bugün

birçok erkek tarafından benimsenen düşüncedir... sevgilisinin sıçtığını düşünüp, tiksinip ondan ayrılan zihniyetin bir önceki versiyonudur... kendi dünyalarında bu görüntüyü kafalarında canlandırmamaya çalışarak yaşarlar. halbuki 150 kiloluk bir kadının sıçtığını düşünmek nedense garipsenmez...
düşünce sıçmış zihniyettir.

(bkz: düşünce sıçmak)
kadın milletini gözünde çok büyüten zat-ı muhteremlerin düşünceleridir.

halbuki çatır çutur boşaltır hepsi ne var ne yoksa.. *
(#4326183)
sarah connor chronicles'daki cameron tarafından mest edilen zihniyettir.

sıçmayan bir summer glau harika bir konsepttir.
güzel kızlar;
-sıçmaz,
-osurmaz,
-geğirmez,
-dişlerinin arasına maydonoz kaçmaz,
-sümüğü akmaz,
-ayağı kokmaz,
-kıllı olmaz vs..

düşüncelerine sahip zihniyettir aynı zamanda.
güzel kızların etrafındaki erkeklerin ağzına alenen sıçtığını görmeyen zihniyettir.
aynı zihniyet osurmaz ve burnunu karıstırmaz diye de dusunumektedir. sen ne diyosun yardırıyorlar valla.
sıçıp sıvama faslına geçmiş zihniyettir.
- kızım ilah resmen ya pofff.
- kim ki o?
- sawyerrrr tabii ki. çok seviyorum ya o'nu. karısı da bi çirkin bi çirkin sorma.
- s.çarken düşün.
- nasıl yaaaaa? ayy iğrençsinnn. s.çmıyo o bi kerem. ( hakkat mal tipmişin ablam sen)

yaşları 14-18 arası kızların, yakışıklı adamlar s.çarmı?, gegirir mi?, o nu yer mi?, bunu der mi? ayakları kokar mı? terler mi? geyiğinin erkekler arasında yapılanı bu. hemi de 40 yıllık noel babanın bile görmediği ren geyiklerinden.

böyle; "sana 500 milyar versem o'nu yapar mısın?", "buraya gider misin?", "şununla evlenir misin?" diye, gayet hunilik sorular soran erkek kuzeni jenıfır lopezden soğutmuş kişiyim ben. muhteşem bi surat ifadesi takınıp, tek lafla.

- nuko nasıl kalça var ama kadında.
- hakkat süper, düşünsene o kalça nasıl s.çar?

soğudu jlo'dan adam. hayalleri yıkıldı oracıkta hayatı sorguladı bi kez daha.

manyak mısınız abi siz? yiyip yiyip s.çmayan bi kadın düşünün? sonra yok efendim; çok kilo aldın da, yok sen böyle değildin de, "yemişin yemişin s.çmamışın ablam yaa sen!"

değildik tabii, eskiden ayrı ayrı evlerde yaşar kendi evimizde s.çardık. sonra kimimiz sevgili yaptı, kimimiz evlendik. s.çmıyoruz herhalde artık herşey içimizde!

napsak suç lan!

- bu koku ne?
+ bilmem ki aşkım?
- nasıl bilmiyosun ya bariz bok kokusu bu. aman allahım yoksa, yoksa s.çıyo musun lan sen?

yaşamasın kimse, yaşatmayın!

o değil de monica bellucci küçük küçük kalp şeklinde s. çar bence. o'na da öylesi yakışır canım benim.

tanım: android değilse evet. ha, "ıyyy iğrençsin ya pofff" diyenler, başlık zaten güzel kızlarmış üstümüze alınmaya gerek yok. ben alınmadım misal. ahahaha...
beni düşünceden düşünceye sokan başlıktır efendim. 2 gündür gece gündüz sol framede durmaktadır. düşünüyorum düşünüyorum niye durduğunu bulamıyorum. cok güncel cok önemli bi konuda benimmi haberim yok lan?
bünyede yaratılan büyüyü bir nebze daha uzatmak için sürdürülen hayal.
temennidir,şizoya bağlamış,çiçekli börtülü böcekli dünya hayal eden fonda hayat bayram olsa şarkısı yüzde amelia gülümsemesi yaşadığını sanan bitkisel zihniyettir.
zıçma eylemi hakkında çokca fikir sahibi olmayan, zihniyeti tuhaf şahsiyetlerdir ( zıçar çocugum, her insan gibi güzel kız da zıçar). ne acı..
(bkz: düşünen zihniyet)
bence sıçmıyor içerde depo yapıyorlar. hatta osurmuyorlar bile içlerinde topluyorlar. bunlardan büyük bir doğal gaz tesisi açabiliriz. doğal gaz fiyatlarıda düşer ozaman.
sapina kadar hakli zihniyettir. guzel kizlar hayatta sicmaz...bu olsa olsa oraya buraya durmadan sicarak gezen cirkin kizlarin iftirasidir... di mi lan sozluk haksiz miyim? hayir onlar da siciyorsa senden benden ne farklari kalir ki...di mi ama? cok sacma....bence guzel insandan kotu sey cikmaz kardesim.
hayatın gerçekleriyle yüzleşmek istemeyen insan zihniyetidir.
hiçbir süperkahramanı sıçarken görmediği gibi kızlarıda sıçarken görmemiş şahsiyettir.erkeğe nispeten palamut şeklinde diil de daha çok ince bir lüle olarak sıçıldığını düşünür enazından..
sıçsa bile pembe, turkuaz ya da eflatun sıçar diye kendini kandıran bünyedir.
(bkz: o guzel kizlar o guzel bmvlere binip gittiler)
boktan düşüncelerin mekan edindiği fen bilgisinden yoksun zihniyettir. sıçmaktan doğal bir eylem olamaz. bir yere birşey giriyorsa başka birşey çıkar. aynı hacmi farklı iki cisim aynı anda işgal edemez.
o güzel kızdan yediği kazığın ardından yanıldığını anlayıp ağzını peçeteyle silen kişi olma ihtimali vardır. (bkz: ağzına bile s çar!)
yemiş yemiş sıçmamış diye tabir edilen kızlardır bunlar.bir zamanlar o kadar güzellerdir ki sıçmamışlardır o büyüyü bozmamak için. ewet şimdinin tombik tombik kızları bir zamanların güzel kızlar sıçmaz diye düşünen zihniyetin kurbanı olmuştur.
rasyonel insanlardir, cunku guzel kizlar zayif olurlar, ve kaka yapacak kadar bir seyler yemezler, ha illa bosaltim olacaksa o da sidik yoluyla olur, illa bok da olacaksa o da pembe olur.