bugün

ses rengi türkiye de sayılı olan, en iyi kadın vokallerden bir tanesi.
burcu güneş gibi, özel hayatıyla hiç mi hiç gündeme gelmeyen; kalitesini muhafaza eden, bu aralar kıraç ile beraber show tv'de harika bir müzik programı yapan, türkiye'nin en iyi seslerinden biri..
alto sese sahip olan,ses aralığını kullanmayı iyi bilen,eğitimli ama kocasından başka aranjörlerle de çalışması gereken hoş şarkıcı
canli performansi ile sahnede sarki soylemesinin ders olarak okutulmasi gereken bayan. bu isin gercekten hakkini verdigini her halinden belli eden, sahne performansi ile buyuleyen, sarkiya ve seyirciye hakimiyeti ile goz dolduran guzel sanatci.
burun deliklerinin ve de sesinin maşallahı olan kadın sanatçı kişi.
hala arayan kadın bi türlü bulamadı.~~
kırıkkale üniversitesi bahar şenliklerine gelen ilk sanatçıdır.
haydi hoppa eller havaya yapmadan, sessiz sakin kendinden emin, ağırlığından ödün vermeden, ben sanatıma bakarım diyip görselliği de unutmadan her daim alımlı olmayı başarabilen, herkes dımtıs hoppidi parçalar piyasa sürerken yaz aylarında karaya vuran gemiler gibi şarkısıyla sıcaktan bunalıp gölgeye geçmek gibi bir serinlik ve dinginlik veren şarkıcı.ayrıca...;

Hayatla barışmak
Bir yerden tuttunmak
Her şeyde sen varken
Kolay mı? ahh unutmak..
(bkz: kördüğüm)
(bkz: camdan kalp)
konservatuarda türk sanat müziği bölümünü bitirmiş, pop albümü çıkaran, konserlerinde rock söyleyen güzel sesli şarkıcı.
efsane dizilerin efsane müzikleri albümünde sezen aksu nun ikili delilik parçasını seslendiren, türkiyenin son dönemlerde sertab erener ile birlikte en güçlü vokallerinden biridir.
nilüfer'in varisi olarak gösterilen ve fakat kat etmesi gereken daha çok yolu olan isim.
sokak hali çok sıradan ve hoş olan, yabancı bir yardımcısı olan ve üstünde türkiye'ye ait olan bandrol bulunmayan davidoff slim sigara içen soprano sesli pop müzik sanatçımız.
bu kadar sessel yeteneğin tek bir bünyedee toplanmış olması diğer bünyelere haksızlık değil mi sorurunu akla getiren hatun zat.
- merak etme ya benim bildiğim funda arar mutlaka.

- öle diyosun da bu saate hiç kalmazdı, bak o aramadı diye lerzan mutlu oldu.

- boşver o kıskancı sen. arar diyorsam arar.
güzel sesli müthiş yorumcu. resmi sitesinin girişinde camdan kalp çalıyor, çok da güzel düşünmüşler... derken hoop şarkı kesiliyor baştan başlıyor, madem bir iş yapıyorsunuz tam yapın kardeşim, adam gibi dinlesin herkes şarkıları değil mi ama. neyse, yine de can kurban bu kadının yorumuna.

http://www.fundaarar.com.tr
Anamur Kültür ve Turizm Festivali nde "muz kraliçesi" seçilen sanatcı.
"ben buyuk asklar yasadim sende mi duracaktim;bosver gitsin..."
bu hatun da ses yok be abi diyenlere;

--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=jO2OzFoH9BY
--spoiler--
yapımcısından mı bilmiyorum ama tek kusuru bazı sarkılarında nefes alma sesi resmen duyuluyor onun haricinde cd sine para verip alınabilecek nadir (bkz: sanatcı)lardan
Sesi güzel ama kendisi itici gelen sarkıcı. *
Ayrıca kendisi ata demirer'in konservatuar arkadaşıdır.
"şebnem ferah ve özlem tekin rock müzik yapmıyor." açıklamasından sonra, özlem tekin'in "türkiye`de rock bayrağını funda arar ve kıraç taşıyor." şeklinde ayar verdiği şarkıcı. *
Özlem tekin'e ve hele hele Şebnem ferah gibi bir rock kraliçesine ''rock yapmıyorlar'' diyebilecek kadar hadsiz ve şuursuz kişidir ** Kanımca Kıraç'ın yanında kala kala böyle olmuştur, eh tabi kalite de bulaşıcıdır ne de olsa, en nihayetinde körle yatan şaşı kalkar yahu * kendisi gibi içi boş bu zırvalamaları için recep tayyip erdoğan üslubuyla sesleniyorum kendisine: ''Kimsin sen ya? kimsin? otur oturduğun yerde!'' * Ayrıca buna ilaveten şunu da belirtmek isterim: Funda arar akıllı olsun akıllı *

Bu arada özlem tekin'in verdiği ayar da gayet yerinde olmuştur ama ben inanıyorum ki funda arar buna rağmen yine çıkıp basına anlamsız bir demeç verecektir. kısacası (bkz: yüzüne tükürsen yarabbi şükür diyen)
" rock müzigin bir felsefesi var, sebnem ferah'la özlem tekin rock yapmıyor" deme gaflet ve delaletinde bulunan, mtv'nin kliplerini fazla arabesk öge icermesinden dolayı yasakladıgı bir tuhaf hatun.
sebnem bu söz hakkında konusmamıstır, fekat özlem ayarı yapıştırmıştır:
"funda türkiyenin en büyük rock sanatcısı, o ne dediyse dogrudur. yavas rock yapsın ama ayagı kaymasın"*
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar