bugün

entry'ler (591)

kenan evren le birlikte halkın yüzde 92 si suçlu

o yüzde doksaniki acaba nasıl sağlandı? halk sokakta asker gördüğünde kaçacak delik arıyordu. baskı şiddet sokağa çıkma yasakları...
o dönemi ancak yaşayan bilir. bu ülkede cumhuriyetten sonra yapılan 1921 hariç tüm anayasalar darbeyle olmuştur. halk anayasayı değil sadece baskıcı güç altında kalarak bu çoğunluk sağlanmıştır.(sıkıyosa seçme mantığı)

bediüzzamanı dinleseydik bugün kürt sorunu olmazdı

bediüzzamanı anlamak her kula nasip olmaz önce onu anlayabilmek sonrada uygulayabilmek er kişinin eğlidir.

evinde çin malı hiçbir şey olmayan adam

bilinçli büyük ihtimalle zengin aynı zamanda milliyetçi,yerli malı kullanan kişidir.

şakirti de sevmem ateisti de

anadolu halkının bilinç altını bilmekte büyük meziyettir.

türkiye de ucuz olan şeyler

korsan kitap korsan cd,dvd
(orjinal olmayan herşey)

sportlemon tv

mahkemece kapatılan ve haftasonumu zehir edecek olan sitedir.

kız arkadaşına takım marşıyla aşkını anlatmak

kıza sevgisinin ne kadar büyük olduğunu göstermek isteyen ve fanatik kişidir.
-bir tanem benim biricik sevgilim.
-söyle senden başka kimim var benim.
-seninle ağlarım, seninle gülerim.
-söyle senden başka kimim var benim.

sinir bozucu sorular

kapı zili çalar:
-kim o?
-benim.
-kim?
-ben.

türk erkeğinin yapmak isteyip de yapamadıkları

çok yatıp para kazanmaktır.

bimcell

operatör şirketleri tarafından korku dolu gözlerle bakılan dördüncü operatörümüzdür.bu atılımla A101'de gaz veren firmadır.
kontör ismi:le kontör olması muhtemeldir.

asker eşi olmak

her gün düz duvara tırmanmaktır.

iz bırakan kitap cümleleri

suçun aleniyeti meşruluğunu doğurur.
ceza özel hukuku kitabı-ku-durmuş tezcan

bülent ersoy un survivor a katılması

adanın dengesi bozulur. mevsimler değişir.adanın beti bereketi kaçar.dominik halkı göç eder.

klasik türk kızı lafları

-biraz ilgi göstersin,zor anlarımda yanımda olsun,tipi çokta önemli değil kalbi temiz olsun,bana sahip çıksın,yalan söylemesin,her aradığımda telefonu açsın,kulum köpeğim olsun,zengin olsa fena olmaz(ama para mutluluk getirmez tabi),üçgen vücutlu olsun,bana her sabah kahvaltı hazırlasın...
-çok şey mi istiyorum ki.

gece yarısı uluyan köpek

arka bahçemdeki mahlukattır.bide uluyabilse.
-aaavuvuvu

uzun boylu erkekte karizma kaybı yaratan şeyler

mağazaya girdikten sonra boynu bükük ayrılmaktır.

sercan yıldırım türk futbolunun batistuta sıdır

milan barosun küçük kardeşi gibidir.ağız yapıları kopyadır.

best of devlet bahçeli

pöskövüt i tek geçerim.

cagdas turk aydini

8. nesil çaylaktır. nitekim nick itibariyle ya çok çağdaş bir insandır ya da troll ün önde gidenidir efendim...

mustafa kemal atatürk

varolmasaydı, nenelerimizi rumlar,yunanlar, ingilizler, fransızlar hatta ve hatta lozan antlaşmasında japonya bulunuyordu ya japonlar zikebilirdi. bence diğer kategorilerin dışında japonlar zikseydi daha zeki bir toplum olurduk yerimizden dünyayı kurtarmak yerine bir şeyler üretirdik anasını satayım. haa rusyayla da ilişkilerimiz iyiydi o dönem yani nenemizi ruslarda zikebilirdi, e o zaman daha güzel kızlara sahip olurduk be azizim 1.55 kalça basen geniş esmer hobbit gibi kızlara sahip olmazdık. ya hatta ve hatta ingilizler afrika sömürgelerinden bir kafile yollasalar, zenciler zikerdi nenelerimizi. e o zaman da daha çabuk çoğalırdık, zencilerin testesteron seviyesi yüksek olduğundan. bunun sonucu da yüksek popülasyon, yeterli kaynak daha yüksek GSYH seviyeleri olurdu.

not: dikkat edilirse mütareke yılları ve sonrasından bahsetmekteyim. birinci dünya savaşı öncesi osmanlı rus ilişkilerinden bahsettiğimi sanan gerizekalıya selam olsun.