bugün

çok net söylüyorum... kaşarın orospunun önde gidenidir... ha bu durumu buraya getiren zihniyetin anasını bilmemnaapayım en başta ama, 2,5 ay sonra evleneceğin adamı böylesine kandırmak nedir lan?

düşünsenize adam gözünden sakınıyor, dokunmuyor, dokunmaya kıyamıyor... bu da herifle oynuyor...

sonra rus kızı diyince aoooooww... ne aoow anasını satayım, hiç değilse dürüstler lan, kafalarında böyle problemleri yok, kezban değiller, kültürlü ve güzeller...

penisin de bi şerefi var derler ya... hah işte o kadar dahi şeref yok bazılarında...

http://www.kadinlarkulubu...dikimi-yaptiranlar-3.html

edit: eksilemeden önce eleştirdiğim şeyi oku iyice anla... bu memleketi bu hale getiren düşünce yapısına baştan sövdüm zaten... ama doğru yada yanlış bir şeye inananan bir adamı bulmuşsun... ya o adamla işin olmasın pis kezban; ya da o adamı gerçekten seviyorsan dürüst ol... haa dürüst olursan tabi o adam snn gibi kaşarı almaz diye korkuyorsun tabi. neyini eksiledin salak... nasıl bir düşünce yapısına sahip olursan ol, müslüman ol, ateist ol, budist ol, rus kızı ol, bu yaptığın ahlaksızlıktır, orospuluktur... önceden biriyle sevişmen değil ama, o zarı diktirip o çocuğu kandırman orospuluğun önde gidenidir...

bu kadar.. şimdi eksilersen eksile pis kezban, ebenin doktoruna kadar yolun var!
bekaretin bacak arasında olduğuna inanan sulu iltihap dolu beyinlerin yansımasıdır.

edit: forumdaki ablam ne güzel demiş... sanki erkekler bekareti takıyor artık diye. bekaret bozulmadan kızların neler yaptığını bilmiyorlar sanki diye.. hem mecazi hem gerçek anlamda bekaret gerçekten bacak arasında değil artık
her türlü boku yiyip ''inşallah olur'' diyerek allah'ın adını da bu işe karıştıran kaşardır.
edit: genç kaşarlar rahatsız.
bir gün ettiğini bulacak insandır. insanları kandırmak ne kadar da kolay olmuş!
şahsen kız dedıgın kendını erkegıne saklamalı erkekte her önüne gelenle yatmamalı.
insanın sinirden elini ayağını titretendir. Bugün başkasının başına gelen yarın bizim başımıza gelir. Türk erkeği bekaret düşkünü o yüzden yapıyoruz demeyin lan. Orospuluğun bile bir şerefi vardır.

Edit akbayram:ya da ben söylediklerimden caymak istiyorum. Bu yapılan yanlış evet ama bu kadınları buna iten gene biz erkekler. Sanki kendimiz bakirmisizcesine tutturmusuz bir bekaret. Şu başlığa bakınca bile anlıyoruz toplum baskısının sonuçlarını. Dişi yazarlardan başlığa yazmaya çekinenler eminim çoktur. Sözlük bile marjinal değilken, onlardan nasıl bekleyelim dürüst olmalarını. Bunu yapanlar ve yaptırmaya itenler eminim vicdan azabı çekeceklerdir. (tabi vicdan var ise.) ne bunu yapanlara hak verebiliriz ne de kendi cinsime. Ama şöyle birşey de var. Beyler bu bize müstehak..

Tepkiler üzerine gelen edit:eksiler yağmur gibi. kadınlar girinin ilk kısmı için, erkekler ise ilk edit için eksiye basıyor. ben oynamıyorum arkadaş ! ...

2019 dan gelen edit: olm ne salak bir liseliymişim. utandım ama silmicem. utanç kaynağı olarak kalsın bu bana.
kaşar mı bilinmez ancak belli kesimlere göre yanlış yapandır. bekaret karşı taraf bakirse değer kazanır.

not: o değil de ben bakirim amk bize bakire diye kakalayacaklar lan!!!!!!!!!!!!
özgürlüğe aykırıdır.
yalan beyandır.
kızın deneyimli olması koyabilir.
ilk geceden bu anlaşılır eğer aşk yoksa arada sonu kötü biter.
evliliğinin temellerini yanlış atmış, ilk ufak depremde göçük altında kalacak olan bayandır.
kendine pimpirik koca bulan kadındır. kadın kısmının her dediğine inanılır mı amına koyim. onlar boynuzsuz şeytandır, sen de şeytan olacaksın!
bunlar kadar arkadan veren bakireler de hatadadır.
dolandırıcılıktan farkı yoktur. karşı taraf düşündüğünden farklı birisi ile evlemiş olacaktır. burada konu bekaret veya namus falan değildir. belki adam bir kişi ile evlenip ömrünün sonuna kadar onunla yaşamak istiyor ve evleneceği kişinin de bakire olmasını istiyor. saçma gelen bu adamla evlenmesin ancak bu şekilde kandırarak o adamla evlenmek iğrenç bir davranıştır.

