bugün

entry'ler (143)

6 ağustos 2013 fenerbahçe red bull salzburg maçı

tribünlerin çoğu slogan atarken bazı bölümlerin bu sloganları ıslıkladığı gözden kaçmamakta ayrıca d-smart sesi kısmıştır an itibariyle.

football manager 2013

çok güzel, tatlı, şirin, hanimiş bunun burnu, hanimiş bunun kulakları minvalinde şeker mi şeker futbol menajerlik oyun.

amına koduğumunun oyunu adanı deli ya da katil eder,bazen ekranı yumruklamayı o kadar çok istiyorum ki bu oyunu oynarken. ulan 1 maçta 7-8 tane top direkten mi döner ? saçma saçma skorlar saçma saçma pozisyonlar. sakatlanma mevzusuna hiç girmiyorum bile. hele hele 3d oynuyorsanız hepten rezillik o pozisyonlar adamların yaptıkları hatalar filan evlere şenlik adam önünde ki topa dokunmuyor. hele taç atışlarına bitiyorum ulan sol bekim baines oyunun en iyi sol beklerinden biri alaba ile ama kullandığı bütün taçlar rakibe ve devamında kontra bu kontralarda da %70 gol yeniyor vay anasını satayim. almayın indirmeyin oynamayın. insanı keyiflendirmez tam aksine sinir sahibi biri yapar.

klavye delikanlıları

benim de sevmediğim tiptir ama, yayın organları 3 maymunu oynarken çok faydalı işler yapmıştır bu sözde klavye delikanlıları ! taksim ve çevresinde sığınılacak kapılarını açan yerleri iletişim kesilmesin diye wifi şifresi olan yerleri bildirmiştir !

olay yerinden son gelişmeleri son fotoğraf ve görüntüleri güzellik yarışması, dizi izleyen koyun vatandaşlarımıza ! aktarmaya
ulaştırmaya çalışmıştır !

ama sen koyun arkadaşım tophanede ki sabahtan beri gaz yemiş tazyikli su yemiş insanlara saldıran ibneler gibi delikanlı olan sizsiniz demi ?

http://www.youtube.com/watch?v=I1RBz_j6xCg

gsm firmalarından ücretsiz sms internet

olmayacak olan olaydır. taksime gelecek olan kişilere kapısını açan yerler wifi şifreleri her türlü desteği sağlayan yerler şu şekildedir. http://occupygezi.com/guide/

2 ağaç kesilecek diye ortalığın amına koyan kitle

2 paket makarnaya götünü satmayan kitledir.

fifa 13

2-3 gündür seasons ta sürekli kırmızı top çıkıyor maçlarda çok sinir bozucu sevmiyorum kırmızı topla oynamayı topu sahada aramaktan oyundan kopuyorum cins cins kırmızı-açık kırmızı tarzında toplar çıkmakta bunu seasons oynarken ayarlamak mümkün müdür yardım beklıyorum.

sözlük yazarlarının şu an üzüldüğü şeyler

uykusuzluk.

bir deniz feneri vardı ne oldu

daha bugun belediye otobuslerinin tutunacaklarindaki kurban bayrami reklamini gordugumde kendime sordugum soru. yanip bitip kul olmamis miydi la bunlar ?? hala bunlara yardim yapan insan mi var ?

yaptıklarından ilerde pişman olacak insan

bu sahsina munhasir sahsiyet benimdir. cok pisman olucam cok. farkindayim ama olmasi gereken bu.

23 ekim 2012 galatasaray cfr cluj maçı

macin ilk 20 dakikasinda galatasaray'in gol bulmasi halinde rahat ve farkli bir skorlu galatasaray galibiyeti bekledigim mac. iddaa severlere handikap 1 yada ilk yari ikinci yari 1den 1 onerilir.

sözlük yazarlarının iddaa kuponları

braga - 1 , galatasaray kg yok , lech poznan 1.

otobüste kafasından vurulanların olduğu ülke

kesinlikle papua yeni gine degildir.

galatasaray taraftarı

(bkz: inonu yu kendi mali sanan kuşspor tarafari)
(bkz: saracoglunu kendi mali sanan bir diger kusspor taaftari)
ben bu ezikligi ve embesilligi hala cozemiyorum. devletin ardimi olmustur ama galatasaray'a bedava verilen bir stad yoktur ortada. 49 yillik kullanim hakki galatasaray da olan ist'un merkezi sisli de bulunan ali sami yen stadini toki ye devretmistir. toki de ihaleyle sirketlere vermistir bu arsayi. toki ye kalan kàr miktarinin bir bolumuylede seyrantepe-aslantepe de galatasaray'a stad verilmistir.yani devletin cebinden para cikmamis tam aksibe devlet butcesine para girmistir galatasaray sayesinde.
sizde birakin besiktas semtinde ki inonun arsasini bak 3 tane stad yapar toki emin ol.

sevişme bitimi erkeklerin kadınlardan beklentileri

sevisme sonra sevimli gorunme cabasinda saklabanliklar yapmayin lutfen itici geliyosunuz. biraz rahat birakin dirdir yapmayin anin keyfini yasayalim.

pas vermeyen kıza bok atma eşiği

hic denk gelemedigim hatun modeline uygulanan cirkin hareketlerdir. bi' kere de red edilsem kossak kovalasak yani onun zevki,tadi, atraksiyonu bir baska olmali.

david seaman

17 mayis 2000 galatasaray-arsenal macindaki topa atlayislarinda dalgalanan saclariyla hatirliyacagim ingiliz kaleci.

4 senelik sevgilinin 3 günde yeni birini bulması

basli basina bir kayiptir. onu kaybetmis olmaniz degil, ona harcamis oldugunuz zamanin kaybidir.

ergen gündüz düşleri

yazar burada kendisinden anektodlar vermistir. tebrik ederim guzel kafaymis.

evlenilecek bayanların yoğunlukta olduğu burçlar

pek burc konularina inanmiyor olsamda, korc burcu kadininin dahil olmadigi grutur.

19 haziran 2012 kütahya depremi

istanbul'dan hissedilmiştir depremdir. 7. katta olduğum için hiç bir depremi kaçırmıyorum.