bugün

entry'ler (1874)

kurtlar vadisi pusu

dizide zannedersin ki jack bauer, abd'yi nükleer bombalardan koruyor.

24 çakması seniiiiii!!! çakaaağğaaalll!!!

183 boyunda sarı kıvırcık saçlı renkli gözlü kız

eğer 24 yaşındaysa, tam sikilecek yaştadır bu kız.

mini etek giyince seksi olduğunu sanan türk kızı

kendisini evindeki ayna karşısında izleyen kızdır. gelsin karşıma çıksın da notunu ben vereyim mümkünse.

bu benim ilk isyanım abi yardım eder misiniz

koşun lan kavga var, mahmut abi'yi dövüyorlar söyleminin kibarcası.

27 temmuz 2010 uludağ sözlük isyanı

uludağ emniyet müdürlüğü, çevik kuvvet şube amirliği tarafından bastırılacak isyandır.

adam gibi başlık olsa keşke

kadın gibi başlık, şiir gibi kadın, şarap gibi şiir vb. isteklerle devam eder bu.

95 li kızla cinsel ilişkiye girmek

95'ten kasıt meme ölçüleri ise bi sakıncası yok. aksi durumları yapanın çükü kesile, götüne sokula.

bihter karakterini özenen çirkin türk kızı

sabah, yüzünde makyaj ile uyanacağını zanneder. ulan git bi elini yüzünü yıka önce!

behlül sözlük yazarı olsaydı nicki ne olurdu

kimsenin dikkatini çekmemiş çünkü herkes gerizekalı yeminlen.

(bkz: başlık sıçmak)
(bkz: soru başlık sıçmak)
(bkz: soru başlığa cevap veren gerizekalılar)

beyin bedava gerisi için master card: (bkz: behlül sözlük yazarı olsa kullanacağı nick)

bihter karakterini özenen çirkin türk kızı

bu kızlara laf anlatamazsınız. televizyonda gördüklerini gerçek zanneder. bihter denen orospuya kevaşe deyince çıldırır bunlar. sinir krizleri geçirir. oturur ağlarlar. bihter'in yaptığı her şeyi yapmak isterler ama yapamazlar. bu yüzden hayranı olmuşlardır. kendilerini öyle tatmin ederler. 'bihter sevişince biz de sevişmiş sayıldık' zihniyetindedirler.

daha zeki ve aklı başında olan türk kızları varken bunlara mı kaldık sanki? aman bana uzak olsunlar da...

insanı tuttuğu takımdan soğutan futbolcular

benim takımlarını tutan 100 kişiye sordum, şu cevabı verdiler: (bkz: yarrak afedersin)

sözlük yazarlarının maaşları

net 1800 tl + prim

bihter sözlük yazarı olsa kullanacağı nick

(bkz: kevaşe)

otun bokun fotosunu çekip facebooka atmak

iyi bari resim ile fotoğraf arasındaki farkı öğrenmiş bunu yapan kişi.

ama yüklemek, upload etmek yerine atmak kelimesini kullanmış ki sikeyim ben öyle tanım yapan salakları.

google a o ne ki diyen insan

(bkz: google kelimesini doğru telaffuz edemeyen ezik)

google kelimesini doğru telaffuz edemeyen ezik

kayıtlı olduğu bütün sözlüklerde google ile ilgili başlıklar açar. kendine güldürür. bilmiyorsan sus, adam sansınlar.

galatasaray

yıllar önce kendi takımının kalecisini döven ezik fenerbahçelilerin yaptıklarını hatırlamayan liseli ezik fenerbahçeliler, bu takım hakkında yaşanan son olaylar hakkında çok da fazla yorum yapmamalı.

sözlükten gitmesini istediğiniz yazarlar

(bkz: owencan)

kaba sakal ın safinaz ı bir türlü sikememesi

(bkz: kaba sakal ın safinaz ı bir türlü sikememesi)

sürekli editliyoruz be kardeşim, nedir bu başlık sıçmalar? ey ahali, ben bu ayarı verdiğim zaman başlığın orjinali tam olarak şu şekildeydi: (bkz: kaba sakalın safinazı bir türlü zikememesi)

işte bu yüzden vermiş olduğumu bakınıza hak verirsiniz di mi canlarım? ben de öyle düşünmüştüm.

edit 2: olum, 3-5 kelime türkçe öğrenseydiniz bari başlık açmadan önce.

fb nin gs maçlarına gözleri bağlı çıkması

yok böyle bir olay. ilkolul esprisi sadece. bu tür siktirboktan şakalara, şaka lan!, gülenler de benim rakibim olmamalı.

bir galatasaraylı olarak karşımda zeki, çevik ve ahlaklı fenerbahçeliler görmek istiyorum.