bugün

entry'ler (608)

conmech

Allahtan çok meşur olamadan silinip giden grup ya da kişi her neyse.

sırrı süreyya önder

Muhabbet erbabı devrimci abimiz, her yazısının her sohbetinin tadı damakta bırakması özü sözü bir olmasından kaynaklanmaktadır.

adnan polat

Verdigi sözleri tutmayan takımın baskanı olarak da kalmaması gereken adam. Onu digerlerinden ayrı sanmıştım digerleri gibi kokusmus sistemin parçasıymış. Yazıklar olsun sana baskan yazıklar olsun.

frank rijkaard

Memleketime gelmiş iyi konuklardan biriydi her iyi konuğa yapılan yapıldı ona da her iyi konuğa yapılan yapıldı. Yolun açık olsun çocukluk kahramanım sana bunu yapanlar utansın ben onları hiç affetmeyeceğim hele hele senin kadrini kıymetini bilenlerle birlikte başarılarını gördükçe

frank rijkaard

Eğer gönderilirse o yönetimin de emegi gecen herkesinde Allah belasını versin diye beddua edeceğim adam. Yönetim kendisine baksin Adnan sezgin denen adama baksın yiğit şardan denen adama baksın karaktersiz çapulcu hocayı yollamak için elinden gelen her şeyi yapan futbolcularına baksın benim hayallerimin teknik direktörünü gönderirseniz iki cihanda elim yakanızda olacak. Tarih sizi beceriksiz olarak yaftalayacak.

kemal kılıçdaroğlu

başörtüsü konusunda gerekirse taviz veririz demiş insan, peki bunca yıl chp başörtüsüne neden karşı çıktı sayın kk, anayasanın değiştirilemez maddelerinden olan laiklik esasına aykırı olduğu hissiyatıyla, bizim burada yıllarca sayfalarca yazdığımız bir hak arayışını laiklikle ilişkilendirip aman çıkmasın dediniz, peki şimdi ne diyorsunuz taviz verebiliriz, ne yapacaksınız yani anayasanın ve türkiye cumhuriyetinin esası olan ilkelerden laiklikten taviz mi vereceksiniz? eğer verdiğiniz taviz laiklik ilkesiyle ilgili değil de kafatasçı zihniyetinizden olacaksa neden yıllarca bu milleti laiklik elden gidiyor diye kandırdınız neden bu kafatasçı zihniyetle bu ülkede yer aldınız neden milyonlarca kızın eğitim hakkını elinden aldıktan sonra bağışlar gibi taviz verebiliriz diyorsunuz?

arda turan

resmi teklife rağmen aşığı olduğu renkleri seçmiş galatasaray kaptanı. kendisi için her yol helaldir gözümde.

ezan

ramazan günü birahanelerde içip içip anırarak şarkı söyleyenler ses kirliliği yapmıyor, (maltepe de karşılaştım geçen gün) ulan ağzınızla için kafa sikmeyin desek şeriatı getirecek oluyoruz hürriyet, milliyet peşimizde koşuyor ama ezan ses kirliliği yapıyor öyle mi? bide türkçe okunsun muhabbeti var ki en saçması da o hani, ulan dinliyor musun ezanı yok, hoşuna gidiyor mu yok, kullanıyor musun yok, bide gürültü kirliliği yapıyor türkçe okunsun diyorsun, türkçe olunca bokken tezek mi olacaksın yok, dinleyen, kullanan kimse o karar vermesi gerekirken, nerede ezanla işi olamayan adam var geliyor onlar talep ediyor türkçe olsun diye.

günde dört defa 31 çekmek

3+1 daha 4 yapar 2010'un 20'sinden 10'u çıkar, 10 x 4 40 yapar mhp'nin 40.kuruluş yıldönümü evet.

