bugün

o kadar güzelliğin tuhaf şekillere girip tuhaf sesler çıkarmasını konduramayan zihniyettir. esnetmek gerekirse, güzel kızlar sıçmaz ama işeyebilir şeklinde değerlendirilebilir.
(bkz: guzel kizin boku pembe olur)
(bkz: benim lan bu)

(bkz: #4211577)
(bkz: asik olunan kizi sicarken hayal etmek)
(bkz: guzel kizlarin sicmasi)
(bkz: hoslanilan kizin siciyor oldugu gercegi)
(bkz: kizlar osurmasin hatta sicmasin kampanyasi)
(bkz: kizlar sicmaz)
(bkz: sican)
(bkz: sicmak)
(bkz: insan)
yanlış düşünen zihniyettir. peşinden koşan erkeklerin ağzına öyle bir sıçarlar ki...*
rasyonel insanlardir, cunku guzel kizlar zayif olurlar, ve kaka yapacak kadar bir seyler yemezler, ha illa bosaltim olacaksa o da sidik yoluyla olur, illa bok da olacaksa o da pembe olur.
yemiş yemiş sıçmamış diye tabir edilen kızlardır bunlar.bir zamanlar o kadar güzellerdir ki sıçmamışlardır o büyüyü bozmamak için. ewet şimdinin tombik tombik kızları bir zamanların güzel kızlar sıçmaz diye düşünen zihniyetin kurbanı olmuştur.
o güzel kızdan yediği kazığın ardından yanıldığını anlayıp ağzını peçeteyle silen kişi olma ihtimali vardır. (bkz: ağzına bile s çar!)
boktan düşüncelerin mekan edindiği fen bilgisinden yoksun zihniyettir. sıçmaktan doğal bir eylem olamaz. bir yere birşey giriyorsa başka birşey çıkar. aynı hacmi farklı iki cisim aynı anda işgal edemez.
(bkz: o guzel kizlar o guzel bmvlere binip gittiler)
sıçsa bile pembe, turkuaz ya da eflatun sıçar diye kendini kandıran bünyedir.
hiçbir süperkahramanı sıçarken görmediği gibi kızlarıda sıçarken görmemiş şahsiyettir.erkeğe nispeten palamut şeklinde diil de daha çok ince bir lüle olarak sıçıldığını düşünür enazından..
hayatın gerçekleriyle yüzleşmek istemeyen insan zihniyetidir.
sapina kadar hakli zihniyettir. guzel kizlar hayatta sicmaz...bu olsa olsa oraya buraya durmadan sicarak gezen cirkin kizlarin iftirasidir... di mi lan sozluk haksiz miyim? hayir onlar da siciyorsa senden benden ne farklari kalir ki...di mi ama? cok sacma....bence guzel insandan kotu sey cikmaz kardesim.
bence sıçmıyor içerde depo yapıyorlar. hatta osurmuyorlar bile içlerinde topluyorlar. bunlardan büyük bir doğal gaz tesisi açabiliriz. doğal gaz fiyatlarıda düşer ozaman.
(bkz: düşünen zihniyet)
zıçma eylemi hakkında çokca fikir sahibi olmayan, zihniyeti tuhaf şahsiyetlerdir ( zıçar çocugum, her insan gibi güzel kız da zıçar). ne acı..
temennidir,şizoya bağlamış,çiçekli börtülü böcekli dünya hayal eden fonda hayat bayram olsa şarkısı yüzde amelia gülümsemesi yaşadığını sanan bitkisel zihniyettir.
bünyede yaratılan büyüyü bir nebze daha uzatmak için sürdürülen hayal.
beni düşünceden düşünceye sokan başlıktır efendim. 2 gündür gece gündüz sol framede durmaktadır. düşünüyorum düşünüyorum niye durduğunu bulamıyorum. cok güncel cok önemli bi konuda benimmi haberim yok lan?
- kızım ilah resmen ya pofff.
- kim ki o?
- sawyerrrr tabii ki. çok seviyorum ya o'nu. karısı da bi çirkin bi çirkin sorma.
- s.çarken düşün.
- nasıl yaaaaa? ayy iğrençsinnn. s.çmıyo o bi kerem. ( hakkat mal tipmişin ablam sen)

yaşları 14-18 arası kızların, yakışıklı adamlar s.çarmı?, gegirir mi?, o nu yer mi?, bunu der mi? ayakları kokar mı? terler mi? geyiğinin erkekler arasında yapılanı bu. hemi de 40 yıllık noel babanın bile görmediği ren geyiklerinden.

böyle; "sana 500 milyar versem o'nu yapar mısın?", "buraya gider misin?", "şununla evlenir misin?" diye, gayet hunilik sorular soran erkek kuzeni jenıfır lopezden soğutmuş kişiyim ben. muhteşem bi surat ifadesi takınıp, tek lafla.

- nuko nasıl kalça var ama kadında.
- hakkat süper, düşünsene o kalça nasıl s.çar?

soğudu jlo'dan adam. hayalleri yıkıldı oracıkta hayatı sorguladı bi kez daha.

manyak mısınız abi siz? yiyip yiyip s.çmayan bi kadın düşünün? sonra yok efendim; çok kilo aldın da, yok sen böyle değildin de, "yemişin yemişin s.çmamışın ablam yaa sen!"

değildik tabii, eskiden ayrı ayrı evlerde yaşar kendi evimizde s.çardık. sonra kimimiz sevgili yaptı, kimimiz evlendik. s.çmıyoruz herhalde artık herşey içimizde!

napsak suç lan!

- bu koku ne?
+ bilmem ki aşkım?
- nasıl bilmiyosun ya bariz bok kokusu bu. aman allahım yoksa, yoksa s.çıyo musun lan sen?

yaşamasın kimse, yaşatmayın!

o değil de monica bellucci küçük küçük kalp şeklinde s. çar bence. o'na da öylesi yakışır canım benim.

tanım: android değilse evet. ha, "ıyyy iğrençsin ya pofff" diyenler, başlık zaten güzel kızlarmış üstümüze alınmaya gerek yok. ben alınmadım misal. ahahaha...
sıçıp sıvama faslına geçmiş zihniyettir.
aynı zihniyet osurmaz ve burnunu karıstırmaz diye de dusunumektedir. sen ne diyosun yardırıyorlar valla.
güzel kızların etrafındaki erkeklerin ağzına alenen sıçtığını görmeyen zihniyettir.
güzel kızlar;
-sıçmaz,
-osurmaz,
-geğirmez,
-dişlerinin arasına maydonoz kaçmaz,
-sümüğü akmaz,
-ayağı kokmaz,
-kıllı olmaz vs..

düşüncelerine sahip zihniyettir aynı zamanda.