bugün

güzel kızlar sıçmaz diye düşünen zihniyet

- kızım ilah resmen ya pofff.
- kim ki o?
- sawyerrrr tabii ki. çok seviyorum ya o'nu. karısı da bi çirkin bi çirkin sorma.
- s.çarken düşün.
- nasıl yaaaaa? ayy iğrençsinnn. s.çmıyo o bi kerem. ( hakkat mal tipmişin ablam sen)

yaşları 14-18 arası kızların, yakışıklı adamlar s.çarmı?, gegirir mi?, o nu yer mi?, bunu der mi? ayakları kokar mı? terler mi? geyiğinin erkekler arasında yapılanı bu. hemi de 40 yıllık noel babanın bile görmediği ren geyiklerinden.

böyle; "sana 500 milyar versem o'nu yapar mısın?", "buraya gider misin?", "şununla evlenir misin?" diye, gayet hunilik sorular soran erkek kuzeni jenıfır lopezden soğutmuş kişiyim ben. muhteşem bi surat ifadesi takınıp, tek lafla.

- nuko nasıl kalça var ama kadında.
- hakkat süper, düşünsene o kalça nasıl s.çar?

soğudu jlo'dan adam. hayalleri yıkıldı oracıkta hayatı sorguladı bi kez daha.

manyak mısınız abi siz? yiyip yiyip s.çmayan bi kadın düşünün? sonra yok efendim; çok kilo aldın da, yok sen böyle değildin de, "yemişin yemişin s.çmamışın ablam yaa sen!"

değildik tabii, eskiden ayrı ayrı evlerde yaşar kendi evimizde s.çardık. sonra kimimiz sevgili yaptı, kimimiz evlendik. s.çmıyoruz herhalde artık herşey içimizde!

napsak suç lan!

- bu koku ne?
+ bilmem ki aşkım?
- nasıl bilmiyosun ya bariz bok kokusu bu. aman allahım yoksa, yoksa s.çıyo musun lan sen?

yaşamasın kimse, yaşatmayın!

o değil de monica bellucci küçük küçük kalp şeklinde s. çar bence. o'na da öylesi yakışır canım benim.

tanım: android değilse evet. ha, "ıyyy iğrençsin ya pofff" diyenler, başlık zaten güzel kızlarmış üstümüze alınmaya gerek yok. ben alınmadım misal. ahahaha...