bugün

orospuluktur.
(bkz: bakire kızla evlenmeyin kampanyası)
bekaret sapkınlığı olan ve erkek diye geçinen organizmanın bilip bilmeden konuşmasına kurban edilen kadınlardır. ben senin sikinle düşünen beynine sıçayım.
evlilikten soğuma sebebidir.
Erkek bekâret önkoşulu koyunca namusu bacak arasında aramakla suçlayan kızdır. Amına şamdan sokmak lâzım bunun.
empati yapınca biz erkeklerin diktirme gibi bir derdi olmadığını ve toplumda herkesin birbirini götürme derdine düştüğünü görünce, bayanların bunları yapması normaldir. sen uçkuruna sahip çıkacaksın ki karşındaki de aynısını yapsın.
(bkz: etme bulma dünyası)
bakir olmadığı halde bakire kız arayan erkeklerin hak ettiğidir. iyi de yapmıştır. hiç acımam öylesine.

sen hayatın boyunca birilerini kandırırsan, başkası da gelir seni aptal yerine koyar. ne ekersen onu biçersin.
şerefsiz sıfatını hak eden bayandır. ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol.
hala savunabilenlerin olduğu, en az bu bayanlar kadar şerefsiz insanların savunduğu bayanlardır.
ilişki ya da evlilikte dürüstlük der dururuz ama gelin görün ki durum bu.
bunun sebebi tabi ki de zihniyet. hiç kimse bir şeyi yaparken ya da yaşarken, aman nasıl olsa dikiyorlar diye yaşamaz...
yapılan açıkça şerefsizlik de sebepleri de belli. dürüstlük narası atanlar aslını bilse ne olacak acaba?
(bkz: orospu ruhlu kadılar)
bakireliğede bir yere kadar tamam ama şu başlığa dahi muhalefet eden arkadaşlar, size sesleniyorum, umarım tıpkı sizinle aynı düşüncede olan kişilerle evlenir ve samimi, dürüst insanların başlarına bela olmazsınız.
Ben bakirsem o da bakire olmalıdır,değilse bunu saklamamalıdır.ama sen her gün kız düşürmek için dışarı çıkarsan,düşürdüğün kızla yatarsan böyle bir şey isteme hakkın yoktur.
çok acı lan. şimdi o erkeğin yerine kendimi koyuyorum harbi çok acı. doğru elbet bir gün açığa çıkar o zaman ne yapar bu kevaşe bilmiyorum.
sözlük şifresini sevgiliye vermek, facebook şifresini sevgiliye vermek gibi eylemlerin önemini vurgulamaktadır kendileri.
evlenmeye hakkı olmayan mutluluğu hak etmeyen kadınlardır. ironi falan yapmıyorum lan valla billa öyle. namusunu bir anlık zevk için bir erkeğin altında harcayan kadının bence çocuk sahibi olmaya hakkı yoktur. toplumda cinsellik tabuymuş. evet lan takıntılıyım ben var mı. sikilmiş kadın istemiyorum kardeşim. benim koynumda başkasını aklının köşesinden başka erkek geçiren teninde başka erkeğin kokusunun izinin olduğu kadını istemiyorum. orospuluğa meyilli olmayan hiçbir kıza da yavşamıyorum.
ilk gece kurtarmak nedir arkadaş. foya nedir? erkeği de kadını da kendisi yapan geçmişi değil midir? kacimiz sıfır kilometre başlıyoruz ilişkilere, kacimiz evlenecegimiz kadına sakliyoruz kendimizi? ilk gece kadınınin ilk sahibi olmak isteyen erkeklerin çoğu gençliğini ilişkilerden sevismelerden uzak geçirmiş mentalitenin ürünü değil mi? aşkı bilen aşkı tanıyan kadınla birlikte olmak ne büyük hazdir kaciniz biliyorsunuz. kendinizden önceki erkeklerden daha iyi olamama korkusunu bırakın da saklamayin böyle tabularla.
(bkz: patlak kızla evlenen godoş)
(bkz: bakir olduğu halde patlak kadınla evlenen erkek)
(bkz: patlak kızla evlenmek)
(bkz: kucaktan kucağa gezmiş bayanla evlenmek)

bunlardan sonra pek bir müstehak olmuş amk! bacak arasında namus arayanlara büyük kolaylık. bedeli 2000 lira. satın alınan namus mu olur lan?

