi bak aslanım ben çok iyiyim burda merak etmeyin der. Kollarının arasından sanki bi ışık hüzmesi gibi kayar ve gider. Aniden uyanırsın saat sabah 5:47 dir. Öyle bi ağlarsın ki saatin kaç olduğu apartmanda kaç kişinin kimin uyuyup uyumadığını umursamadan. Saatler geçer ama çıkamazsın etkisinden. Herşey o kadar boş gelir ki. O kadar boş

mastürbasyon yapmadan durulabilen en uzun zaman

18 gün. Tanrım ne zordu ama...

atatürk olmasaydı da olurdum

birilerini yalıycam diye mi? atatürk e yalakalık yapmanın böyle bi ülkede nasıl bi rant sağlayacağını düşünüyosun a safım benim. atatürk olmasaydı da olurdun orası kesin. ama baban hangi işgalci milletten olurdu orası muallak.

sözlük yazarlarının yaşadığı en büyük fiziksel acı

sene 2014 ocak ayı. öğrenim gördüğüm üniversiteden memleketime dönerek yarıyıl tatiline başlamıştım. memleketime dönmüş ve evimde bütünleme sonuçlarını bekliyordum. gecelerimi gündüze katarak çalıştığım mukavemet 2 dersinden haksız bi şekilde ff ile kaldığımı görünce çılgına dönmüştüm dostlar. o anki sinir ve öfkemi anlatmaya kelimeler yetmez. akabinde arayıp konuştuğum hocamdan da ters bi yanıt alınca öfkem katlandı. bütün gücümle mutfak duvarına yumruk attım. sinirden farketmedim bile ama el tarak kemiği çoktan derimi yarıp dışarı çıkıvermişti bile. annem bayıldı. babam kalp krizi geçiriyodu. duvardaki çökük halen daha durur mutfakta. annem gelenlere gösterir hep.