bugün

ilkokuldaki saç çekmenin bir benzeri bu da sanırım. Bu durumdan sonra hoşlanılan kız ne kadar yüz verir bilinmez. Pubg'deki karlı haritada da yapmak mümkün ayrıca.*
Her sevgi nefretle başlar, bravo ilgisini çekmeyi başardınız.

Bu başlık bana bir anımı hatırlattı. Lisede karlı bir gecede o gün nöbetçi olan öğretmen yurtta kalan herkese dışarıda kar oynamasına izin verdi. Herkes çok mutlu. Dışarıda 50-60 kişi muazzam bir kartopu savaşı yapıyoruz. Osman adında bir arkadaşım en fazla 1m mesafeden olanca gücüyle kartopunu yüzüme fırlattı, gözüme denk geldi. Tabi bir miktar şişlik ve sonrasında morluk oluştu. Yıllar sonra öğrendim ki o gece o kartopunu sevdiği kız ile çıkıyorum diye atıp canını yakmak istemiş.

Evet Osman canım çok yanmıştı. Ya gözüm çıksaydı.
Ensemden tutulup kafamın kara gömülmüşlüğüm var sanki ufak tefek bir şeymişim gibi.
Bu ne böyle smack down gibi?
bunun bir alt versiyonu ilkokulda saklambaç oynayıp hoşlanılan kızı görüp de çaktırmamak.
kıyamamki amk.
kar yağmıyorsa kürekle de vururabilir.
karın yağmasını bekliyoruz efenim..

kartopunu attıktan sonra , yanına gidip , masum bir ifadeyle özür dileyip , yüzünü silerseniz her şey yoluna oturur bence .

Edit: özür dilerken gözüne bakın .
çocukluktur.
anaokulunda ya da ilkokulda da hoşlandığı kızı döven erkektir o.

ya bu nedir çocuklar? bebelikten başlıyorsunuz 'döverim de severim de' felsefesine.
içinde bulunduğumuz mevsim itibari ile imkansız olan durumdur.

daha 6 altı ay var.

acaba kar duasına çıksak şimdi yağmaz mı ?
yaramazlıktır.
kartopunun içine taş koyulmadan yapılıyorsa anlamsızdır. kafasını gözünü yaracaksın ki sevgin belli olsun.
hoşlanılan kızın hoşlanma ihtimalini bitiren eylemdir.
hoşlanılan kişiye sevgisini onunla uğraşarak belli etme saçmalığının meyvelerindendir.
(bkz: ilkokul aşkları)
karşı cinsten bir karşılık gelmediği zaman, içteki cız edişin bir şekilde intikamı.
az gelişmiş beyinli kisilerin " kisi sevdigini yerden yere vururmus" misali yaptıgı harekettir.
isabet oranı yüksek kişiler için vahim bir durumdur.

yüzünü nişanlayıp poposuna denk getirenler ise biraz daha tolere edilebilir.
arkadaş olunmadığı takdirde icra edilmesini anlamsız bulduğum eylem. tanımadığın insana ne kartopu atarsın ey deyus. *
(bkz: hoşlanılan kızın yüzüne pasta atmak)
- senden hoşlanıyorum necla pattttttttttttt

+ aşık olsa ağzımıza sçıcak lan bu.
Kar topunun içine taş koymak şartıyla hoşlanılan kızın yüzüne atılır böylece kızın yüzü dağalmış olur e haliyle siz de hoşlanmayı bırakırsınız. *
kıza şaka yapıyım aman beni farketsin aman ilgisini çekiyim derken iyice sıçmak.
birde bunların kartopunu yedirmeye çalışan modelleri vardır;ama onlar genelde evlenmiş oluyor.
hayvanlığının başlangıcıdır. buna rağmen o hayvanla çıkmaya devam ederse o kız, daha başka şeyler de atılabilir o çarık yüze.
kafa atmaktan iyi, kezzap atmaktan kötüdür.