edit: ana mantık üzerine konuştum yoksa kızlık zarı dikimi bir kaç gün boyunca geçerliliğini korur.
edit 2 : diye biliyordum ancak öyle değilmiş galba.
evleneceği adamı kandırmak için yapması sebebiyle, kaşar kelimesi hafif kalabilir, ruhu orospu olan kızdır.
gurursuz kızdır yada istemeden birlikteliğe zorlanmış kızdır.
haysiteysiz, onursuz ve rezildir. ayrıca bekaret namus anlayışı ile ilgilidir. kimi bekarete önem verir kimi vermez. kimse kimsenin namusuna, neye önem vereceğinze karar veremez. sizin deyiminizle namus bekçiliği yapamaz. bekaret diye söz edilen şey vajinada ise bekarette vajinadadir koltuk altında değildir. bekareti önemsersiniz önemsemezsiniz umrumda değil ama kimse kendini bekaret bacak arasında değil diye kandırmasın. herkesi namus bekçisi, ahlak zabıtası diye aşağılayıp kendiniz insanların namusunun hangi kriterlerde olacağına karar veremeye çalışıyorsunuz. kendinize benzetmeye çalışıyorsunuz. madem bu kadar özgürlükçüsünüz biraz adam olunda sizde başkalarının namusunun hangi çerçevede olacağına karar vermeyi kesin. zira size sormayacağız.
damadın bekarete kafayı takmış olduğunu bilen kadındır.
evlenmeyi planladığı kişi onu bir bütün olarak, özgür ve kendi kararlarını verebilen bir birey olarak kabul etmeyecekse o kişiyle evlenmemelidir.
yanlış erkeği seçerek büyük bir hata yapmış, üstelik şimdiye dek olan cinsel hayatını gizlemeye çalışarak kendine saygısızlık etmiştir.
yalan da yaptığı hataların üçüncü combosudur.
başka başlıklarda bakire kızlara kezban diyen sözlük erkeklerin hem karşı oldukları hem de yaptıran bakire olmayan kıza kaşar dedikleri durum.

adama elbette yazık ama kızın yaptığı kadar buradaki entrylerin çok büyük bir bölümü de mide bulandırıcı.
işini bilen bayan tipidir. allah bilir ya ikinci kez evlense tekrar diktirir ilk kocamla ilişkiye girmedim falan der.
Mantık olarak yanlıştır. Saçmadır. Gereksizdir. Niye çünkü a.q sen sikiyorsun skiyordun sen noluyorsun o zaman sende şerefsiz namussuz olmuyor musun o yatınca kaşar orospu o ne kadar orospu ise sende o kadar orospusun. E sen de evlenmeden önce yatmadın mı o ne olucak sende o kafanıza taktığınız zar yok ya problem yok tabi. Size göre namusu belirleyen şey sadece o salak zar değil mi e siz ne bok yerseniz yiyin peki siz kimle yatıyorsunuz yine bir kadın ile değil mi hayır ise başka bir erkekle mi yatıyorsunuz hayır yatman beni ilgilendirmez vinsel tercihindir ama namusu bacak arasında arayan bir kişi için düşünelemez zaten size göre hakerettir. Sizin yüzünüzden yapmak zorunda kaldığı bir eylemdir.

Not: Karşı cinsten hoşlanan bir erkeğim yani doğru düzgün düşünebilmek için sadece empati yapabilmek yeterlidir.
nedeni ne olursa olsun yalanın önde koşanıdır. sahtekarlıktır. o yalanın üzerine yuva kurup 3 yıl sonra boşanınca ağlanmamalıdır.
asla doğru olmayandır. ama; bu lanet olası kör zihinlere hepsi müstehaktır. siz, size inanan aşık olan kadınlarla yatın kalkın ama iş evlenmeye gelince - ben yatağıma giren kadınla evlenmem- deyin, bakire kız arayın, sonrada ortalara çıkıp şöyle kaşarlık böyle karaktersizlik deyin oldu paşam.

o hatunları kızlık zarı dikimine iten sebeplerinde aq ben.
kendilerine yakışanı yapan kaşarlardır. hatta bu yolda devam etsinler. itiraf et, yükü karşı tarafın sırtına at kurtul. yok öyle yağma. o kadar basit değil.

ayrıca erkeği bağlamayan durumdur. sen diyorsun ki " benim adım merve ". oysa ki asıl adın irem. bu durumda kim hatalı? bir ömür bu yükü çekmek yeter de artar bile.
+ doktor dik şunu.

- abla yalama olmuş, dikiş tutmuyor.

+ error.
tasvip etmediğim olaydır. Bekaret gibi toplumun zorladığı bir olay bana göre değildir. Önemli olan orospuluk insanın içinde olmasın efenim. nice kızlar görüyoruz(ki gördüm) yüzüne baktığında nur akıyor ve kıyamazsınız bakmaya ama tanıdıkça ne mal olduğu ortaya çıkıyor. o yüzden evleneceğim hatun kişisi de kendisini neyse o olarak aktarmasını isterim. daha ilk baştan yalan dolanla bu güzelim müesseseye girmeye çalışan ister erkek olsun ister kadın, sağlam temelli bir evlilik geçireceklerini düşünüyorlarsa yanılıyorlar.

Önemli olan ruhun temiz, pak olmasıdır. bacak arasının misk kokması, elleşmemiş olması değildir.
diktirip diktirip bakireyim diye ortada gezen kişidir...