bugün

yeni albümü ben ateş ben su'yu çıkarmış olan şarkıcı. albüm içeriği şu şekildedir.

1 olmazsan olmaz
2 ben yeter miyim
3 gaip yol
4 kaybol benle
5 erteleme
6 artık aşk yok
7 seven
8 takılır aklım
9 maske
10 gayya kuyusu
11 bu gece
12 özgürlüğün bedeli
13 jamaika
14 doğuştan böyleyiz
15 yalan

edit: moderatörler tarafından türkçe'ye bu kadar özen gösterilmesi gerçekten çok hoşuma gitti. teşekkür ediyorum.
Son albümü gerçekten çok güzel olan ve sesiyle insanı başka yerlere götüren sanatçı.Son albümündeki kaybol benle şarkısı mutlaka dinlenmeli.
son albümü güzel olmuş olan, dünkü makina'daki ağırbaşlı tavırlarıyla şahsımda, kendisine karşı takdir ve sempati hisleri uyandırmış sanatçı.
1998 yılında izmir den garo mafyan a gönderdiği demo kaset çok beğenilince garo mafyan tarafından istanbula davet edilmiş.
en son hali ile hande yener - gülşen kırması bir sıfata bürünen , sesi ile yeri gogu inletebilen ses sanatcısı.
magazin basınıyla koruduğu mesafe nedeniyle güçlü sesini pazarlayamamış olan sanatçı.
türkiye'de kalitesini hiç bozmayan, bir çok şarkıcının aksine özel hayatıyla hiç gündeme gelmeyen, her zaman takdir ettiğim sanatçı.
sesi, kendisini star zanneden birçoğundan kat kat iyi olmasına rağmen, diğerleri kadar gündemde kalamayan, bununla birlikte söz ve müzikleri daha bir özenerek seçtiği takdirde, senelerce sıkılmadan dinleyebileceğimiz pop müzik yorumcusu.
son albümünün masteringi metropolis studyolarında yapıldığından zevkle dinlenen,sesinin rengi gerçekten hoş olan ve aslında jazz söylemekten keyif alan şarkıcı.
muhteşem sesini fark ettirebilmek için dekolte yolunu seçen çaresiz sanatçı. bazen sinir bozucu şarkı sözleriyle karşımıza çıksa da ben yeter miyim?le olaya nokta koymuştur.
ağzı inanılmaz derecede büyük olan sanatçı. julia roberts tan bile büyük.*
bayık şarkıların bayık yorumcusu. şarkı söylemenin zevkini, gururunu tatmaktan ziyade bazı komplekslerini yenmek adına lüzumsuz çabalar göstererek sesini kanıtlama peşindedir sadece. son albümündeki şarkıların hepsi bu havadadır. oysa biz zaten sesinin çok farklı ve güzel olduğunu biliyoruz. ayrıca eleştiri kabul edemeyen bir yapıya sahip. buna birkaç programda tanık olduk.
sesi müzik dünyasındaki yıllanmış pek çok isme bile fark attırabilecekken; çakma sertab erener olma yolunu tercih etmiştir kendileri.
sesine alışmamın yıllar aldığı,ilk başlarda pek ısınamadığım ama yine de her daim hakkını teslim ettiğim isim.
kesinlikle daha iyi yerlerde olması gereken vokal.
son albümündeki kaybol benle isimli şarkısı da şahane olmuş.buradan kendisine sevgilerimizi yolluyoruz.
sertab erener in yedeği.
canlı performansını dinlediğimde sesinin gerçekten çok güzel olduğuna inandığım *, söz ve müziği kandisine ait olan kaybol benle isimli parçasının bende bağımlılık yaptığı sanatçı.
aslında güzel caz söyler imiş. lakin hayat zor...
eşşek gibi bir jazz sesi vardır aslında.
magazin medyasının hiç sevmediği kadın. tabi onlara göre sanatçı saçmaladığı sürece makuldür.
3 hürel'in yorgunum şarkısını muhteşem yorumlamıştır.
funda arar'la birlikte çok farklı bir yerde olduğunu düşündüğüm izmirli sanatçı. arada sadece "bakın benim sesim var" havasında söylese de, söz ve müzikleri başarıyla seçtiği takdirde kendisini dinlemek oldukça keyifli. yazık ki rezil olmadan vezir olunmuyor bu ülkede; bulunduğu yer çok daha başka olmalıdır esasen.
sanırım yeni kaset çıkarıyor zira yeni bir imaj yapmış, sarışın filan. eyvallah lafım yok. ama alkolü fazla kaçırmış ingilizler gibi öngörülemeyen tuhaf hareketlerden mütevellit anlamsız bir dans edinmiş yeni imajına ek olarak, aman diyorum burcu spastik bir uyumdan öte başka bir estetiği yok. ha güldürüyor, çok komik o ayrı.
son albümü sihirbaz ile dinleyenlerini göğe yükselten, ses kalitesi türk pop müziğinin ortalamalarının çok çok üstünde olan, eşsiz sesli sanatçı.

kendi yazdığı güzel şarkıların yanında,
gurur çiçekleri isimli aysel gürel şarkısı büyüleyicidir mesela. eski zaman aşklarına götürür insanı.

can yücel'den ateş ve suyun aşkı'nı öyle bir bestelemiştir ki dinleyen sözler için müzik yapıldığını değil de müzik için can yücel'in söz yazdığını sanır.

bundan ibaret şarkısı ise albümün melankoliklik lokomatifi olmasının yanında etkileyici bir şarkı olma özelliğini barındırıyor içinde.

bir albüm bu kadar mı güzel seslendirilir, kayda alınır ve sunulur dedirtir dinleyicisine.

albümün kartonetinde albümle ilgili verilen bilgiler de şöyledir:

Gözlerinde Bıraktım Aşkı
Söz: Burcu Güneş, Gözde Hatipoğlu Müzik. Burcu Güneş

Aşk Geçiyormuş istanbul'dan
Söz & Müzik. Burcu Güneş

Çekim Alanı
Söz & Müzik. Burcu Güneş

Ateş ve Suyun Aşkı
Söz: Can Yücel Müzik: Burcu Güneş, GFuat Güner

Mutluyuz
Söz & Müzik. Burcu Güneş

Sihirbaz
Söz & Müzik. Burcu Güneş

Di'li Geçmiş
Söz & Müzik. Burcu Güneş

Bundan ibaret
Söz: Nermin Kurban Müzik. Seliami Şahin

Benim Gibi Sevgili Bulamazsın
Söz & Müzik. Selami Şahin

Gurur Çiçekleri
Söz: Aysel Gürel Müzik. Burcu Güneş

Gözlerinde Bıraktım Aşkı
Söz: Burcu Güneş, Gözde Hatipoğlu Müzik. Burcu Güneş
bbg sinan ile dans ettiği selvi boylum klibiyle patlama yapmıştır.
türkiye' de bulunan güzel sesli , sadece işiyle insanlara adını duyuran narin hanım hanımcık kızımız. severek takip edilir az buçuk dinlenen pop müziği biraz daha sevdirir.