ayfondan ucuz namus mu olur amk?
galaksi es üçten de ucuzmuş.

güle güle kullanın namusunuzu.
ilk gecede kıçına tekme vurulası bayandır. hiç namus bacak arasında değildir demeyin. Namus bacak arasında değildir diyen mezhebi geniş 1 tane erkek varmıdır ? Varsada amacı nedir ? Namus bacak arasında değildir diyen bayanların %99 u aynen patlaktır arkadaşım gerçekçi olalım. Kendi yediği boku iyi bir şeymiş gibi savunmak, duyduğu vicdan azabını, yaşadığı pişmanlığı dindirmeye yetmeyecektir. insanlar hata yapabilirler bu gayet normaldir ancak yaptığı hatayı savunan insan diğer arkadaşlarınında hata yapmasına neden olacağı için şerefsizdir.
Gelelim namus bacak arasında değildir diyen erkeklere. bu tipler hayvandanda aşşağı yaratıklardır ki, amaçları karşı tarafı kandırmaktır. Kendi bacısının erkek arkadaşına vermesini normal karşılayan kaç tane mezhebi geniş erkek vardır türkiyede? sözlükte namus bacak arasında değildir diyen erkeklerden az sayıdadır, emin olun.
Bu yüzden bu duruma düşen bayanlar yaptığınız yanlışı doğru olarak göstermeye çalışmayın ,yanlışı savunmayın, yaptığınız yanlışı tekrarlamayın ki ileride yaptıklarınızı anlatmak zorunda kalırsanız 35 kişi ile yattım demek zorunda kalmayın.
ilk gece kan görmek isteyen kompleksli, hazımsız, şerefsiz erkekler yüzünden böyle bir savunma mekanizması geliştirmişlerdir.

yeri gelmişken,

(bkz: hala kadın yerine bayan diyen zihniyet/#11517645)

seri eksi verenlerin de erkek olduğunu düşünüyorum. yazık lan size. senin haftada bir kez sikini doğrultup siktiğin karını tüpçü, sucu haftada dört kere sikecek. sen de "ulan bu tüp neden bu kadar çabuk bitiyor?" diye düşüneceksin...
namus meselesi durumunda toplum baskısı.

ancak, sadece kızın şerefi, namusu sorgulanır. denmez ki kızın kanına giren de şerefsizin tekiydi...
dunun begenilen entrylerinin amuna gomus bayanlardir.

sozluk motor olmus be ali.
evleneği kızda hala bekaret arayan, sırf kendinden önce bir ilişki yaşadı diye damgalanan kadının yaptığı da yanlış. onda bunu arayan erkeğin yaptığıda. yanlış üstüne yanlış. yalan üstüne yuva kurulmaz. ama arkadaş kimse dürüst değil ki. kadın var bir ilişki yaşamış talihsizlik sonucu bitmiş, bide hatun motora bağlamış ben diktirim sonra diktirim diyen de var. hangisi gerçek hangisi yalan.

allah erkeklere kolaylık versin. kadınlara da vicdan.
içlerinde delikanlı hatunlar da var ama takdir ettim. atar yapmışlar birbirlerine helal olsun.
o kızlık zarı veya namus olayı olmazsa evlilik kurumum niye olsun? size soruyorum o fahişeleri savunanlar. Namuslu olsa, dürüst olsa erkek arkadaşıyla seve seve cinsel ilişkiye girmez. şimdi o kadınları savunanlar ise asıl onları bu duruma sokup yaptıklarını ört pas etmeye çalışanlardır.