bugün

Amerikalı ve Güney koreli iki firma'nın akıllı telefon pazarında gelmiş olduğu son nokta'yı gösteren, amiral gemi adı'da verilen iki üründür. Telefon teknolojisinin ulaşmış olduğu son nokta'yı göstermek açısından bu ürünlerin performansı önemlidir. Birçok otorite'ye göre samsung'un çok daha üstün çıkabileceği karşılaştırma'dır. 3 Bin'e 1 iphone 5 alacağına 2 galaxy s al şeklinde önerimin olacağı aynı teknik seviyeye sahip telefonlardır.
Apple'ın kazanacağı mücadele.
2013'un ikinci çeyreğinde forumlarda sıkça göreceğimiz başlık.
apple ın kapitalizme hizmet verdiği sürece kazanabileceği ,markalık ve markalığını koruma stratejisinden, itunes veya herhangi bir şekilde telefonu kıstlama yolundan vazgeçmediği sürece ayağa düşmeyecektir.
Galaxy ayağa düşmüşmüdür , hayır .
Telefonların özelliklerini hepimiz biliyoruz ama önemli olan o teknolojiyi sana kullandırabilmesi verdiğin parayı sana hibe olarak bi cihazla geri verebilmesi al ebesininkini göster hacı demesi.
Ulan ben içine depolama yapmadığım compiler yükleyip program yazamadığım, o programı çalıştırıp kullanamadığım efendime söyleyeyim illa bir programa bağlı kalarak müzik ,film ıvırzıvır izleyebildiğim .telefonu kullanabilmek için ıdısını bıdısını açıp bilmem neler yaptığım telefonu ne yapayım.

Gelmiş bana ama iphone da iphone yani yeaa diyo .Arkadaşım verdiğin paranın zaten büyük miktarını markaya veriyorsun.He bide bunu bile bile sen iphone etiketini alabilmek için gidip elindeki cihaz kapasitesini şirket politikası yüzünden kısıtlayan bir telefona milyar para ödersen bna mantıklı gelmez.Hak mı ? Değil.Etiketten başka bir şey değil.
(bkz: Etiket)
galaxy s4'ün, iphone'un kafasına kafasına vereceğini aylar öncesinden söylenebilecek karşlaştırma .
Apple'ın prestiji sayesinde, galaxy25 de olsa alt edebileceği maç.
bende samsung kullanmadan önce iphone 5s i havada karada alır zannetmiştim ama samsung galaxy s4 ün halay çeke çeke alacağı kapışmadır. Iphone 5s sıkıcıdır, s4 eğlencelidir, iphone 5s in ekranı s4 minisinden bile küçüktür, ayrıca s4 daha iyi fotoğraf çeker.
eto nun bitmesi gibi iphoneda bitmistir ..
Şu anda elimde olan galaxy s4'üm ile torrentten 1080 piksel kalitesinde godfather part 2'yi indirirken ben bu entryi giriyorum...

Hadi iphone versin size bu özgürlüğü ama yok işte apple baba torrente izin vermiyor neyse başlamıyım gene.
Bluetooth ile sadece kendi arasında veri alış verişi yapabilen bir telefon benim için ericson 688 ile eş değerdir.

Galaxy s4 alır.
iyidir samsung.
s4 her türlü alır. apple, yıl olmuş 2013 hala son model telefonunda 1 gb ram kullanıyor, işlemci hızı 1.3 ghz, ppi değeri 326. anca samsung'un galaxy s3 modeli ile yarışır bu telefon. samsung'un iki yıl önce ürettiği şeyi sırf arkasında elma var diye iki yıl sonra eşek yükü paraya satacaklar amk.
şarj mevzuundan dolayı samsung.
(bkz: iphone 5 vs samsung galaxy s4/#22834940)

iphone 5s için söyleyecek pek bir şey yok. görsel bu ne lan öncekinin aynısı

ve evet, samsung iphone dan daha iyi bir telefon. kesin bilgi yayalım.

EDiT:
-GELEN MESAJLAR;
1- EZiK SAMSUNGLU

GÜZEL KARDEŞiM REFERE ETTiĞiM ENTRY i OKUSAN KEŞKE.

2- ANLAMADIĞIN KONUDA YORUM YAPMA.

KULLANDIĞIM CiHAZI KENDiMCE YORUMLAYABiLECEK KADAR ZEKAYA SAHiBiM.

3- HER iKiSiNi DE HAYATINDA HiÇ GÖRMEDiN, ZENGiNCiLiK OYNUYORSUN.

AH BE GÜZEL KARDEŞiM. NE KADAR TATLISIN. (bkz: YAV HE HE)
birinde ios vardır, diğerinde yoktur. gerisi laf...

not: android kullanıyorum ama mal meydanda.
lg g2 pro sikecegi versus.
Fakirlerin s4 dediği versus. Kredi kartıyla da alamıyor ya ibneler ahah kudurun..
IOS 7 'den sonra kesinlike S4. Android 4.4 ile birlikte Samsung serisinin buyuk ustunlugu olacaktir.
kaba bir tabir girecek olursak birisi tiki telefonu birisi apaçi . her türlü 5s alır .
En iyi telefonlar vardır(ıphone 5S ve Samsung S4) birde bunların kralı htc one vardır.

Edit:Noldu boktan kasa samsung veya dünyanın parasına gösterişçi ıphone yerine adam gibi htc one almak canınızı mı yaktı.
iphone forever.

ölünce mezarima elmalar isirip isirip atin istiyorum.
S4 parçalanabilir telefondur.
iphonedan bi sik olmaz. Tabi ki de sony xperia.
karşılaştırma yapmak bile hakarettir.
telefonların kralı iphoneun hiçkimse üstüne geçemez.
tabiki iphone 5s delirdiniz mi ?