frank rijkaard

ligin ilk maçında hemen kelle isteyen leş kargalarının hedefi olmuş futbolun ve teknik direktörlüğün yıldızlarından biri. ne kadar iğrenç adamlarsınız yahu. del bosqe'ye yeniköy kasabı dediniz gönderdiniz, löw'e stajyer dediniz gönderdiniz, gerets'i gönderdiniz vs. ne kadar pis yaratıklarsınız siz bütün amacınız adam harcamak mı sizin? sizin gibi galatasaray'lının ruhuna tüküreyim emi. size hiç bir sik yaramaz emin olun. bu takım uefa kupasını kazandığı sene fenerbahçe'ye de yenildi, chelsea'den de 5 tane yedi, ligin ilk maçınıda kaybetti sizin gibi leş kargalarına bıraksaydı takım hiç bir bok olamayacaktı. bu adam geldiğinde isterse küme düşürsün ben onu izlemek istiyorum. hala da aynı fikirdeyim isterse küme düşürsün en az 5 yıl tahammül edilmezse bu adama ne bu takımdan ne bu ülkeden bir sik olmayacak demektir. her şeyi bir kenara bırakın da diyoruz ya yıl 2010 olmuş hala mı ayhan akman falan, ulan yıl 2010 hala haldun üstünel gibi bir yöneticilik dehasını kaçırıp, yerini adnan sezgin denen adama bırakıyoruz hala rijkaard'ı eleştiriyoruz. Eğer bu ülkede futbol namına hiç bir şey olmuyorsa o da bu yöneticilik mantığı sayesindedir, gerisi faso fiso kaptan arda'ya kur takımı desen sen çalıştır desen %60 şampiyon olur yine galatasaray

fazıl say

müslüm baba'dan unutamadım'ı henüz dinlememiş olandır.

sözlük yazarlarının itirafları

kalbimde durdurulamaz bir apaçilik sevdası var tip el vermiyor göbekli apaçi de görmedim daha önce ama devlet buna bi çözüm bulsun bende beyaz şahinle kopmak istiyorum ve itiraf ediyorum ki bu entryde her hangi bir ironi yoktur.

mehmet ali erbil in ilaçlarını sgk nın karşılaması

bağkur primini takır takır ödüyorsa devletin de takır takır ödemesinde yanlış olmayan durumdur. manyak mısınız anlamıyorum ki sosyal sağlık güvenlik sistemi fakirlere çalışır diye bir durum mu var ya da adam primini borcunu ödemeden mi alıyor nedir size batan. kumar mevzusu var bide tam kafalık sgk tüm sigortalıları tek tek gezmeli kumar oynayanı eğleneni gezeni iğdiş etmeli heralde.

akp kalırsa şehitler çoğalır

aynısını 1980'de de diyenler olduğu için akp'ye muhtaç haline düşüren cümle. postal sevdanızı söveyim emi.

osman pamukoğlu

faşist.

deniz baykal ın seks kaçamağı

eğer gerçekse kütür kütür gerçek değilse oeehh. Deniz baykal'ın her yaptığı iş doğruydu da bu yanlış mı -eğer gerçekse- bitirecek allahesen! doğru olduğu varsayımıyla bile baykal'ın imajının 1 gr bile azalıp artmadığı video kaydıdır benim için. beline kuvvet demek düşer bize.

ufuk uras

zamanında yazdığım entrylerle onlarca kişiye karşı kendisini savunduğum, fikirlerini beğendiğim oyumu gönül rahatlığıyla verdiğim adamdı, gördüm ki 12 eylül cuntasının yargılanmasının önünü açacak anayasa değişikliğine, oy kullanmayarak fason solcunun önde gideni olmaktan başka bir özelliği olmayan bir milletvekiliymiş, kendisini savunmaya harcadığım binlerce harfe acıdığım insandır.

disko kralı

hep bkm mutfak hep bkm mutfak, frank sinatra ya da freddie mercury'yi flan çıkarmak lazımdı, o olmadı salim falan geleydi gözümüz gönlümüz açılaydı dedirten program.

lionel messi

o kadar hayvani bir performans göstermektedir ki facebookta keşke messi beni sikse diyecek 1 milyon erkek bulunabilir kanaatindeyim.

başörtülüye paso vermeyen belediye

halen ben de sakallı resmimle paso veya öğrenci kartı alamıyorum yapacak bir şey yok diye hödükçe savunulmaya çalışılan durum. ulan arkadaş ne kadar koyun olmuşuz, devletin kimliğinde kullanabildiğim başörtülü fotoğrafı boktan bir üniversitenin boktan bir kimlik kartında ya da boktan bir indirim pasosunda kullanamamayı geçtim, abuk subuk yasaklarla yaşıyoruz sakallı diye bir resmin kullanamıyorsun koyun olmuşsun gidiyorsun vay arkadaş ya, hakikaten siken yaranıyormuş bu devirde.