bugün

entry'ler (389)

düğünde ilk dans şarkısı

Gelinle damat salona girerken fondan gelen, az sonra çiftin ilk dansıyla taçlanacak şarkıdır. Rafet El Roman' dan Ömrümün Sahibi olsa, hoş olur kanımca...

lale devri

şu lale kadar marazlı bir karı daha görmedim arkadaş. ota boka bayılıyor.

cemal safi

bu mısralar üstaddan başka hangi meşk adamının kaleminden çıkabilir ki...?
--spoiler--
Yari Ferhat olanın ellerle ülfeti ne..?Şirin ol katlanayım dağ gibi külfetine.Henüz layık değilken tomurcuk kadar aşka,Sana gül bahçesini kim açar benden başka..!
--spoiler--
--spoiler--
Çeker gibi bakma hançeri kından,
Seninde canını yakan bulunur.
Senin de bir zalim gelir hakkından,
Sana da bir kurşun sıkan bulunur.

Aşkımın ahıyla tutulur yakan,
Alıcı kuş kadar sürmez fiyakan.
Senin de gözünü yaşlı bırakan,
Senin de boynunu büken bulunur.

Merhamet olmazsa kalp kirâcında,
Tahtın da kurtarmaz seni tacın da.
Bir kara sevdanın darağacında,
Senin de ipini çeken bulunur.
--spoiler--

2010 un çok satan albümleri

(bkz: ilker demir) ilker demir- haram/sevgili bulamadım olmasını yeğlediğim ankettir. gördüğüm kadarıyla en çok o hakediyor çünkü...

nihat doğan ın dondurma reklamı

(bkz: sedanın kapatmasından inciler)

cool adam

cool adama hakaret içeren tekliftir. parasını neyse verir eurovision cool adama katılır. *

ilker demir

uzun yıllardır sarfettiği emeğin meyvelerini toplamaya yeni başlayan, aslen bingöllü olan genç müzisyenin haram-sevgili bulamadım adlı albümü seyhan müzik etiketiyle piyasaya çıkmıştır. etilerin en gözde mekanlarından birinde galasını yapan arkadaşımın hakettiği yere geleceğine yürekten inanıyorum ve ona çok güveniyorum. seni seviyorum ilker demir.

biyografisi:

(1981) Bingöl'de dünyaya gelir. ilk ve orta öğrenim ini Bingöl'de tamamlar. Daha çok küçük yaşlarda iken amcasının elektro bağlama çalması ile müzikle tanışır. Ailesinin desteği ve yönlendirmesi sonucunda kısa zamanda org çalmaya başlar.
(2001) 20 Mayıs 2001 günü Bingöl Gençlik ve Spor il Müdürlüğü'nün düzenlediği ses yarışmasında Malatya yöresine ait ''Mevlam Bir Çok Dert Vermiş'' adlı türküyü seslendirerek Anadolu'nun çeşitli illerinden gelen yarışmacılar arasından birinci olur.
(2002) Azerbaycan'da Nahcivan Devlet Üniversitesi Konservatuar bölümüne girer...
(2010) Yaklaşık 14 yıl süren beste ve sahne çalışmalarının ardından studyo çalışmaları yaklaşık iki yıl süren ''Haram & Sevgili Bulamadım'' isimli albümünü tamamlayarak profesyonel müzik kariyerine ilk adımı atmış olur...

http://www.facebook.com/?...v=392190057581&ref=mf

http://www.facebook.com/p...v=392194357581&ref=mf

sözlük yazarlarının itirafları

ben çok ağır aşık oldum galiba sözlük. henüz kendime bile itiraf edemiyorum kıymetini bil. *

klavyenin arasına dolar kaçması

klavyenin bozulduktan sonra dolar üzerinden çalışan bir bilgisayar tamircisine götürülmesidir. *

haluk kırcı tahliye oldu

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, ''Cürüm işlemek amacıyla kurulan teşekküle üye olduğu'' gerekçesiyle çarptırıldığı 3 yıl 1 ay 15 günlük hapis cezasının infazını tamamlayan Haluk Kırcı, hükümlü bulunduğu Maltepe Cezaevinden çıktı.

dünyanın en gereksiz mesleği

(bkz: anketörlük)

yaran ayarlar

--spoiler--
- ben sayın recep tayyip erdoğan' ı sadece ekonomi bilmiyor sanıyordum, meğer hukuk da bilmiyormuş.

kemal kılıçdaroğlu
--spoiler--

şarışın kızlardan nefret etme nedenleri

NEFRET EDEN EĞER ERKEKSE; SARIŞIN BiR KADININ HAVASINI TAŞIYAMAYACAK KENDiNE GÜVENi OLMAYAN BiRi OLDUĞU iÇiN, EĞER KADINSA; YILLARCA HEVESLENDiĞi SARI SAÇIN ONUN KAPKARA KAŞLARINA UYMADIĞI VE ONU ÇiNGENE GiBi GÖSTERDiĞi iÇiNDiR. DOLAYISIYLA TEK NEDENi KISKANÇLIKTIR. ZiRA SARIŞIN KADIN HER YiĞiDiN HARCI DEĞiLDiR AZiZiM...

büyüyünce ne olacaksın sorusuna behlül diyen çocuk

- ben anlamam dünya malı, bütün güzeller benim olmalı...

hadise nin istiklal marşı nı söylemesi

bazı devlet büyüklerinden daha iyi söyleyeceği kesindir.
http://alkislarlayasiyoru...0/istiklal-marsi-rezaleti

annelerin maç yorumu

-şu siyah donlu pezevenk bırakmıyo ki çocuklar koşsun... *

aşk ı memnu

gittikçe salaklaşan dizi...
lan nihal sen ne kadar gerizekalı bi insan oldun başıma yaa. odanın birini beşir' e vericekmiş. bak seeen. veremden öldüremedi, kahrından öldürücek herifi.

kernel amadeus vs don kulot

(bkz: trollerin çarpışması)

bihter kilodu geldi

o değil de. bihterin kilodunu nerde gördüler ben onu merak ediyorum. o sahneyi kaçırmışım heralde....

fenerbahçe taraftarı nın dinlediği şarkı

BURSANIN UFAK TEFEK TAŞLARI..KEMAN OLMUŞ GUiZANIN KAŞLARI.... *