bugün

(bkz: yürü git lan)
Ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim.
(bkz: Yılmaz Erdoğan)
hic bir sey dememek en makbuludur.
illa demek istiyorsaniz gidip bi deftere yazin da yazin. hem terapi olur hem de birkac gunde bile demek istediklerinizin ne kadar degistigini gozlerinizle gorurusunuz. zaten sonra da amaaan ne diyeyim ki dersiniz.
daha karpuz kesecektik! *
-güzel bir kadını sevmek dünyanın en büyük riskidir, ben bu riski aldım seni sevdim ve sen 1 gün çıkıp gittin, girdiğim riskin içinde iflas ettim gözün aydın!
-iyi. tamam. eeee iyi bak kendine, hoşçakal.

iç ses: (hoşçakal mı nasıl ya bensiz kalma bende sensiz kalmayayım, dur bitmesin, bitirmeyelim. ne yapıyoruz biz? ben seni hala seviyorum. sen sevmiyor musun? gözlerim içine bak be adam, bak işte nasıl seviyorum hala seni görmüyor musun? bak bana, seni seviyorum.)
(bkz: geber)
(bkz: varsa şunu iki beşlik yapsana ya)
peki o zaman, "arkadaşım"..
ne dicen ki ya medeni bir insansan hayatta başarılar. canın yanmışsa askım aşklarından bulasın. umrunda değilse de (bkz: anan gile selam söyle)dersin.
ben bir kısrak gibi gelmişim dünyaya, şahlanıp gitmek içimde var (bkz: hoşçakal)!!!
böylesi daha iyi, kardeşimle sevişmiş gibi oluyordum zaten..
sakın o dövmeyi yaptırma, sakın.
Gönlümle baş başa düşündüm demin;
Artık bir sihirsiz nefes gibisin.
Şimdi tâ içinde bomboş kalbimin
Akisleri sönen bir ses gibisin.

Mâziye karışıp sevda yeminim,
Bir anda unuttum seni, eminim
Kalbimde kalbine yok bile kinim
Bence artık sen de herkes gibisin.

Nazım Hikmet bu şiiri 16 yaşında yazmıştır.
yanıyor, yırtılıyor teninin tenime deydiği yerler.
artık, kanatlarımın altından esen rüzgar asla sen olmayacaksın sevgilim..!
umarım hak ettiğini bulursun.
hadi gülüm, ajitasyon yapma, yemezler.
(bkz: good bye my lover good bye)
hadi sen git işine de herkes kendi işine.
ne dostum ne düşmanımsın.yolun açık olsun.
bsg. haşırt diye hemde. kendine gelemeden ' naber lan yapraam' da derseniz, eski sevgilinizin size dönme ihtimali marsta zekeriya beyaz bulunma oranından düşüktür artık.
artık silinenler arasındasın mutluluklar.
eski sevgiliye söylenecek son söz;Duruma göre değişir.yaşanmışlardan örnek
sen daha bir ömürlük sevginin anlamını bilmezken ben seni nasıl bir hikayenin içine çağırabilirim
evet seni sevdiğimi söyledim ama bunu senin çerçevelerini görmeden söylenmiş birşeydi
ve senle ilişki kavramlarımız aynı değil.Yine biliyorum ki sen bulduğun en küçük boşlukta gidiceksin keşke herkes gibi olmaya bir adım kala dönüp ben gidiyorum deseydin.umarım bu karasızlığın yüzünden daha büyük acılar yaşarsın.
bunu ilk ve son kez söylüyorum ..git şimdi.
(bkz: allah bin belanı versin)
suskunluğum seni yanıltmasın, konuşursam altından kalkamazsın...