bugün

entry'ler (329)

murat 131

görsel
Artık 40 yaşına 1 sene kaldığı için resmi bir klasik otomobil derneği de olan güzide cefakar aracımız

murat 131 le porsche ye çarpmak

murat 131, 77 model ve değişensizse müze değeri olan bir klasik olduğundan, porschenin canı cehenneme dedirtecek hadise.

rock barda raki icen kisi

erkin babayla neden olmasın diyen kişi.

edit: rakı illa beyaz çoraplı, tespihli, takım elbiseli değildir. rakı bir tarzdır. sizlerin cicili bicili şemsiyeli kokteyl bardaklarınıza esir olmaz. özgürdür. tek aşkı sudur. alsancakta bir balkonda en güzel kızın elinde de, silivride koyun sulayan bir dayının heybesinde de olabilir. rakı her ortama yakışır ama herkes rakıya yakışamaz...

gökbörü

kürşad önderliğinde çin sarayını basan kırk atlıdan biri.

edit: ben demiyorum lan çin kaynakları diyor. haritada virgül kadar yerde ihtilal yapan che hayranları inanmasa da olur bu ihtilale.

zeytinburnuspor

300 spartalı değil zeytinburnulu! şeklinde hatırlanan karagümrük lokalini basma eylemi, 94te tüm türkiyenin karabüğü tutmasıyla üvey evlat muamelesi görmesine rağmen ligde kalması, arif erdemi, emresiyle artık hafızalarda kalmış. hadi kapansa da stadını avm yapsak denilen, bugün bile bir atkısıyla kasımpaşa, çekmece, eyüp ve birçok semtte itibar gördüğün hüznün ta kendisi.

hp

serviste garanti kapsamına girememeniz için binbir dereden su getiren sorunlu bilgisayar firması. fan arızası için gidersiniz klavyenize sıvı teması var denir. benim klavyem çalışıyor ben fan sorunu için geldim demeniz kar etmez. lanet olsun tamam ben suçluyum yaptıralım dersiniz bu kez de kol gibi fatura çıkar. kalsın vazgeçtim deme şansınız vardır ancak 80 lira onarım tespit parasını domalmanız gerekir. velhasıl insanın kanını emen bir markadır. hep merak edilen açılımı:(H)üzün (P)işmanlık

devlet bahçeli

daha karizması için (bkz: azmi karamahmutoğlu)

azmi karamahmutoğlu

karizmatik duruşu cesur ve sert uslubu ile mhp nin geleceğidir. hitap kalibilyetinden yoksun bahçelinin engellemelerine (17.sıradan aday koyması)rağmen birgün mutlaka ama mutlaka partinin başına geçecektir.

saç uzatırken çekilen sıkıntılar

mehmet yozgatlıdan alessandro nestaya geçiş sırasında çekilen sancıdır.

türk olmasına rağmen kürt arkadaşları olan garip

türküm demese de türkiyeliyim diyebiliiyorsa gelsin bir ekmeği bölelim lan diyen.

mhp nin abdullah öcalan ı asacağız vaadi

mhp nin beyan etmediği etnik kimliğinin verdiği eziklikle mhp ye antipati duyanların uydurduğu boş iddaa.

edit: geçmişteki bir vaatdir. bu seçimlerde idamı getirmeyi vaad eden bbp dir. kıçıyla takip edenlere duyurulur.

atatürk ün güzel sözleri

yaradılışımda bir muhteşemlik arıyorsanız bu sadece dünyaya türk olarak gelişimdendir.

türk parası üzerindeki resim mevzusu

atam varken gerisi yalan diyip geçilecek mevzu.

atatürk e bok atamayıp inönü ye bok atmak

ulu önderin kurduğu partiyi kendi siyasi fikri olan sosyalist marksist düşünceye yaklaştırarak bugünkü tüm atatürkçülerin solcuymuş sanılmasına neden olmasından dolayı inönüye bok atılır. gök gözlü başbuğumuz dünyanın en büyük türkcüsü mustafa kemale neden dil uzatılsın? uzatan da zaten haindir.

osman pamukoğlu

dokunulmazlığın kalkması, partilerin hazineden reklam yardımı almasının kalkması, asgari ücretin yükseltilmesi, askerliğin 6 aya inip asıl mücadelenin 20 yaşında acemi çocuklarla değil uzman orduyla yapılmasıyla daha az şehid verip terörün bitirilmesi vaadlerini veren partinin karizmatik lideri. hem türkçü hem atatürkçü bakış açısıyla bu seçimlerde olmasa da gelecekte chp ve mhpden çok oy alacak heparın kurucusu.

milliyetçi hareket partisi

ilk temelleri ziya gökalp ile atılıp ulu önder mustafa kemal ile doruk noktasına ulaşan türkçülük bilincinin 1944 turan davasıyla yokedilmesine tepki olarak h.nihal atsız ın soylemlerine katılan ozamanların üsteğmeni daha sonraları türk gençlerinin başbuğ diyeceği alparslan türkeşin türkiye siyasetine kazandırdığı hareket. ulu önder atatürk chp yi kurmuş olabilir ancak atamız chp yi kurduğunda chp böyle sosyalizme yakın değildir. bir inkar edilemez gerçek de atatürk yeryüzünün tanıdığı en büyük türkçülerdendir. bu yüzden yaşasa mhp siz bazıları kadar nefret etmeyeceği partidir.

umaykut

bağımlılıktan öte bırakıp sıçmaya gidemeyen arkadaşlarımın olduğu oyun. gençlerin elin lancelotunu arthurunu oynamak yerine öz be öz kürşatını alparslanını kahraman etmesi.

ilginç dükkan isimleri

bardanadam ..kadıköy barlar sokağı..

apoyu kim asmadı

basın toplantısında sayın başbakanımızın sözlerinin üzerine söyleyecek sözümüz yok diyen bahçelinin binlerce ülkücü gencin gözünde sıfır karizma durumuna düşmesi ve rahmetliye nerdesin başbuğum dedirten an.

davul zurna ile terörist karşılayan hükümet

onurunu gururunu haysiyetini iki torba kömüre satanların türklük bilincinden yoksun eziklerin oy verdiği hükümet.