bugün

entry'ler (366)

anticix

bir yıldır entry girmemiş yazar. ama hala ''ilaç gibi'' kıvamını korumaktadır. aferin bana.

bazı yalanlar güzeldir

bütün yalanlar güzeldir. gerçekler acıtır. yalan naiftir. canını sıkmaz...

yazarın en sinirlendiği durum

yüzüne dokunulması...

sözlük yazarlarının itirafları

lise yıllarında dönüp yüzüme bakmayan kızlardan çok fena intikam alıyorum sözlük çok fena! söyleyesim geldi bian tutamadım kendimi...

kavgada söylenen komik laflar

daha çok 80 civarı doğumluların şahit olduğunu düşündüğüm durumdur bu bahsedeceğim. hala aklıma gelir gülerim.
iki küçük çocuk tarışır.dövme olasılığı yüksek olan ötekine tekme atar. dövemeyeceğin anlayan çocuk sinirden ağlama kıvamlı sesiyle ''ne vuruyon olum ne vuruyon! senin annen mi yıkıyo sanki! ne vuruyon!''
dövememenin verdiği ezikliğin feryadıydı bu. o an kadın haklarının yılmaz savunucusu olunurdu.

yağmurun düşündürdükleri

''ben evimdeyim. şanslıyım..benim kadar şanslı olmayanlar, sokakta yaşayanlar ne yapıyo acaba? '' sorusudur.

kadınların erkeklerden üstün olan özellikleri

her konuda her koşulda üste çıkabiliyor olmaları. konuyu bambaşka biyerden hiç tahmin etmeyeceğiniz biyere getirirler.işin kötüsü bunun farkına varamazsınız ve haksız olduğunuza kendiniz de kanaat getirirsiniz.

iyi kalpli kız

istisnaların kaideyi bozmayacağı yaşam formu..

eski sevgiliyi hatırlatan şeyler

kendisidir.ne kadar zaman geçse de ara ara arayarak hatırlatır kendini.kabuğu sertleşen yarayı jiletiyle daha derininden keser gider.sen yine kanarsın.sonra gelir bunları yazarsın...

sözlük yazarlarından şiirler

anlamam hiç şiirden,
yazmayı bile sevmem işin garibi...
hırsımı alırım sadece kalemden,
dayanmaz o da yazdıklarıma,kırılır aynı ben gibi...

keşke ölmeseydi denilenler

(bkz: slobodan miloseviç)
keşke ölmeseydi de ben öldürebilseydim...

metin fidan

leman dergisinde dergiye geldiği görülmemiş,acaba uykusuzda da aynı sistemle mi çalışıyo diye düşündüğüm adam. bir çok mizahçının çıkış noktasıdır. şimdi popüler olan karikatüristlerin mizah tarzını pişmiş kelle zamanlarında ortaya çıkartan,leman döneminde okurlarına hazırladığı yarışmalar sonucunda birinciye beraber köfte-ekmek ısmarlayabilen naiflikte süpersel insan.

gelen uzaylının evdeki tuvaleti kullanması

sonrasında uzay gemisinde olabilecek muhabbet:

- xs+'x\z *-** sx-^vx ?
- cv*x
- xs0^2%&v ?
- &0zvc
- dx s+%£ xcc !!!

meali:
- gördün mü la içerde ne var?
- aha böyle bir delik var
- içinde ne var?
- poh var
- de siktir lo!!!

dekolte görünce et özlemiyle hayal kuran erkek

aslında dekolte görünce sağlam bir kariyer hayali kurulması ya da tüm dünyada barış olması hayalinin kurulması gerekli di mi?
ya gidin allah aşkına.tamam bakın demiyoruz ama bu kadar da namus kumkuması görünmeye çalışmayın be.

var mısın yok musun için ne dediler

acun sevişelim mi?
(bkz: hüseyin kaya)

ben kürt üm

(bkz: olur öyle)

yarış atı değil öğrenciyiz

''burasıda ahır değil pezevenk! firil firil gezeceğine otur da dersini çalış!'' diyerek karşılanabilecek cümle.

küçük ama sinir bozucu şeyler

penisiniz küçükse siniriniz oldukça bozulabilir.

havada uçtum şahitlerim var

''havada uçtum şahitlerim var.gidin yunan jetlerine sorun.hatta bi ara it dalaşı bile yaptık.'' diye devam edebilecek söz.
(bkz: amerikalıların radara yakalanmayan sabri üretmesi)

plaj havuz gibi yüzme yerleri yasaklanmalıdır

arkadaş haklı.sonuçta kumda teyemmüm yapılarak da yüzülebilir di mi?hey allahım yaa...