bugün

entry'ler (333)

2016 rio de janeiro olimpiyatları

Heryerden yazıyorum burdan da yazacağım. Aq trt'si bütçe olmadığı gerekçesi ile yayinlamadığı dünyanın en büyük en önemli spor organizasyonu.

marquis de sade

Modern ahlakın en büyük eleştirmenidir. Tabi çoğu kişi ahlaksızların en büyüğü ve de kuramcısıdır.

türkiye de atatürk ün sevilmeme nedenleri

özgür ve demokratik ve çağdaş bir ülke yaratmış.
kişilerin ana babalarının belli olmasına neden olmuştur.
işte bu nedenlerden sevmiyorlar

almanya ya nota verilmesi

(bkz: tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok) durumu vuku bulacaktır.

namaz kılıp allah diyorum maaş neden yetmiyor

birde bunu milletin gözüne sokman lazım, biraz da (sen biraz dediğime bakma çok fazla) iktidarın fark edeceği şekilde götlerini yalaman o zaman mission complete olur. Ödülü alırsın. kapiş

penis boyu boşalma süresi orgazm sayısı

Yahu çocuğum yapmayın gözünüzü seveyim, beynimizin içinde var hala beyin hücresi kullanın korkmayın önce biraz baş ağrısı biraz da ağırlık hissi veriyor ama sonra alışıyorsunuz.

Rahat edeceksiniz en büyük sizde en uzun sürede en fazla sayı da sizde hadi şimdi gidin beyninizi boşa tanımadığınızı fark edin.

ota boka akp yi suçlamak

Son 1 yılda 8 bombalı saldırı olmuş 3'ü başkente yapılmış kimi suçluyalım sayın şerefsiz kişi kahvedeki mehmet abiyi mi yoksa hacer teyze mi. Herhalde 14 yıldır tek başına iktidar olan hükümeti suçlucaz.

milli istihbarat teşkilatı

Biri şunlara istihbarat ne demek öğretebilir mi acaba?

türkiye rusya savaşı

gözümüzden kan alırlar kamil kan...

ak parti nin yaptığı en iyi şey

...........................................vddfbfdgfhjhmbvxsdgh 404 not found

diye cevap verebileceğim şey zira yok öyle bir şey.

ak parti ye akp diyen edepsizler

Yahu benim anlamadığım bu partinin adı Adalet ve Kalkınma Partisi değil mi eee o zaman ne diyor TDK kelimelerin ilk harfleri alınır kısaltmalar da yani AKP diye okunur aq cahilleri.

ateist değilim çünkü

çünkü beyinsizin önde gideniyim ve düşünmeye ihtiyaç duymuyorum. Şaka lan şaka ateistim tabi ki manyak mısın.

akp ye oy vermeme sebepleri

oho o kadar yazı yazsaydim ben zaten bana Nobel Edebiyat ödülü verirlerdi.

sözlükteki ateistleri fişliyoruz kampanyası

yaz (bkz: Hulk ezer ulan)

çok korktuk gerçekten

kriptoloji denizli

gerçek zamanlı bir kaçış oyunu ve 1-2 yıldır türkiye'de popüler olmaya başlayan oyunun denizli'de ki şubesi. oyun da bir akıl hastanesindeyiz ve bizden önce burada bulunan martin adlı hasta bizim için ipuçları bırakmış bu ipuçlarını bulup kaçmaya çalışıyoruz üstelik süremiz 1 saat. oyun 2-5 kişilik gruplarla oynanıyor. biz oynadık ve çok eylendik. eğer denizli de iseniz deneyin derim. hem hep atıp tutarız hem şöyle zekiyim böyle zekiyim diye hadi bakalım kanıtlayın ve 1 saat dolmadan hastaneden kaçın. rezervasyon ve için facebook.com/ kriptoloji denizli sayfasına ulaşabilirsiniz.

Edit: niye açtım bu başlığı bir el atın laa iş yapacaz

boşanmış bazı kadınlar tecrit kampında toplanmalı

Boşanmış erkeği de Hadım edelim o halde.

recep tayyip erdoğan gibi bir dünya lideri yoktur

Başlığı açan ve ilk giriyi yazan arkadaş ironi mi yapıyor yoksa gerçekten buna inanıyor mu ulan diye kala kaldığım başlık ve giri. Gerçekse birisi söylesin o arkadaşa beyin ölümü gerçekleşmiş fazla kasmasın.

kovulacağını anlamak

Benim de basimdan geçen olay insan hissediyor durumu işe gitmeği istemiyorsun veyahut derhal mesai saatinin dolmasını ve üstlerin gözüden kacmak istiyorsun. Ha şimdi kovacaklar ha şimdi derken kovuluyorsun ve bildiğin halde çok koyuyor insana.

shakhtar feneri elerse götüme kumanda sokarım

yapma çocuğum böyle şeyler ne kendini ne de kumandayı riske atma.
not: Fb'liyim

çağımızın en yaygın hastalığı

empati eksikliğidir ki çok kötü bir hastalıktır.