bugün

hoslandığı kız ile kartopu oynarken olayın dozunu kaçıran, ayı ruhlu birinin yapabileceği eylemdir efenim. o saatten sonra o kızdan herhangi bir beklenti içinde olunmaması gerekir. ki eğer kız mal değilse, muhtemelen onu son görüş olacaktır zaten.

yani neşe içinde başlayıp, aynı şekilde devam eden, çocukluğun ya'd edildiği o güzelim kartopu oyununda hayvanın birinin kartopunu getirip yüzünüze çarptığını düşünsenize. bi daha görmek ister misiniz o adamı? yaaa yaaa! istemezsiniz tabii. peki niye? çünkü; bugün kartopunu yüzünüze atan vahşi adam, yarın o kartopunun içine taş da koyabilir, yaptığı ilk eylemden hoşlandığınızı düşünerek. demekki neymiş? bu tür insanlarla, daha kötü sonuçlarla karşılaşmamak adına, bir daha görüşmemek gerekirmiş di mi efendim? "eveeetttt!" dediğinizi duyar gibi oldum, hadi oyununuza dönün gari öleyse!
+ laleee! lale bişi oldu mu? lütfen söle!

- ıığğhhhh!

+ bi ses ver lale n'olur! çok özür dilerim ya bilmeden oldu cidden..

- ağğhhhh!

+ lale ya bişi sölesene!

- hayvansın satılmış, hayvan! daha ne diyim sana ben..

+ iyisin yani dimi? oh beee!

- hayvan!

+ lale iyiymiş milleet! hadi devam edin oyuna..
kafa atmaktan iyi, kezzap atmaktan kötüdür.
hayvanlığının başlangıcıdır. buna rağmen o hayvanla çıkmaya devam ederse o kız, daha başka şeyler de atılabilir o çarık yüze.
birde bunların kartopunu yedirmeye çalışan modelleri vardır;ama onlar genelde evlenmiş oluyor.
kıza şaka yapıyım aman beni farketsin aman ilgisini çekiyim derken iyice sıçmak.
Kar topunun içine taş koymak şartıyla hoşlanılan kızın yüzüne atılır böylece kızın yüzü dağalmış olur e haliyle siz de hoşlanmayı bırakırsınız. *
- senden hoşlanıyorum necla pattttttttttttt

+ aşık olsa ağzımıza sçıcak lan bu.
(bkz: hoşlanılan kızın yüzüne pasta atmak)
arkadaş olunmadığı takdirde icra edilmesini anlamsız bulduğum eylem. tanımadığın insana ne kartopu atarsın ey deyus. *
isabet oranı yüksek kişiler için vahim bir durumdur.

yüzünü nişanlayıp poposuna denk getirenler ise biraz daha tolere edilebilir.
az gelişmiş beyinli kisilerin " kisi sevdigini yerden yere vururmus" misali yaptıgı harekettir.
karşı cinsten bir karşılık gelmediği zaman, içteki cız edişin bir şekilde intikamı.
hoşlanılan kişiye sevgisini onunla uğraşarak belli etme saçmalığının meyvelerindendir.
(bkz: ilkokul aşkları)
hoşlanılan kızın hoşlanma ihtimalini bitiren eylemdir.
kartopunun içine taş koyulmadan yapılıyorsa anlamsızdır. kafasını gözünü yaracaksın ki sevgin belli olsun.
yaramazlıktır.
içinde bulunduğumuz mevsim itibari ile imkansız olan durumdur.

daha 6 altı ay var.

acaba kar duasına çıksak şimdi yağmaz mı ?
çocukluktur.
anaokulunda ya da ilkokulda da hoşlandığı kızı döven erkektir o.

ya bu nedir çocuklar? bebelikten başlıyorsunuz 'döverim de severim de' felsefesine.
kartopunu attıktan sonra , yanına gidip , masum bir ifadeyle özür dileyip , yüzünü silerseniz her şey yoluna oturur bence .

Edit: özür dilerken gözüne bakın .
karın yağmasını bekliyoruz efenim..

kar yağmıyorsa kürekle de vururabilir.
kıyamamki amk.
bunun bir alt versiyonu ilkokulda saklambaç oynayıp hoşlanılan kızı görüp de çaktırmamak.
Ensemden tutulup kafamın kara gömülmüşlüğüm var sanki ufak tefek bir şeymişim gibi.
Bu ne böyle smack down gibi?