bugün

entry'ler (852)

demet akalın

Bir yakını tarafından aslında kısır olduğu ve çocuğunu da evlat edindiği yönünde iddialar dolanan sanatçı.

gecenin şarkısı

Ustura gibi çarkın
ve her dönüşte yan buluyor
yüzün kana bulanıyor..

yasemin Mori - ustura

murat dalkılıç

Bu sene vizyona girmesi planlanan bir sinema filminde doktor rolünü üstlenecek olan sanatçı.

derine

15 ağustos'ta yeni klip bu şarkıya geliyor. Sevgili dalkılıç hiçbir masraftan kaçınmadığını ve klibe 200,000 lira harcadığını söylemekte. Bekleyip göreceğiz bakalım. Bu arada klipte kendisine özge ozpirinçci eşlik ediyor. Şarkıya gelince, sözleri yazmış olmasıyla birlikte geri vokal de Gülşen'e ait.

erdoğan ın her konuşmada tekrar ettiği sözler

"bakın çok enteresan"

incir reçeli izlememiş yazarlar

Prezervatiften habersiz iki salağı konu alan gereksiz bir filmi izlemeyerek zamandan tasarruf etmiş yazarlardır. Ben ettim siz etmeyin.

yazarların favori çocukluk şarkıları

Mr. President - coco jambo
yıldız Tilbe - delikanlım
Mirkelam - tavla
çelik - hercai
burak kut - benimle oynama
Michael Jackson - in The closet
Madonna - la isla bonita
gina g. - tiamo
demet sağıroğlu - Arnavut Kaldırımı.
ve büyük bir utançla itiraf ediyorum ki serdar ortaç - karabiberim.

en güzel şiir satırı

Güzelsin sevgilim
ama çok yakından.

günün sözü

bir ilişkinin gücü, o ilişkiyi en az önemseyenin elindedir.

kahve dünyası

Tiramisulu olduğunu iddia ettikleri çikolata kaplı fındıkları berbat olan firma. Kahveleri gerçekten leziz ama çeşit biraz daha fazla olabilirdi diye düşünmekteyim. Soğuk Türk kahvesi ise son zamanlardaki favorim. Deneyin, pişman olmazsınız.

gecenin sözü

bağlanmak için önce bağımsız olmak gerekir.

kedi seven kızlar orospudur

Kedi seven bu kız şimdi orospu muamelesi görüyor ya, heh işte o kız seneler sonra kedili kadın olarak anılmaya başladıktan itibaren de adı lezbiyene çıkacak. Bu ülkede kedi sevmek ne zor şeymiş arkadaş.

mohamed hamaki

Murat dalkılıç'ın 'derine' şarkısı sayesinde haberdar olduğum mısırlı şarkıcı. Türk pop piyasasını beslemek konusunda en az amr diab kadar aktif rol üstlendiğini farkettiğimde, ismini bugüne kadar nasıl duymadığıma şaşırdım doğrusu. Sesi, yorumu son derece güzel. Arabic pop seviyorsanız şans verebilirsiniz.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Kalbimden ismin geçti
kimseler duymadı..

babazula - bir sana bir de bana.

babanın garip huyları

Otomatik sulama sistemi olduğu halde gecenin üçünde neden çimleri sulamak için uyandığını asla anlayamayacağım sanırım.

ben bu yazıyı recep tayip erdoğan a yazdım

"şimdi bakın, çok enteresan" cümlesini kullanmadığın bir konuşma yapabilecek misin acaba günün birinde?

gecenin şiiri

Seviyorsun mümkün
aranızda kurşun
yasak bölge var.
sen genç,
sevdan ölünecek kadar güzel
kanunu yapanlar ihtiyar.

en yakındaki arkadaşın memleketi

Antakya.

illuminati

internet üzerinden özgür masonlar locası'nın sitesine girip form doldurarak iletişim bilgilerinizi bırakıp size geri dönmelerini sağlayabileceğiniz tarikat. Her mason illuminati ile bağlantılı olmak zorunda değildir. Ama Türkiye'deki mason locası tamamen illuminati'ye hizmet sağlama amacını üstlenmiştir, ki bu sebeple birçok pagan/mason amaçlarının saptığını beyan ederek locadan ayrılmıştır.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Gökyüzünde salınır durur yıldızlar
seni benden alamazlar..

yasemin mori - üzerimde kehanetin.