bugün

entry'ler (3277)

kızlar erkeklerden ne ister

(bkz: yarak afedersin)

sözlük yazarlarının itirafları

sözlükten bir hatuna sırf ayaklarını yalamak için 1000 dolar ödedim. öyle güzel ayakları vardı ki değerdi be sözlük.

türk kızının seks anlayışı

kesinlikle erkeklerle bağlantılıdır. at sahibine göre kişner. bir kızı kafasını mermere vura vura sikmezseniz uyuz bir sütçü beygiri olması kaçınılmazdır. ben altımda vahşi bir kısrağa dönüşen çook sütçü beygiri gördüm.

bkz vermeyi bilmeyen yazar

ben bu yazar. (bkz: bir) türlü (bkz: tam) olmuy (bkz: or amk)

ayak fotoğrafı paylaşan kızın asıl amacı

seksepalitesini göstermektir. bilenler bilir güzel bir kadın ayağı götten, memeden, amdan daha çekici olabilir.

sözlük yazarlarının ayakları

içlerinden en guzelinin sahibine iphone 6 hediye edeceğim ayaklarım. Vermeyeni siksinler.

ben bu yazıyı türk kızına yazdım

AltıMDA Nazlı Nazlı inlerken çok tatlısınız.

ekşi sözlük varken uludağ sözlük te yazmak

Seks meselesidir 3 yıldır uluda 2 yıldır ekşi de yazarım bu süre içinde uluda dusurdugum hatun 8 iken ekşi de sadece 2, onlar da bir boka benzemiyordu.

bir kadini en az bi saat saat sikmek

(bkz: çıkarmadan 5 posta)

zall

ssgekşiyi bırakıp amerika'ya yerleşince meydan buna kaldı ama fazla sevinmesin o kanzuk oburu bunu pidenin arasına dürüm yapıp yer.

zall dan özel mesaj almak

kendi kendisiyle mesajlaşmaktan pek vakit bulamadığı için cevap almanız zordur. üstelik adam daha admin mi moderatör mü olduğunu bile çözememiş.

zall sen mall mısın?

eskort kıza aşık olmak

(bkz: sevap olsun diye kerhaneden karı almak)

bilgi içerikli başlık bulamamak

an itibariyle benim de çok şeyettiğim hede.

ekşici gibi oldu mu la?

sözlük yazarlarının özlediği şeyler

(bkz: anal seks)

götüne güvenen qızlar eqlesin.

ben bu yazıyı eski sevgilime yazdım

tableti ve arabanın yedek anahtarını yolla sikecem belanı bak.

afedersiniz ama sözlükte yazan kızla evlenilmez

kesinlikle yanlış bir düşünce, 4 yıldır yazıyorum burada en az 10 tanesiyle birlikte oldum hepsi de taş gibi ve ateşli hatunlardı. gönül rahatlığıyla evlenebilirsiniz sorun yok.

halıya uzanmak

eğer altınızda kıvran bir hatun da varsa tadından yenmeyecek eylem.

uludağ sözlük kızları

vaktiyle içlerinden bir kaç tanesiyle güzel anlar yaşamıştık. bir süredir yoktum sözlükte şu an sözlük kızlarının durumu nedir bilemiyorum.

piercingli dövmeli güzel seksi kızıl saçlı kız

Döğme yapmış koluna
Piercing takmış diline
Ah o kol kimi sarar?
Ah o dil kimi yalar?

eski sevgiliye mesaj atmak

(bkz: içip içip)