bugün

güzel bir ilişkinin sürdüğü dönemlerde bunun bir resmiyete dökülmesi düşüncesi içine girilerek sevgiliye daha önceden soramadığın bazı soruları yöneltmek.
sevgilinin daha önceki ilişkilerinin seviyesini ölçme amacıyla sorulan sorular olabildiği gibi kişisel sorular da olabilir.
benimle evlenir misin? diye başlanılması gereken soru dizisidir. olumsuz yanıt alınması durumunda yorulmaya hiç de gerek yoktur.
daha önce biriyle yattın mı?

her şeyden önce bilinmesi gerekendir . namus evet bacak arasındadır arkadaşım. git kerhaneden kafana uyan, çok iyi anlaşabildiğin bir fahişe ile evlen o zaman.

edit: genç ala geyikler ve erken dullar rahatsız.
bal ayında maymun sevebilir miyiz? *
o noktaya geldikten sonra soru sorulmasının pek ehemniyetinin olmadığı kanaatindeyim.
evlilik sözleşmesi hakkında ne düşünüyorsun?
daha önce hiç cengiz aytmatov okudun mu ?
daha önce hiç marcel proust okudun mu ?
her hangi bir diziyi delicesine takip ediyor musun ? vb. sorulardır
neden ben?
bakire misin ? sorusunun sorulmasının saçma olabileceği sorulardır. nihayetinde oral seks, anal seks yapmış olabilir. o'nu bulana kadar kulak arkası ve kukusu harici her yerine girilmiş olabilir.
boşanmamız neye mal olur?

bi işe giriyosan nasıl çıkacağını da hesaplıycan.
soru sormaya gerek olmayan durumdur, hareketleri ve tavırları ile size durumunu ortaya koyar ve evlenip evlenmemek ikinize kalır.
iyi çay demler misin? çay demleyen kadını başımın üstünde taşır arşa kaldırırım.
not:evet kahvehane işletiyorum ve bedava çalışacak eleman lazım.
(bkz: benimle evlenir misin) ?
ev? iş? maaş?
(bkz: esra erol la izdivaç)
'evlenmeyi düşünüyor musun?' olabilirdi.
blowjob yeteneğin nasıl?
Neden sana evlenme teklifi edeceğim biliyor musun? Çünkü nokta nokta.
demek birbirimizin celladı olacağız he?
sen kimsin?
ben böyle böyle bir insanım benimle yaşayabilir misin? bana katlanabilir misin?
beni seviyormusun
ananın ağzına bakar mısın ?
burnum olmasa da beni sever miydin?
en gereksiz soru tipidir,zaten birliyle evleniceksen en az 7-8 ay geçirilir bu süre zarfında da şahsiyetin ne olduğu ne olmadığı anlaşılır.
benim için yapabileceği maksimum fedakarlığı öğrenmek isterdim. neleri, kimleri feda edebilir acaba, nelerinden vazgeçebilir. o zaman anlardım beni ne kadar sevdiğini. hemen hemen herkesin sevgiyi bol keseden attığı bir zamanda en doğru cevabı bulmuş olurdum.