bugün

entry'ler (1674)

kitap okuyan insan iticiliği

bir adet saçmalık örneği.

sözlük yazarlarının itirafları

Yarın kpss var evdeki herkes uyudu bir ben uyumadim. it gibi korkuyorum sözlük.

öğretmen olmak bir cana dokunmak

doğan cüceloğlu ile irfan erdoğanIn beraber yazdıkları, öğretmenlik yapmak ile öğretmen olmak arasındaki farkı, bilim adamı olarak öğretmeni, filozof olarak öğretmeni çok güzel bir biçimde açıklayan ve öğretmen olmak isteyen herkesin okuması gereken kitap.

sözlük yazarlarının itirafları

bu benim bir günümdür sözlük:
sabah kalktım dandik bir kahvaltı yaptım. altıparmak'a gidip bazı kitaplar almam gerekiyordu john dewey'in deneyim ve eğitim ile doğan cüceloğlu'nun öğretmen olmak plana göre gidip kitapları alacak eve gelirken de bir şeyler yiyecektim. evden çıktım ve minibüse binmeden önce görükledeki kitapçıya girdim ve ilk seferde buldum kitapları hem de istediğimden fazlasını. kasaya gittim fiyat biraz pahalı geldi ama olsun. sonuçta kitap alıyoruz değil mi ? ödemek için elimi cüzdana attım bankamatik kartım yoktu eve gidip kartı bulup döneceğimi söyledim ama kart evde de değildi. muhtemelen bankamatikte unutmuştum. haftasonu olduğu için gidip alamazdım da. halamdan diğer kartıma para yatırmasını istedim fakat tokatta tek vakıfbank bankamatiği vardı ve para yatırma kısmı bozuktu. daha sonra kardeşime işbankasına yatırmasını söyledim ama tokatta iki iş bankası bankamatiği vardı ve ikisinin de para yatırma kısmı bozuktu. bankamatiğe gidip kartsız işlem yapmayı denedim ama numaram eski olduğu için o da olmadı ve böylece gün bitti. sırf bu sebepden diğer derslere de çalışamadım ve hala yemek yemiş değilim. ama sinirden acıkmak aklıma da gelmedi. her neyse sınava 1.5 gün var ve ben hala kitapların özetini bile okumadım şu an hiç bir şeyi umursamıyorum.

uzaydan selamlar elyınlar ölsün.

kızlar şöför olsa yazacakları kamyon arkası sözler

bir tür doksanlar belki iki binler esprisi. kesinlikle günümüzün değil.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=eavvInx6mQM

dil,me dolandı namussuz.

evlenince eşinin soyadını alan erkek

saçma sapan muhabbetlere konu olan erkek. hayır kime neyse yok kılıbık yok ılık yok bilmem ne. hayır adam yanınıza gelse sesiniz içeri kaçar ama arkasından atıp tutmak serbest tabii. tüküreyim sizin ataerkilliğinize de size de.

trollerin açtığı başlığa yazmayalım kampanyası

tutmayacak kampanya. ne yazık ki trol başlıları dışında elle tutulur bir başlık yok şu an da.

kadınların schopenhauer ın tezini çürütememesi

öncelikle kadınları aşağılamanın uludağ'da prim yapması
sonra da don't feed the troll

hayır arkadaşım ne bekliyosun acaba bir grup kız burayı okuyacak ve kızlar schopenhauer bize böyle böyle demiş deyip erkeklerin üstüne mi atlayacaklar napacaklar adamı haksız çıkarmak için. yıl olmuş 2014 hala penisinin kıymetli olduğunu düşünüyo andaval.
tanım: götüm gibi önermedir.

bu arada eklemeyi unutmuşum: (bkz: sazan avi)

popüler kültür edebiyatçısı

üç tane anlamlı gibi görünen içi boş cümleyle kitabı idare ederler normalde 100 150 sayfalık bir kitabı da yazı fontunu büyütüp sayfa sonlarında iki paragraflık boşluklar bırakarak 350 sayfaya çıkarırlar kağıt israfıdırlar.

sevgilisine bıyıklarını almasını söyleyen adam

sevgilisinin iple kendine doğru yaklaştığını gördüğünde bir yanlış anlaşılmaya kurban gittiğini anlayacak fakat yine de acı sondan kurtulamayacaktır.

hacı kop kop devir kopma devri

lan bu ne biçim sayfa adıdır anlamadım ama siz sayfanın tırtlığını adından anlayabilirsiniz. kop kop ne lan ? gülüyorum ama sinirden.

sahi ya bi gezi direnişi vardı ne oldu ona

ibibiklerin dillerinden düşmüyor ki unutulsun biz unutur gibi olsak onlar hatırlatıyor sağolsun.

sene-i devriyesine yaklaşılan şu günlerde hala akıllardadır hatıraları. kimi için iyi kimi için kötü tabi bu.

kasiyeri korkutmak için alınabilecek 3 şey

1. çamaşır ipi,
2. prezervatif,
3. kıl testere.

veya

1. çöp torbası,
2. kuzu kelle
3. zımpara.

zeki kadın özellikleri

elektroniğe elektrojik demiyorsa zekidir. en azından aptal değildir.

edit editi: düzeltmesi de hoş bişi tabi ama gene de zeki olamıyor elektrojik diyen.

kitap okumadan büyüyen çocukların gelecekleri

kendi fikirleri olmayacak çocukların geleceğidir.
kuru bir gelecektir, renksizdir.

vampir kitapları okuyan kızı linç etmek

maksimum on altı on yedi yaşında bir kızı linç etmektir ki bu da çocuklara karşı işlenen suçlar kapsamına girer ha buna rağmen ceza almayabilirsiniz ama bu konumuz dışı tabii.

erkeğin seks dışındaki kullanımı

(bkz: 404 not found)

ergenlikte okunan unutulmaz kitap

portakal kız.

hoşlanılan kıza erotik resimler yollamak

hoşlanılan kızın sizi mahkemeye vermesiyle ilişkinizin resmi bir boyut kazanmasına neden olur aman diyim.